واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او آماده به اعلام دستورالعمل جدید اجازه می دهد برخی از ایالت ها به سرعت سهولت در اجتماعی فاصله حتی به عنوان رهبران کسب و کار به او گفت که آنها باید بیشتر coronavirus تست و تجهیزات حفاظت فردی قبل از اینکه مردم با خیال راحت می توانید به بازگشت به کار.

صنعت مدیران هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن است که بازگشت به حالت عادی خواهد بود چیزی جز سویفت.

دستورالعمل جدید اعلام خواهد شد شنبه با هدف پاکسازی راه را برای کاهش محدودیت ها در مناطق با انتقال از کم coronavirus در حالی که نگه داشتن آنها در جای خود در ضربه سخت تر ، تصمیم نهایی باقی خواهد ماند و فرمانداران.

“ما می تواند باز کردن برخی از ایالت ها بسیار زودتر از دیگران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اما در یک دور از تماس با رهبران کسب و کار چهارشنبه تهمت بود هشدار داد که یک افزایش چشمگیر در تست و گسترده تر در دسترس بودن تجهیزات حفاظتی لازم خواهد بود برای امن بازسازی عملیات خود را.

دستورالعمل جدید آمده است که به دولت فدرال پیش بینی بهبود تدریجی از این ویروس که در آن مخل اقدامات کاهش ممکن است مورد نیاز در برخی از مکان ها حداقل تا یک واکسن در دسترس است — یک نقطه عطف بعید به پایان رسید تا زمانی که در سال آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه توجیهی روزانه که داده ها نشان می دهد آمریکا “گذشته اوج” از COVID-19 اپیدمی پاکسازی راه را برای برنامه های خود را به رول از دستورالعمل ها برای شروع به “بازگشایی” کشور است.

او به نام آخرین اطلاعات “تشویق” گفت: این اعداد باید “ما را در یک موقعیت قوی برای نهایی کردن دستورالعمل متحده در بازگشایی این کشور است.”

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده اضافه شده است که داده ها را از سراسر کشور نشان داد ملت “بهبود” اما آمریکایی ها تا به حال به پیمان اجتماعی فاصله به نگه دارید تا حرکت مثبت.

او گفت: نه متحده باید کمتر از 1000 موارد و فقط چند ده مورد جدید در هر روز است. او گفت: کسانی که به احتمال زیاد خواهد بود که برای اولین بار به دیدن یک بالابر در اجتماعی فاصله محدودیت در جهت فرمانداران تحت دستورالعمل های تعیین شده به پنجشنبه منتشر شد.

Birx گفت که کاخ سفید بود به خصوص در مورد رود آیلند با اشاره به این که در حال حاضر شاهد افزایش موارد از منطقه مترو بوستون پس از دیدن یک سنبله چند هفته پیش از موارد از نیویورک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشورت ده ها تن از مشخصات بالا اجرائی اتحادیه مسئولان و مدیران دیگر از طریق کنفرانس تلفنی روز شنبه.

او موفق به دریافت یک پیام مخلوط از رهبران صنعت. آنها هم گفت: آنها می خواهند به اقتصاد رفتن بود اما نگرانی در مورد چگونه به با خیال راحت انجام دهید.

در یک صدای جیر جیر میدوی را از طریق تهمت را دور از کنفرانس تلفنی با مدیران اجرایی رئیس جمهور گفت: شرکت کنندگان “همه در بر گرفتن امریکا بازگشت به کار و به زودی.”

اما شرکت کنندگان در یک صبح تماس است که شامل ده ها تن از پیشرو شرکت های آمریکایی نگرانی در مورد تست موضوع با توجه به یکی از شرکت کنندگان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف بحث خصوصی.

فرد دیگری که شرکت در روز چهارشنبه تماس گفت: آن تاکید شد به تهمت که گسترش از تست و تماس با ردیابی بسیار مهم بود و همچنین به عنوان راهنمایی برای بهترین شیوه در بازگشایی کسب و کار در مراحل و یا در یک سقوط کرد از بین بردن.

شرکت کنندگان گفت: کسانی که در این تماس با اشاره به دولت است که وجود دارد در مورد به یک عظیم راش در تجهیزات حفاظت شخصی. بسیاری از کسب و کار است که در حال حاضر توقیف خواهد شد و نیاز به تجهیزات حفاظتی برای حفظ کارکنان خود و مشتریان خود را امن است.

تهمت بود گفت: “اقتصاد خواهد شد نگاه بسیار متفاوت و عملیات خواهد شد نگاه بسیار متفاوت” یکی از شرکت کنندگان گفت.

علامت گذاری به عنوان کوبا میلیاردر کارآفرین و صاحب دالاس ماوریکس بود که در میان چند تن از نمایندگان مهم ورزشی لیگ به صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن. در طول یک فاکس نیوز مصاحبه پیش از تماس او اعتبار رئیس جمهور با جمع آوری برخی از “بهترین بهترین ها” برای کمک به شکل دادن به رویکرد خود را در بازگشایی اقتصاد است. هنوز هم کوبا را در آغوش نمی مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی بخش هایی از اقتصاد ممکن است 1.

“این چنین یک هدف در حال حرکت است که من فکر می کنم بزرگترین اشتباه ما باعث می شود که با عجله به یک تصمیم گفت:” کوبایی که در گذشته مهم بوده است از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به همه گیر. “اما من قصد دارم به او کمک کند در هر راهی که من می تواند هر آنچه که او به من نیاز دارد به انجام است.”

این پنل که تهمت دوبله جدید اقتصادی آمریکا احیای صنعت گروه نیز می تواند کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن یک اندازه گیری از پوشش. اگر موارد خروش هنگامی که محدودیت ها برداشته همانطور که بسیاری از کارشناسان هشدار داده اند تهمت قادر خواهد بود به در او نیست تنهایی عمل می کنند و ملت را در ذهن برتر — از تولید به دفاع به فن آوری — کمک به شکل دادن به طرح.

غنی نولان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی معدن انجمن که به شرکت در یکی از تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد گفت: همچنین بحث در مورد کاهش مالیات به عنوان به خوبی به عنوان “مطمئن شوید که مردم نسبت به اقتصاد و آنها احساس امنیت در آینده به کار می کنند.”

“من فکر می کنم شما ببینید مراحل به بازگشایی این کشور در نرخ های مختلف در کشورهای مختلف در آینده ای نه چندان دور,” نولان گفت.

راه اندازی شورای نبود بدون سکسکه.

AFL-CIO رئیس جمهور ریچارد Trumka نمی دانم تا زمانی که او شنیده می شود نام خود را اعلام کرد در باغ گل رز در روز سه شنبه است که او می تواند بخشی از مشاوره گروهی با توجه به کارولین Bobb سخنگوی اتحادیه.

“ما نمی شد و پرسید:” Bobb گفت: در یک ایمیل. آن را “فقط اعلام کرد.”

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب شده است برخی از “افراد باهوش” به نیروی کار است که می تواند ارائه دهد رهبران دولت دستورالعمل مفید به عنوان آنها مذاکره راه رو به جلو.

“وجود دارد نقش های خاصی است که تنها دولت فدرال می تواند بازی و بازی کنیم اما من فکر می کنم فرمانداران در حال رفتن به تصمیم گیری خود را در آن توصیه می شود دستورالعمل” هوگان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de