– رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عموم نشانه سرخوردگی خود را یکشنبه با دکتر Anthony S. Fauci, دولت فدرال را بالا بیماری های عفونی, متخصص, بعد دکتر گفت بیشتر زندگی می تواند ذخیره شده از coronavirus اگر این کشور شده بود تعطیل زودتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلان مجدد یک پیام توییتر که گفت: “زمان برای #FireFauci” را به عنوان او را رد کرد انتقاد از خود را آهسته پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 22 ، 000 نفر در ایالات متحده است. رئیس جمهور در بخش خصوصی شده است تحریک شده در زمان با Fauci اما توییتر پست ترین صریح او شده است در اجازه دادن به نشان می دهد که publicly.

پیام مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد آمد از یک جمهوریخواه سابق کنگره و نامزد. “Fauci در حال حاضر گفت که تا به حال تهمت گوش به کارشناسان پزشکی قبل از او می تواند ذخیره کرده اید را بیشتر زندگی می کند گفت:” توییت توسط DeAnna لورن که کمتر از 2 درصد آرا در باز اولیه در برابر بلندگو نانسی پلوسی در ماه گذشته. “Fauci گفتن بود مردم در مارس 29th که وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد آن مطرح شده و هیچ تهدیدی برای ایالات متحده در مقیاس بزرگ است. زمان به #آتش Fauci.”

در ترجمه پیام تهمت افزود: “با عرض پوزش خبر جعلی آن همه بر روی نوار. من ممنوع چین قبل از مردم صحبت کرد.”

توییت آمد در میان سراسیمگی از پیام های لعنتی بیرون توسط رئیس جمهور یکشنبه در دفاع از خود دست زدن به coronavirus است که مورد انتقاد شدید و با اشاره انگشت به جای آن در چین, سازمان بهداشت جهانی, باراک اوباما رئیس جمهور این کشور فرمانداران کنگره دموکرات ها به طور کلی و اخبار رسانه ها است.

تهمت نیست “بان کی مون چین” اما او بلوک اتباع خارجی که در چین در سال گذشته 14 روز از آمدن به ایالات متحده شروع Feb. 2. با وجود این سیاست 40,000 آمریکایی ها و دیگر مجاز مسافران هنوز به این کشور آمده از چین پس از آن.

Fauci و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی در ابتدا شک و تردید است که چین محدودیت های مسافرتی مفید خواهد بود زمانی که رئیس جمهور شد اولین با توجه به آنها, اما پس از آن تغییر ذهن خود و گفت: Alex M. آذر II, وزیر بهداشت و خدمات انسانی, در صبح روز ژانویه ، 30 که آنها آنها را پشتیبانی می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها با اشاره به کسانی که محدودیت سفر برای دفاع از خود دست زدن به همه گیر اما کارشناسان گفته اند که محدودیت های مفید عمدتا به خرید زمان است که دولت انجام نمی سپس با استفاده از سطح شیب دار بالا گسترده تست و اعمال اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های قبل از عفونت می تواند شروع به رشد نمایی.

هفته سوم بهمن ماه مشاوران به حال پیش نویس یک لیست از اقدامات آنها معتقد بودند به زودی خواهد بود لازم مانند تعطیلی مدارس و ورزشی و کنسرت لغو و اقامت در خانه سفارشات اما رئیس جمهور نه در آغوش آنها تا اواسط ماه مارس.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از سال 1984 روز یکشنبه گفت که زودتر اعمال چنین سیاست هایی را ساخته اند یک تفاوت.

“من معنی بدیهی است, شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد” او گفت: “وضعیت اتحادیه” در سی ان ان. “بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار آن. اما آنچه می رود به این نوع از تصمیم گیری های پیچیده است. اما حق با شماست. بدیهی است که اگر ما تا به حال از همان ابتدا بسته همه چیز را آن ممکن است کمی متفاوت است. اما وجود دارد بسیاری از پوش بک در مورد بستن همه چیز را.”

