Donald Trump Jr., به چالش کشیده هانتر بایدن به یک بحث بیش از که سود بیشتر از پدر خود را از خدمات دولت در یک مصاحبه برای “Axios در HBO” در روز یکشنبه.

رئیس جمهور پسر ارشد اضافه شده است که به عنوان بخشی از بحث او انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را به عنوان خوب.

“ما می توانیم شفافیت کامل ما نشان می دهد همه چیز را ما می توانیم بحث در مورد تمام مکان های که در آن من هستم ظاهرا grifting اما هانتر بایدن نیست” گفت: Trump Jr.

“من یک بین المللی بازرگان قبل از پدر من رو به سیاست” Trump Jr., گفت. “I’m not gonna say I haven’t بهره مند از پدرم نام خانوادگی درست مثل هانتر بایدن بود … اما من بهره مند از پدر من مالیات دهندگان بودجه دفتر” ادامه که “هانتر بایدن را پدر می شود و معاونت ناگهان او می رود به اوکراین و او را ساخت 83 همانند ماه است.”

بایدن کمپین ملی مطبوعات, منشی, T. J. Ducklo گفت: در پاسخ به این که “این سخت است به این باور هر چیزی یک مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید در اظهارنامه مالیاتی زمانی که دونالد Sr. است دروغ سال درباره انتشار خود را.”

Axios با اشاره به این که جمهوری خواهان به شدت مورد حمله جو بایدن برای بیش از یک سال و پسرش در یک فاسد اوکراین شرکت در حالی که او معاون رئیس جمهور, اما پس از آن به تازگی متوقف صحبت کردن در مورد آن زمانی که آن را به نظر می رسد بایدن نمی خواهد برنده دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

اما با بایدن اخیر تجدید حیات ایران با اعضای کنگره در حال آماده سازی برای راه اندازی پروب به هانتر بایدن.

دموکرات ها باید انتقام تهدید به بررسی کسب و کار و خرید و فروش از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

یک منبع نزدیک به تهمت جونیور گفت Axios که “آیا در حال حاضر یکی از مهمترین و طلبه به مردم در سیاره زمین است و بیش از آماده پاسخگویی به دموکرات حملات. همان نمی توان گفت در مورد هانتر بایدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im