مغلوب ساختن پیشی جستن نام Rep. علامت مراتع جدید خود را رئیس ستاد

واشنگتن — در این میان یکی از دلهره آور ترین بحران خود, دولت, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او تا به حال ساخته شده و عمده کارکنان تعمیرات اساسی جایگزین خود اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney با جمهوری خواه در کنگره علامت مراتع.

در حالی که بسیاری از کشور متمرکز بود بر گسترش coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تعجب زدن جمعه شب صدای جیر جیر کرد و گفت Mulvaney را تبدیل به ایالات متحده فرستاده ویژه ایرلند شمالی است.

“من به مدت طولانی شناخته شده و مشغول به کار با علامت و رابطه بسیار خوب,” او نوشت: ضمن تشکر از Mulvaney — که هرگز خود را تکان داد “بازیگری” عنوان “برای داشتن خدمت دولت به خوبی.”

بلند شایعه حرکت در می آید به عنوان برگ برنده بوده است کشیدن هم یک تیم از وفاداران و متحدان جلوتر از آنچه که انتظار می رود تلخ انتخاب مجدد مبارزه است. اما زمان — به عنوان دولت او بود در حال حاضر رو به انتقاد بیش از دست زدن به آن از شیوع — تهدید به تشدید نگرانی ها در مورد حکومت توانایی محافظت از ملت از یک ویروس است که در حال حاضر آلوده بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان. مراتع خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم رئیس ستاد در بسیاری از سال است.

Mulvaney شده بود رهبری دولت را از بین پاسخ به این ویروس تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تعیین معاون رئیس جمهور مایک پنس به رهبری کل-از-تلاش دولت بیش از یک هفته پیش.

این فقط یکی از یک سری طولانی از تنزل رتبه برای Mulvaney که در رابطه با تهمت شروع به ترش طولانی نیست پس از او نامگذاری شد و به سمت در دسامبر سال 2018 است. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود چشم دوخته اند و این تغییر برای بسیاری از سال به گفته افراد آشنا با تفکر خود را اما می خواستم صبر کنید تا پس از استیضاح حماسه بود خود را به حرکت می کند.

مراتع زمانی رهبر خانه آزادی حزبی است دیرین تهمت محرم و هیئت مدیره صدایی که سیاسی غرایز تهمت احترام می گذارد. او که سال گذشته اعلام شد که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد خود کارولینای شمالی خانه صندلی و گفت که او انتظار می رود برای پیوستن به برگ برنده این تیم در برخی از ظرفیت هر چند هنوز روشن نیست که در چه نقش است.

او رسما از این کار ارائه شده پنج شنبه با توجه به یکی از افراد آشنا با این موضوع که مانند دیگران صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد تغییرات publicly. Mulvaney مطلع شد جمعه.

برخی از خارج از مشاوران به حال هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن است که ساخت چنین مشخصات بالا سوئیچ در طول coronavirus بحران خواهد سر و صدا بازارهای ولع مصرف و ثبات و تصمیم خود را اعلام و پس از دیوار خیابان بسته شده بود جمعه بود و تا حدودی مطلع این نگرانی به مردم گفت.

اولین انتخاب در پست چای, حزب, موج 2012, مراتع به سرعت خودش را به عنوان رهبر یک نسل جدید از جمهوری خواهان محافظه کار در کاپیتول هیل. او به عنوان رئیس سرکش آزادی حزبی و antics خود را در خانه کمک خار kermani ناگهانی بازنشستگی.

به عنوان تهمت صعود در سال 2016 مراتع روشن از خود را زودتر به حمایت از ایالت تگزاس تد کروز و خواست با همسرش — پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن ، از آن پس او ثابت کرده است خود تزلزل تهمت متحد.

مذاکره ماهر مراتع دیده می شود به عنوان یک رهبر و یک پرت در میان جمهوری خواهان در کاپیتول هیل. مراتع مرکزی بود به مذاکرات روی شکست خورده تلاش برای لغو Obamacare و تصویب توافق کاهش مالیات. اما در بسیاری از او باقی مانده است به وکیل خود با مجموعه ای از مهارت های و وضعیت که ممکن است در خدمت او به خوبی در مغلوب ساختن پیشی جستن ،

مراتع نیز روشن ساخته شده به کاخ سفید و کسانی که به رئیس جمهور این است که او هیچ برنامه ای برای سعی کنید برای مهار تهمت به دیگران — مانند Mulvaney را سلف بازنشسته چهار ستاره ژنرال جان کلی — تلاش کرده اند و موفق به انجام است.

پس دیده می شود که چگونه کلی تلاش برای تحمیل نظم نظامی بود رنده شده را در مغلوب ساختن پیشی جستن و antagonized خارج از متحدان Mulvaney سابق کنگره از ایالت کارولینای جنوبی در زمان یک بی بند و مداخله رویکرد ساخت روشن به اعتقاد او کار خود را به مدیریت کارکنان و نه رئیس جمهور.

او به تصویب رسید “اجازه تهمت تهمت” سرود که تا به حال در خدمت دیگران در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار به خوبی و با تمرکز به جای تلاش برای افزایش روحیه کارکنان و wooing قانونگذاران در کمپ دیوید ریاست جمهوری عقب نشینی است. اما در حالی که او هرگز تحریک تهمت و خارج از متحدان Mulvaney شده بود تنزل به حاشیه حتی قبل از اینکه یک فاجعه اواسط ماه اکتبر کنفرانس مطبوعاتی که در آن او اصرار داشت در عوض طبیعی بود که آن را به سیاست خارجی undercutting موقعیت رئيس جمهور است که چنین چیزی وجود دارد در ارتباط با اوکراین است.

هنوز متحدان او تا به حال بارها و بارها خار rumblings از خروج قریب الوقوع و گفته بود که به تازگی به عنوان ماه گذشته که او برنامه ریزی شده برای اقامت حداقل از طریق انتخابات در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال برنامه های دیگر. تا کنون از او تبرئه شده توسط سنا در استیضاح اتهامات ناروا شده است در یک قطره اشک برای خلاص شدن از شر دولت او از کسانی که او بداند به اندازه کافی وفادار است. و او شده است مونتاژ یک تیم از اعتماد خواص به عنوان او آماده برای سخت انتخاب مجدد مبارزه است.

هنوز هم یک فرد نزدیک به Mulvaney اصرار او خوشحال بود با تصمیم گیری را در مراتع اشاره کرد دو تن از آنان دوستان و خدمت کرده بود با هم در آزادی حزبی. در واقع آنها گفت: Mulvaney مطرح کرده بود این ایده از مراتع به عنوان رئیس ستاد قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به حال شنود گذاشته Mulaney برای این کار گفت: بحث طرح با مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از سفر به هند در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im