مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آمدن است به ققنوس. آنچه شما نیاز به دانستن در مورد جانبازان یادبود سالن بزرگ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آمدن است به شهر فینیکس در روز چهارشنبه.

رئیس جمهور برگزار خواهد شد “نگه داشتن امریکا بزرگ” کمپین تجمع در 7 p. m. در یادبود سربازان سالن بزرگ پیش از آریزونا مارس 17 ریاست جمهوری اولویت انتخابات است.

مبارزات انتخاباتی پرداخت خواهد شد $27,000 به اجاره سالن بزرگ با توجه به قرارداد ارائه شده توسط Arizona نمایشگاه و نمایشگاه ایالتی هیئت مدیره.

آن را مغلوب ساختن پیشی جستن اولین دیدار چه بود یک بار شناخته شده به عنوان “تیمارستان در مک داول.” مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در سالن بزرگ در سال 2016 در حالی که در حال اجرا برای حزب جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری.

ریچارد نیکسون بازدید در سال 1974 چند ماه قبل از استعفا داد. جورج دبلیو بوش برگزار شد تجمع وجود دارد در سال 2004 و باراک اوباما برگزار شد یکی در سال 2008.

اما سالن بزرگ نیست فقط میزبان آرای انتخابات ریاست جمهوری. از آنجا که باز کردن درهای خود را در سال 1965 تاریخی محل میزبانی تیم های ورزشی نوازندگان و چهره های مذهبی.

آریزونا ورزشی سنت

ساخته شده برای 7 میلیون دلار در سال 1965 ورزشگاه با زین شکل سقف در ابتدا یک صندلی ظرفیت 12,381. که بعدها گسترش یافت و به 14,496.

آن را پس از تبدیل شدن به یک عامل اصلی میزبانی های متعدد تیم های ورزشی.

The Phoenix Suns بازی وجود دارد از سال 1968 تا سال 1992. در این زمان بود که دیرین خورشید پخش Al McCoy آن را با نام مستعار “تیمارستان در مک داول.”

ققنوس Roadrunners یک در حال حاضر از بین رفته آریزونا تیم هاکی به نام سالن بزرگ خانه های نانامی به بازی از 1960s به 1990s.

امروز سالن بزرگ بسکتبال سنت زندگی از طریق ققنوس جیوه. سه بار WNBA قهرمانان را به طور موقت به نقل مکان به سالن بزرگ در حالی که در انتظار تکمیل بازسازی در صحبت کردن چوب عرصه رفت و آمد مکرر.

متنوع موسیقی تاریخچه

باب هوپ در زمان مرحله برای سالن بزرگ را روز باز on Nov. 3, 1965. به دنبال اين بود تا با یک کنسرت رولینگ استونز در Nov. 30, 1965.

محل ادامه داد: میزبانی برخی از بزرگترین نامها در موسیقی از طریق ’60s و 70s, با چه کسانی و جیمی هندریکس در حال پخش را نشان می دهد وجود دارد در سال 1968. الویس پریسلی به فروخته جمعیت در سال 1970 و 1973.

در Jan. 21, 1967, تلویزیون گروه the Monkees انجام شده در سالن بزرگ و بخش نشان می دهد به نظر می رسد در یک قسمت از این گروه NBC سری.

آلبرت پادشاه و درب را هم به سالن بزرگ مرحله در طول سال 1968 دولت عادلانه است. این امر در نهایت بودن درب های گذشته نشان می دهد در شهر فینیکس به عنوان شهر نقل مکان کرد به بان کی مون بیشتر از حضور این گروه پس از یک سری از دستگیری چهار نفر در پی عملکرد خود را.

گرانج راک گروه نیروانا همچنین نشان می دهد وجود دارد به عنوان بخشی از خود را در سال 1993 در دوران جنینی تور.

بازديد از چهره های مذهبی

در سال 1987 ژان پل دوم شد پاپ برای اولین بار در تاریخ برای بازدید از آریزونا.

ژان پل بازدید شامل توقف در سالن بزرگ که در آن او در دیدار با مادری کاتولیک آمریکا قبل از میزبانی توده در دانشگاه ایالتی آریزونا آفتاب شیطان ورزشگاه با جمعیت حدود 75,000.

دو سال بعد در سال 1989 ظرفیت جمعیت جمع آوری شده در سالن بزرگ برای شرکت در نماز رهبری مادر ترزا.

سن آن

پیری ساختمان که در حال حاضر نشسته خالی بیشتر از سال تا به حال مسائل برای چند دهه.

بر اساس برآورد در سال 2018 به سالن بزرگ نیاز نزدیک به 3 میلیون دلار در تعمیرات.

هنر بر روی پشت بام (برخی ممکن است به یاد داشته باشید چهره خندان غول پیکر و بعد از آن جشن دویست ساله با مضمون هنر) باعث آسیب و نشت. یک سال 1974 پیش فصل بازی در برابر پورتلند تریل بلیزرز لغو شد که سقف به بیرون درز کرد.

آریزونا نمایشگاه و نمایشگاه ایالتی هیئت مدیره مدیر اجرایی Wanell Costello گفت: کار نوسازی در سالن بزرگ را HVAC (تهویه و تهویه مطبوع) سیستم انجام شد قبل از 2019 نمایشگاه دولت است.

“این جایی است که آنچه در آن است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>