رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شگفت زده در ایالت برنی ساندرز’, I-Vt., غیر معمول اولیه کمپین اعلام روز شنبه که در آن سوسیالیست دموکراتیک گفت که نگه داشتن نمایندگان خود را و به دنبال بیشتر با وجود داشتن تعلیق نامزدی خود را.

“او واقعا رها – آنچه در مورد نمایندگان خود را?” مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران در نشست خبری روزانه چهارشنبه. “او گفت که او را برای رفتن به نگه داشتن خود نمایندگان است که در نوع جالب است. او به نگه داشتن نمایندگان خود را و او می خواهم برای دریافت بیشتر.

“در حال حاضر او است که حذف کردن یا نه ؟ که رها کردن زمانی که شما در حفظ و نمایندگان خود را و شما می خواهید بیشتر نمایندگان قبل از اینکه شما به این کنوانسیون که عجیب و غریب معامله در رفتن وجود دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده او را درک ساندرز نگه داشتن است نمایندگان خود را برای مذاکره پلت فرم خود را با presumptive دموکراتیک نامزد معاون رئیس جمهور جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است او به تساوی رای دهندگان از برنی پرشور رای دهندگان که در حال سرخورده با حزب دموکرات است.

“برنی من تو را دیدم خود را استاندارد کرایه امروز من تماشا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من امیدوارم که بسیاری از برنی ساندرز مردم ما فوق العاده در صد از برنی مردم و من فکر می کنم آنها به من رای دادند تا حد زیادی به دلیل تجارت به دلیل برنی و من موافق در تجارت است. ما توافق دارند که ایالات متحده شده است و پاره پاره کردن توسط هر کشور آنها انجام کسب و کار با.

“تفاوت در این است که من انجام داده ام زیادی در مورد آن می کنیم و بیشتر در مورد آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد رئیس جمهور سابق باراک اوباما عدم تایید به معاون سابق رییس جمهور و ممکن است برخی از بدگویی دلیل.

“من نمی دانم چرا رئیس جمهور اوباما هنوز پشتیبانی نمی شود جو بایدن مدت ها پیش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “چیزی وجود دارد که او احساس می کند اشتباه است. من مطمئن هستم که او رو به بیرون آمدن در برخی از نقطه, چون او قطعا نمی خواهید برای دیدن من برای چهار سال دیگر. ما فکر می کنم کمی متفاوت است.

“آن چه تعجب من است که رئیس جمهور اوباما هنوز پشتیبانی نمی شود خواب آلود جو; آن اتفاق افتاده است – هنگامی که آن اتفاق افتاد ؟

“او می داند که چیزی است که شما نمی دانید. من فکر می کنم من می دانم, اما شما نمی دانید. آن جالب خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de