مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی ‘عملیات Legend’: ‘این خونریزی باید پایان’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل ویلیام Barr چهارشنبه اعلام کرد ماموران فدرال را افزایش به چندین شهرهای آمریکا از جمله شیکاگو برای کمک به مبارزه با افزایش جرم و جنایت است.

“امروز من اقدام به انجام برسانند مقدس تعهد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید سخنرانی کند. “در هفته های اخیر شده است وجود دارد یک رادیکال جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت بین بردن و ما حل ادارات پلیس. شدید سیاستمداران باید پیوست این ضد پلیس جنگهای صلیبی و خستگی ناپذیر, تخطئه ما اجرای قانون و قهرمانان.

“نگاه به آن از هر نظر تلاش برای خاموش پلیس در جوامع خود منجر به تکان دهنده انفجار حوادث قتل, قتل و جنایات شنیع و خشونت. این خونریزی باید پایان یابد.

“این خونریزی به پایان خواهد رسید. امروز من اعلام افزایش فدرال اجرای قانون را به جوامع آمریکایی با بازی جرم و جنایت خشونت آمیز. ما هر روز برای بازگرداندن امنیت عمومی محافظت از ملت ما کودکان و خشونت را عاملان به عدالت است.”

دولت را به مداخله در محلی اجرای می آید به عنوان تهمت اجرا می شود برای انتخاب مجدد تحت “قانون و نظم” گوشته. AG بر DHS وزیر چاد گرگ و FBI مدیر کریستوفر Wray در میان مقامات به صحبت در کاخ سفید است.

“هر آمریکایی بدون توجه به درآمد خود و یا نژاد, کد پستی, باید قادر به راه رفتن در خیابان های شهر عاری از خشونت و عاری از ترس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سخنرانی خود. “به همین دلیل امروز من اعلام وزارت دادگستری را بلافاصله افزایش فدرال اجرای قانون به شهر شیکاگو است.

“اف بی آی ع Dea خدمات مارشال ایالات متحده و امنیت را با هم ارسال شود صدها ماهر مأموران اجرای قانون به شیکاگو برای کمک به درایو پایین جرم و جنایت خشونت آمیز.”

صدها نفر از ماموران فدرال در حال حاضر فرستاده شده به کانزاس سیتی میزوری برای کمک به سرکوب یک رکورد در افزایش خشونت های پس از اثر تیراندازی یک پسر جوان وجود دارد. ارسال ماموران فدرال برای کمک به محلات غیر معمول نیست. Barr اعلام کرد مشابه افزایش تلاش در دسامبر به مدت هفت شهرستانها که تا به حال دیده می شود خونتان خشونت است.

“عملیات افسانه” پس از 4 سال از پسر افسانه Taliferro که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که در خانه خود را.

“به افسانه, خانواده, ما می توانیم شروع به تصور کنید که خود را در غم و اندوه و غم و اندوه اما ما رسما وعده را به افتخار افسانه ای” نسبت ناروا گفت. “ما خواهد بود مبارزه هر روز برای نجات جان کودکان آمریکا تحت عنوان” عملیات افسانه.’

“ما نیز به زودی ارسال فدرال اجرای قانون به شهرهای دیگر که نیاز به کمک. سایر شهرستانها نیاز به کمک. آنها نیاز به آن به شدت. آنها باید از تماس با آنها باید آن را می خواهم. آنها بیش از حد افتخار و یا بیش از حد سیاسی برای انجام این کار است.”

معمولا وزارت دادگستری می فرستد عوامل خود را تحت چتر مانند عوامل از دفتر از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره و یا آژانس مبارزه با مواد مخدر. اما این افزایش تلاش خواهد شد عبارتند از وزارت امنیت داخلی تحقیقات ماموران که به طور کلی انجام قاچاق مواد مخدر و سوءاستفاده کردهاند.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Barr در حال انتظار به پیوست در کاخ سفید اعلام روز شنبه توسط شیکاگو آمریکا وکیل جان Lausch با توجه به دفتر او همراه با ایالات متحده وکیل و کلانتر جدید مکزیک پرجمعیت ترین شهرستان است که شامل آلبوکرک.

