مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می کند به نگه داشتن ما حقوق بازنشستگی در خارج از بازار چین

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اولین گام به سوی داشتن حدود 4.5 میلیارد دلار در صندوق های بازنشستگی برای دولت ایالات متحده کارکنان و نظامی در خارج از بازار چین است.

در ساخت یک حرکت نمایشی دوشنبه شب برای اولین بار پیش بینی شده در Newsmax در مارس 1, کاخ سفید, مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و اقتصاد ملی رئیس شورای لری Kudlow نوشت: وزیر کار یوجین Scalia اواخر روز دوشنبه اطلاع او از رئیس جمهور مخالف هر گونه سرمایه گذاری با صرفه جویی و پس انداز طرح (TSP) در سهام.

“این اقدام را در معرض صندوق های بازنشستگی به مهم و غیر ضروری اقتصادی و خطر و این امر کانال فدرال کارکنان پول به شرکت هایی که در حال حاضر قابل توجه و امنیت ملی و انسانی نگرانی, چرا که آنها در نقض آمریکا تحریم قوانین و کمک به دولت چین را به تلاش برای ایجاد نظامی آن و سرکوب اقلیت های مذهبی” اوبراین و Kudlow نوشت Scalia.

نامه یک کپی از آن به دست آمده توسط فاکس نیوز روز دوشنبه بود که کاخ سفید در پاسخ به یک مه 2017 تصمیم توسط پنج عضو فدرال بازنشستگی صرفه جویی سرمایه گذاری مدیره (FRTIB) برای تغییر این شاخص با استفاده از آن به صورت بین المللی آن وجوه است.

این در را باز کرد برای سرمایه گذاری در کسب و کار چینی از بازنشستگی و پول صرفه جویی و پس انداز طرح (قاشق چایخوری) است که نظارت FRTIB.

بسیاری از شرکت ها است که بهره مند از ایالات متحده سرمایه گذاری به نیوز مکس قبلا اشاره شده است موضوع را به تحریم توسط آمریکا

در میان آنها AviChina صنعت و فن آوری های Ltd. که به توسعه هواپیماهای جنگنده و هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین سیستم برای افراد ارتش آزادیبخش و Hangzhou Hikvision Digital Company Ltd. که مسئول امنیت تجهیزات نظارت برای سفت چینی گرفتن بیش از سین کیانگ اویغوری منطقه خودمختار (XUAR).

در نامه همچنین مورخ دوشنبه و گزارش شده توسط Fox, Scalia نوشت FRTIB رئیس مایکل کندی گفت: “در این جهت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” هیئت مدیره است که به “توقف تمام مراحل مرتبط با سرمایه گذاری [صندوق های بازنشستگی] و معکوس تصمیم خود برای سرمایه گذاری برنامه ریزی دارایی ها بر این اساس است که بین المللی سهام شاخص است.”

Scalia گفت او می خواهد یک تصمیم توسط چهار شنبه.

جان Gizzi ارشد, مقاله نویس سیاسی و کاخ سفید خبرنگار نیوز مکس. برای اطلاعات بیشتر از گزارش خودبه اینجا بروید در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de