مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور: بایدن ساخت ‘بهانه’ به صورت رادیکال چپ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور انفجار جو بایدن ادعا معاون سابق رئیس جمهور است “کاملا اشتباه در مورد نظم و قانون.”

پسر رئيس جمهور ساخته شده نظرات خود را در روز سه شنبه در یک ستون نوشته شده توسط Fox News.

“با وجود مداوم افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز و اعتراضات دموکراتیک کنترل شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور, معاون سابق رئیس جمهور در ادامه به ایجاد بهانه برای رادیکال چپ” Trump Jr., گفت.

“در همان زمان بایدن انتقاد رئیس جمهور [دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از قدرت دولت فدرال برای حفاظت از ساکنان محلی و کسب و کار در پورتلند اورگان و شهرهای دیگر که تجربه کرده اند افزایش شدید جرم و جنایت پس از ناآرامی ها آغاز شد.

“‘ما یک رئیس جمهور که مصمم است برای ایجاد هرج و مرج و بخش’ بایدن گفت: به تازگی خواستار خشونت تظاهر کنندگان و اراذل و اوباش ‘مسالمت آمیز معترضان.'”

اما تهمت جونیور نگهداری می شود که هر کسی که به دنبال پورتلند اعتراضات متوجه آنها نشده اند صلح آمیز است.

“اوباش را نابود خصوصی و اموال عمومی به آتش به ساختمان برخورد با پلیس و حتی مجروح افسران,” او گفت:.

و او نگهداری بایدن به نظر می رسد قادر به “درک نقش حیاتی که اجرای قانون در آمریکا را آسیب پذیر جوامع است.”

“بایدن و رادیکال جناح چپ عروسکی کارشناسی ارشد می خواهید برای پایان دادن به واجد شرایط ایمنی و انبوه کاهش بودجه پلیس,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور گفت که بر خلاف بایدن رئیس جمهور می داند که پلیس “نقش حیاتی در حفظ صلح و مبارزه با جرم و جنایت در شهرهای ما.”

“کشور ما نیاز شرکت, اعتماد به نفس رهبری به منظور شکست رادیکال که به دنبال بی ثبات کردن جامعه ما — و آن را به طور فزاینده ای روشن است که بایدن است نه انسان برای این کار است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im