Fauci نظرات و رئیس جمهور مقاومت مواجه می آیند در یک زمان بحرانی به عنوان تهمت و پنجه نرم با چه سرعتی شروع به بازگشایی این کشور است. کارشناسان بهداشت عمومی مانند Fauci خواسته اند که احتیاط در مورد از سرگیری زندگی عادی بیش از حد به زودی برای ترس از تحریک موج دیگری از بیماری و مرگ در حالی که رئیس جمهور مشاوران اقتصادی و دیگران مضطرب به راه اندازی مجدد کسب و کار در زمانی که بیش از 16 میلیون آمریکایی قرار داده شده است ،

Fauci و رئیس جمهور باید مخالفت عمومی در مورد مسائل مختلف از جمله چه مدت آن را به توسعه یک واکسن و رئیس جمهور تهاجمی ارتقاء ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که اثرات اثبات نشده علیه coronavirus. در coronavirus نیروی کار جلسه هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف Fauci از پاسخ به یک سوال در مواد مخدر است.

Fauci تبدیل به یک جشن کشف در میان بسیاری از مردم که به او اعتماد دارد به مراتب بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به نظر سنجی. یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی هفته گذشته متوجه شد که 78 درصد از آمریکایی ها تایید شده از Fauci دست زدن به بحران در مقایسه با 46% که مورد تایید رئیس جمهور در پاسخ. که باعث خشم را در میان دیگر مقامات دولتی برخی از آنها را به بخش خصوصی انتقاد او را برای بازی به رسانه ها و نه همیشه ارسال مداوم پیام.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف مقدار از عید پاک یکشنبه منحرف انتقاد و پیدا کردن اهداف دیگر است. “اگر این خبر جعلی حزب مخالف هل دادن با همه آنها ممکن است این واقعیت است که رئیس جمهور تهمت ‘نادیده گرفته اوایل هشدار در مورد خطر,’ پس چرا رسانه ای و حزب دموکرات شدیدا انتقاد من وقتی که من نهاد سفر بان کی مون در چین,” او نوشت. “آنها گفتند: ‘در اوایل و نه لازم است.’ فاسد رسانه ای!”

وی یک تاجر گفت که “کنگره بیش از حد پریشان (ساختگی) استیضاح شکار ساحره زمانی که آنها باید بررسی شده است CoronaVirus هنگامی که آن را برای اولین بار در چین ظاهر شد.” او مقصر متحده برای عدم آماده است. “فرمانداران خود را دریافت متحده تست برنامه ها و دستگاه کامل,” او نوشت. “آماده شود چیزهای بزرگ اتفاق می افتد. هیچ بهانه ای!”

او را بازتوییت کرد یک پیام گفت که سازمان بهداشت جهانی “فعال چین obfuscation در coronavirus و که در آن می توانست containable تا به حال پکن نه به دروغ جهان است.” او همچنین ترجمه یک پست از یک بازی دوستانه محافظه کار خروجی تلویزیون گفت که “اوباما admin. بارها و بارها قطع PPE ذخایر” با اشاره به تجهیزات حفاظت شخصی و “موفق به پر کردن” آن.

رئیس جمهور به نظر می رسید به خصوص ناراحت در مورد یک مقاله نیویورک تایمز مستند دولت را آهسته پاسخ به این ویروس. “این @nytimes داستان جعلی است, درست مانند ‘کاغذ’ خود را,” او نوشت: یکشنبه شب انکار است که آذر به او هشدار “تا بعد” و رد اوایل یادداشت توسط یکی دیگر از مشاور پیتر ناوارو هشدار داد که از چشم انداز از 500 ، 000 مرگ و میر. “خبر جعلی!”

او توضیح نمی دهد چرا که اگر او به فکر ذخایر ناکافی بود او هیچ چیز در او سه سال در دفتر به پر کردن آن. و در هیچ یک از پیام های او می گویند چرا او منتظر به توصیه های اجتماعی فاصله اقدامات است که کارشناسان باید با اعتبار کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im