“ما می خواهیم رویای آمریکایی برای کودکان آمریکایی و من مبارزه خواهد کرد به ارائه که رویای” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هر اونس از قدرت من خواهد بود و مبارزه.

“اما فرصت نمی تواند رشد بدون رفاه. رفاه نمی تواند شکوفا هستند که در آن جنایتکاران که می تواند ضرب و جرح و قتل با ایمنی. که چه “عملیات افسانه’ همه چیز در مورد. همین دلیل است که ما امروز در اینجا برای پاسخ به درخواست کسانی که گریه برای عدالت و گریه برای کمک. برای کسانی که مردم در شیکاگو و شهرهای دیگر که در آن ما می تواند کمک به در راه است.”

DHS افسران در حال حاضر اعزام شده است و به پورتلند اورگان و محلات دیگر برای محافظت از اموال فدرال و بناهای تاریخی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد تلاش های معترضان به دست کشیدن پایین مؤتلفه اساسنامه. مغلوب ساختن پیشی جستن مرتبط است به رشد خشونت در خیابان ها با اعتراضات نژادی و بی عدالتی هر چند عدالت کیفری کارشناسان می گویند سنبله سرپیچی توضیح آسان با اشاره به بی سابقه لحظه ای این کشور زندگی می کنند از طریق — با یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 140,000 آمریکایی, تاریخی, بیکاری, stay-at-home سفارشات یک جرم حساب بیش از مسابقه و پلیس با خشونت شدید استرس و حتی آب و هوا.

مقامات محلی همچنین گفتند موج در فدرال عوامل تنها به تشدید تنش ها در خیابان.

تصمیم به اعزام ماموران فدرال به شهرهای آمریکا در حال پخش است در hyper-سیاسی لحظه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا نشان دهد که او یک “قانون و نظم” رئیس جمهور و نقاشی دموکراتیک به رهبری شهرستانها به عنوان خارج از کنترل است. با کمتر از چهار ماه قبل از روز انتخابات, تهمت در خدمت شده است تا هشدار دادند که خشونت را بدتر کند اگر خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن انتخاب شده است در ماه نوامبر به عنوان او تلاش می کند را به نفع خود بیش از رای دهندگان که می تواند تحت تأثیر این پیام.

“دولت من کار خواهد کرد برای حذف خطرناک مجرم فنر سست با این سیاست های مرگبار و کشنده سیاستمداران رک و پوست کنده” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “آمریکا یک پناهگاه برای مطیع قانون شهروندان است. این بی قانونی که تحت فشار قرار دادند توسط افراطی چپ رادیکال غیر قابل قبول است; دیگران می خواهند پال خواستار قطع بودجه دولت, بدنام و لغو پلیس ما می خواهیم به حمایت و افتخار بزرگ ما پلیس.”

سنبله در جرم است ضربه سخت در برخی از شهرستانها با منابع در حال حاضر نازک کشیده از این بیماری همه گیر. اما این حرکت به ارسال نیروهای فدرال در ابتدا رد شده توسط رهبران در شیکاگو و نیویورک, شهر دیگر با افزایش خشونت است.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot بعد گفت که او و دیگر مقامات محلی حال صحبت با مقامات فدرال و به درک می آیند.

“من بسیار روشن است که ما خوش آمدید واقعی مشارکت” دموکراتیک شهردار گفت: پس از صحبت با مقامات فدرال. “اما ما نمی آمدید دیکتاتوری. ما خوش آمدید استبداد و ما خوش آمدید خلاف قانون اساسی دستگیری و بازداشت ساکنان ما. این چیزی است که من را تحمل نخواهد کرد.”

در نیومکزیکو در ضمن دموکراتیک انتخاب مقامات هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر هر گونه برنامه های احتمالی برای ارسال ماموران فدرال به ایالت با ایالت مارتین هاینریش D-N. M. تماس در Bernalillo County Sheriff مانی گونزالس بود که در کاخ سفید در روز چهارشنبه به استعفا.

“به جای همکاری با آلبوکرک اداره پلیس کلانتر دعوت رئیس جمهور stormtroopers به آلبوکرک” هاینریش در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de