مغلوب ساختن پیشی جستن: نیویورک ‘غیر قابل تشخیص خشمگین, خشمگین,’ بیش از جرم رهبری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن soured در شهر او زمانی به نام خانه و دموکراتیک رهبری در دوشنبه پاره پاره به آن را در تعدادی از نمرات نیست که از آن او گفت که تاجر خشم بیش از یک سیاه زندگی موضوع نشانه ای رنگ خارج تهمت برج در خیابان پنجم در بين 56 و 57 خیابان.

“نیویورک است که به تشخیص نیست,” او گفت: فاکس نیوز’ Sean Hannity در پنج شنبه شب.

در میان مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز او ایراد گرفت شهردار, بیل د Blasio برای پذیرش دولت ایالات متحده کمک می کند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تنها به پرتاب “سیاه و سفید زندگی می کند توجه به نشانه حق را وسط خیابان پنجم.”

“شهر یک شهر که خشمگین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “Hannity.”

“نیویورک است نه جایی که در آن بود. هر کس ترک. آنها در حال حرکت به فلوریدا. آنها در حال حرکت به مکان های دیگر. این بسیار غم انگیز در واقع برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: رهبران دموکرات در شهر نیویورک و شیکاگو و آتلانتا در حال بازی سیاست و امتناع از کمک به رغم موج در جرم و جنایت خشونت آمیز.

“جرم و جنایت است تا راه تیراندازی در حال راه اندازی قتل است راه اندازی شده است. این فقط باور نکردنی,” او گفت:. و آن را نه فقط در نیویورک او اضافه کرد: “در شیکاگو – آنچه که در شیکاگو – ما در حال نگاه کردن به آن بسیار جدی از آنجا که ما در حال رفتن به مجبور به انجام کاری است.”

“ما واقعا قرار است به خواسته می شود به در آمده و به کمک دولت فدرال و ما greates مردم در جهان است و ما می توانیم آن را حل کند … اما ایلینوی آنها نمی خواهید به درخواست. شما نگاه کنید هر آخر هفته و هر هفته در شیکاگو آن اعداد است که نه باور. آتلانتا شروع به برخی از مشکلات. بنابراین ما در حال آماده عمل و در برخی از نقطه ما ممکن است مجبور به عمل به هر حال,” او اضافه شده است. “ما ممکن است به آن را هر چه زودتر به جای بعد.”

Thr موضوع افزایش خشونت در مراکز شهری شده است از رئیس جمهور را ذهن از اواخر سال پس از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و برای عدالت اجتماعی نیز باعث به موارد شورش خرابکاری و غارت.

در سیاتل شکستن ریز ریز کردن منطقه در کاپیتول هیل هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این شهرستان پس از عمل دولت فدرال به آنها متوجه است که آنها آماده بودند به در و به منطقه بازگشت. از آن گرفته شده بود بیش از یک معنا توسط معترضان به عنوان یک عمل تمرد در میان فلوید تظاهرات با پلیس نگه داشته — یک وضعیت است که تشدید به تیراندازی منجر به مرگ است.

ما در خیلی زود ما را گرفته خرد ما را گرفته اند و آن را به عقب به راحتی. رک و پوست کنده به مردم داد. آنها خسته بودند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

گردان به coronavirus است که یک آزمون بزرگ برای دولت او تهمت همچنین اظهار تاسف این واقعیت است که او ارائه شده بسیار کمک به شهر نیویورک در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود حملات سیاسی از د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

“من بسیار خوب بود برای شهردار de Blasio,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من او هواکش زمانی که او نیاز به آنها را; من او را به بیمارستان کمک کند که او به آن نیاز. من به او همه چیز را او مورد نیاز است. من به او لباس, ماسک; من او همه چیز را سپر. من آنها را همه چیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im