مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه پنل موافقت به پرداخت جریمه نقدی بیش از ناقص نیوجرسی ثبت نام

نیوجرسی دادستان کل Gurbir Grewal روز دوشنبه گفت او به مقابله با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته ناشی از طرح دعوی در دادگاه ادعا این سازمان نتوانست به درستی ثبت نام در دولت است.

برگ برنده برای آمریکا, Inc. چهره $30,000 مجازات هر چند $27,500 از آن معلق خواهد شد, با توجه به بیانیه ای از Grewal ، به حالت تعلیق مجازات رایج در شهرک مانند یکی مربوط به برگ برنده برای آمریکا و کمک به اطمینان از انطباق با توجه به دفتر دادستان کل است.

این سازمان که بر اساس در نیوجرسی به عنوان رفاه اجتماعی سازمان ارسال خواهد شد یک بیانیه ثبت نام و مدارک اضافی با توجه به دادستان کل ، روشن نیست چه کسانی که اسناد و مدارک هستند.

اگر پس از یک سال و تهمت برای America Inc. مطابق با تمام شرایط توافق همه اما $2,500 از مجازات لغو خواهد شد.

توافق ناشی از ژانویه 2020 طرح دعوی در دادگاه Grewal ثبت این استدلال که برگ برنده برای آمریکا است که مطرح شده و میلیون ها نفر برای رئیس جمهور افتتاحیه جشن به ثبت نام نیست با دولت بخش امور مصرف کننده.

کت و شلوار آمد و پس از Grewal subpoenaed این سازمان در ماه فوریه 2019 پس از تعیین آن را به حال ثبت نام نکرده اید با بخش.

“این مورد باید ارسال یک پیام است که همه در برابر قانون مساوی هستند و هیچ کدام بالاتر از آن” Grewal گفت: “ما انتظار داریم سازمان های خیریه خود را مطابق با, New Jersey, قوانین و ما انتظار داریم با رعایت ما احضاریه. هر سازمانی که نتواند مطابق ممکن است حل شود و صورت دیگر مجازات است.”

Grewal همچنین گفت: برگ برنده برای آمریکا, Inc. متوقف به وجود داشته باشد تحت قرارداد.

یک پیام رها شده است با رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی به دنبال پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im