رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد که “بیشتر نا امید” او بوده است و نتوانسته است در طول دوره اول خود را به از بین بردن Obamacare و تعمیرات اساسی به طور کامل پوشش بهداشت و درمان.

در یک فاکس نیوز تاون هال در اسکرانتون پنسیلوانیا تهمت و قول داد اگر ایران با اوکراین اکثریت در مجلس “ما باید در بهترین بهداشت و درمان در این سیاره است.

“من بیشتر نا امید است که من شده اند قادر به گفتن آنچه که یک کار خوب انجام داده ایم او گفت:” هر چند او تبلیغ “بسیاری از برنامه های مراقبت های” در حال حاضر در دسترس هستند که “ارزان” و “بهتر است.”

“آنچه که ما می خواهم به انجام است که کاملا آن را بکشند او گفت:” Obamacare. “آن را نمی بزرگ, بهداشت و درمان, اما ما در حال مدیریت آن ،

“ما باید برای پیروزی به خانه” او در ادامه اضافه کرد: “اگر ما می تواند خانه شما را به بهترین بهداشت و درمان در این سیاره است.”

او همچنین چندین گسترده ای ابجو بد و کم مایه در سلف خود باراک اوباما گفت: آنها بحث نیست و در گذشته خود را چهره به چهره ملاقات در مراسم تشییع جنازه رئیس جمهور جورج دبلیو بوش به او گفت: دقیقا دو واژه به اوباما.

“سلام. خداحافظی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او متعلق به خود بیشترین انتقاد از اوباما در سیاست خارجی و معاملات تجاری و نظامی است.

“من نمی خواهم این کار او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“من نمی خواهم آنچه را که او به ما نظامی” او افزود: دفاع رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد “نمی خواهم به بحث به” اوباما.

“او صحبت کرد به من,” او گفت:, و اضافه کردن شعارهای خود با هدف کیم از جمله chides در مورد “کمی موشک مرد” چیزی است که “ما به جای” از مذاکرات است.

“ما در جنگ با کره شمالی” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: “بد نیست” و اعتراف شده است وجود دارد هیچ موفقیت در توقف ملت سرکش را nuclearization.

او همچنین سطل آشغال اوباما نفتا ایران خواستار آن یک معامله بد هسته مذاکره کمک کرد.

هنوز برگ برنده پیش بینی های زیادی تقسیم بین دموکرات ها و جمهوری خواهان که roiled ملت بیش از سه سال گذشته خواهد شد — اگر او برنده انتخابات مجدد در ماه نوامبر.

“سیاستمداران باید قادر به عمران و اگر نه شما باید به مبارزه با عقب,” او گفت:.

“زمانی که من برنده [دموکرات] خواهد گفت: ‘اجازه دهید همراه,” او به این نتیجه رسیدند.

“آن را به گرد هم می آیند زودتر از شما فکر می کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im