مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل در N95 3M ماسک تنفسی

در تلاش برای سرعت بخشیدن به توزیع به شدت مورد نیاز بیمارستان, ماسک جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان یکشنبه الزامی است که 3M فروش سازمان مدیریت اضطراری فدرال به عنوان بسیاری از N95 ماسک ماسک به آژانس می گوید به آن نیاز دارد.

به منظور کمک به دیدار با FEMA نیاز می آید و تحت عنوان دفاع از تولید عمل می کنند که رئیس جمهور به استناد یک هفته پیش.

3M پاسخ نمی دهند پنج شنبه به تماس چند برای اظهار نظر ،

مدیر عامل شرکت مایک روم گفت: این شرکت مشغول به کار بود از نزدیک با FEMA و در مسیر به دو برابر تولید جهانی از N95 ماسک به 2 میلیارد دلار در سال در 12 ماه.

در مپلوود مبتنی بر شرکت های چند ملیتی خواهد شد و افزایش آن در آمریکا تولید 40 درصد به 50 میلیون ماسک در هر ماه در حدود 60 روز است.

رومی گفت: 80 درصد از 3M آمریکا عرضه شده است که قریب به طور مستقیم به امکانات مراقبت های بهداشتی به خصوص به سخت ترین ضربه زمینه هایی مانند نیویورک و سیاتل با کمک شش زیادی توزیع کنندگان.

20 درصد باقی مانده بودند در حال ارسال برای تحقق دولت فدرال نیاز دارد با بیشترین رفتن به FEMA.

“اولویت بندی و توزیع همه ما N95 ماسک در حال هماهنگ بودن در همکاری نزدیک با FEMA و ما در حال جاسازی شده به طور مستقیم با آنها در دفتر مرکزی خود برای کمک و تسهیل در تصمیم گیری و عمل” رومی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را در روز پنج شنبه می آید یک ماه پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول فدرال در پاسخ به همه گیر بازدید 3M ستاد و ستایش این شرکت برای “نقشی حیاتی در سلامت ملت ما.”

معلوم نیست چه نقشی مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش جدید می تواند در سوق دادن بیشتر موجودی به FEMA.

علاوه بر ramping تا N95, تنفسی, تولید, 3M همچنین اعلام کرده است با همکاری فورد به تولید هزاران اضافی هوا طراحی شده ماسک به نام PAPRs.

این ماسک متفاوت از N95 ماسک بلکه به عنوان یک ابزار مهم در مبارزه با گسترش COVID-19 به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

تقاضا برای ماسک همچنان به صعود به عنوان کمبود پدید آمده و در سراسر جهان است.

N95 ماسک های ذکر شده در مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش تایید شده توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت حرفه ای در نظر گرفته شده استاندارد طلا در میان متخصصان پزشکی زیرا آنها فیلتر کردن حداقل 95% از میکرو ذرات و به پزشکان و پرستاران بهترین شانس تنفس در coronavirus.

تهمت نیز روز پنجشنبه گفت که او تا به حال داده شده به وزرای بهداشت و خدمات انسانی و امنیت داخلی و حفظ قدرت لوازم برای حیاتی دیگر مراقبت های بهداشتی تجهیزات و دستگاه های.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد پشتیبانی از Medtronic, General Electric, Hill-Rom ResMed رویال فیلیپس و Vyaire پزشکی به ساخت هواکش که نیز به شدت مورد نیاز است.

“من این هستم و دیگر تولید کنندگان داخلی برای ramping تا تولید خود را از پنکه در طول این زمان دشوار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “امروز سفارش را نجات با از بین بردن موانع در زنجیره تامین است که تهدید سریع تولید هواکش.”

در صدور دستور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اقدامات او بودند انتقادی به “ما اطمینان حاصل شود که سیستم مراقبت های بهداشتی را قادر به افزایش ظرفیت و قابلیت برای پاسخ به گسترش COVID-19.”

او گفت: “مهم است که همه سلامت و پزشکی, منابع مورد نیاز برای پاسخ به گسترش COVID-19 به درستی توزیع شده به ملت را در سیستم مراقبت های بهداشتی و دیگران که به آنها نیاز دارید در این زمان است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>