ترامپ: ‘باز کردن, PAC-12,’ ‘راه اندازی مجدد’ فصل فوتبال

رئیس جمهور دونالد ترامپ در حال فشار برای PAC-12 و دیگر کنفرانس های فوتبال کالج برای راه اندازی مجدد فصل خود را، پس از اعلام بزرگ 10 دوره معکوس و تصمیم به بازی در پاییز امسال است.

ترامپ به مسئولان کنفرانس فوتبال بزرگ ۱۰ کالج به خاطر راه اندازی مجدد لیگ خود تبریک گفت. او گفت که امیدوار است PAC-12، یک کنفرانس وست کوست، که شامل UCLA و استنفورد است، که از دانشگاه واشینگتن تا دانشگاه آریزونا کشیده شده است نیز بازی ها را آغاز کند.

ترامپ گفت: «من می خواهم توصیه کنم که PAC-12 نیز پیش رود، چرا که هیچ دلیلی وجود ندارد که PAC-12 اکنون نباید بازی کند.» “PAC-12, you are the only one now. باز کن، باز کن، PAC-12. برو . من همین را به بیگ 10 گفتم، و آنها این کار را کردند، و حالا، من آن را به PAC-12 می گویم. تو وقت داري . تو واقعا الان وقت داري . برو”

ترامپ نامزد حزب دموکرات جو بایدن را مسئول گسترش «شایعه بی اطلاعی» در مورد عدم مایل نبودن فوتبال کالج به بازی در پاییز امسال به دلیل همه گیر شدن کروناویروس کرد.

ترامپ گفت: شایعه ای در حال گسترش بود که من فوتبال را نمی خواهم برگردم و درست برعکس بود. “من به کميسر [بزرگ 10] زنگ زدم. و ما واقعا ً فشار زیادی را وارد کردیم، رک و پوست کنده، چون دلیلی برای برنگردی آن وجود نداشت.

ترامپ افزود: می خواهم از بازیکنان، مربیان به خاطر کار کردن تشکر کنم و خیلی بد می خواستند. “بازیکنان و مربیان، به طور خاص، پدر و مادر نیز، و بزرگ 10 فوتبال فقط اعلام کرد.. برنامه شون . و عالی خواهد بود.»

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im