مغلوب ساختن پیشی جستن: اوباما, بایدن می دانستم که چه می گذرد در “روسیه جعل’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه برافراشته در مقابل چند تن از چهره های درگیر در آنچه که او به نام “روسیه جعل” برای چندین سال و متهم سابق باراک اوباما رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور و presumptive 2020 حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن از آگاه بودن از تلاش برای “خراب کردن رئیس جمهور ایالات متحده است.”

“آنچه که شما تا کنون دیده ام باور نکردنی است به خصوص آن را به عنوان مربوط به رئیس جمهور اوباما زیرا اگر کسی فکر می کند که او و “خواب آلود جو’ بایدن نمی دانم چه بود که آنها را یکی دیگر از چیزی که در آینده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک گسترده مصاحبه با فاکس نیوز’ “فاکس و دوستان”.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را نه به نام اوباما و بایدن به بحث در مورد این مورد به عنوان او می خواهم “جای آن را در مقالات.”

“چرا من به آنها تماس بگیرید ؟” او گفت:. “آنها سعی در خراب کردن رئیس جمهور ایالات متحده نشسته بموقع انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات آمده پس از وزارت دادگستری پنج شنبه کاهش یافته است در مورد آن در برابر اولین مشاور امنیت ملی بازنشسته ژنرال مایکل فلین پس از به تازگی فاش FBI ایمیل ها و یادداشت ها ادعا فلین بود entrapped به دروغ گفتن در مورد مخاطبین خود را با دیپلمات های روسیه سرگئی Kislyak.

“اکثر مردم آن را می دانستند و واقعا اکثر مردم آن را می دانستند از ابتدا و آنها می دانستند که آن را فقط یک کل جعل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این یک ساخته شده داستان یک ننگ برای ملت ما. ساخته شده آن را غیر ممکن است برای ما برای مقابله با کشورهای دیگر از جمله روسیه به دلیل آنچه که آنها انجام می دهند.”

تهمت نیز پاره به جریان اصلی رسانه ها و چهره های مختلف و درگیر در این پرونده از جمله خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف مدیر سابق اطلاعات ملی جیمز کف زننده, ex-FBI مدیر James Comey سابق جمهوریخواه و دیگران.

“این کثیف سیاستمداران و پلیس و برخی از مردم وحشتناک و امیدوارم آنها در حال رفتن به پرداخت یک قیمت روزی در آینده ای نه چندان دور گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “شیف یک کج سیاستمدار کج می شود و یکی از بدترین من تا کنون دیده ام من دیده ام برخی از زیبایی است. دروغگو او را یک فرد وحشتناک او را وحشتناک برای کشور ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im