واشنگتن — رهبران مجلس سنا مسابقه به باز کردن در آخرین لحظه مبادله شنبه و پیروزی عبور از بی نظیر 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی فرمان کمک به کسب و کار کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی را فرا گرفته با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اندازه گیری بزرگترین اقتصادی امداد لایحه در تاریخ ایالات متحده و هر دو طرف’ رهبران بودند از جان گذشته برای عبور سریع به عنوان ویروس در زمان زندگی و شغل با ساعت.

مصرانه, خوش بینانه, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از بزرگترین بهداشت عمومی اورژانس هر کسی در طول عمر “من فکر نمی کنم آن رفتن برای پایان دادن به یک پچ خشن” و پیش بینی اقتصاد افزایش “مانند یک کشتی موشک” هنگامی که آن را بیش از. در عین حال او التماس کنگره در اواخر روز به حرکت در بحرانی کمک بدون تاخیر بیشتر.

این بسته در نظر گرفته شده است که برای کمک به اقتصاد فزاینده به رکود اقتصادی و یا بدتر و یک ملت رو تیره و تار تلفات از عفونت که به کشته شدن نزدیک به 20 ، 000 نفر در سراسر جهان. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پرسید: چه مدت کمک خواهد اقتصاد شناور نگه می گفت: “ما پیش بینی سه ماه. امیدوارم ما لازم نیست این کار را برای سه ماه.”

تأکید بر تلاش را قدر مطلق لایحه منابع مالی پاسخ با برچسب قیمت است که برابر با نصف اندازه کل 4 تریلیون دلار سالانه بودجه فدرال.

“مبارزه فرا رسیده است در سواحل ما” گفت: رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل. “ما به دنبال آن ما را نمی خواهند اما در حال حاضر ما در حال رفتن به آن را برد.”

“کمک بزرگ, سریع, کمک در راه است” گفت: رهبر اقلیت سنا چاک شومر.

اما درایو توسط رهبران به سرعت این لایحه از طریق مجلس سنا بود که آهسته به عنوان چهار محافظه کار جمهوری خواه سناتور خواستار تغییرات و گفت: این قانون به عنوان نوشته شده است “incentivizes اخراج” و باید تغییر داده برای اطمینان از کارکنان نمی کسب پول بیشتر اگر آنها گذاشته از اگر آنها در حال کار.

پیچیده بن بست دیابت برنی ساندرز ورمونت که مبارزات انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری است پرچم گفت: جلوگیری از لایحه مگر اینکه محافظه کاران کاهش یافته و اعتراض خود را به.

“آنچه من گفته است که می توانید بازی بازی های مشابه, بازی” ساندرز گفته آسوشیتد پرس. “این است که قطعا نه این لایحه که من و یا هر گونه دیگر مترقی می نوشته اند او گفت:” اما افزود که او از آن در اصلی با توجه به شدت بحران است.

اعتراض دیگر شناور در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که تبدیل به یک برجسته دموکرات در صحنه ملی به عنوان کشور جنگ همه گیر. کومو که دولت بیشتر دیده می شود مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر از هر گونه گفت: “من به شما گفتن این اعداد کار نمی کنند.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن گفت: بسته “می رود راه طولانی است.” او گفت: آن نیاز به نظارت قوی برای اطمینان از ثروتمند نمی سود به هزینه کارگران و پیشنهاد آمرزنده حداقل 10 ، 000 دلار از بدهی وام دانشجویی به عنوان بخشی از دولت فدرال پاسخ.

مک کانل و شومر امیدوار عبور از قوانین در این جمهوری خواه به رهبری سنا در خواهد آمد در پایان روز. سهام خود را ارسال اولین back-to-back سود در هفته به عنوان بسته شکل گرفت طی دو روز گذشته اما خیلی از شنبه اولیه تجمع پژمرده به عنوان مانع توسعه در مجلس سنا. بازار پایین و نزدیک به 27 درصد از تنظیم یک رکورد یک ماه پیش.

سنا تصویب خواهد ترک نهایی کنگره تصویب به دموکراتیک-کنترل خانه. سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: توافق دو حزبی “ما را به یک راه طولانی به پایین جاده در رفع نیازهای مردم آمریکا” اما او را متوقف کوتاه به طور کامل به حمایت از آن.

“خانه دموکرات ها را در حال حاضر بررسی نهایی مقررات و قانونگذاری متن توافقنامه به تعیین یک دوره از عمل,” او گفت:.

خانه اعضای پراکنده در سراسر کشور و جدول زمانی برای رای که در اتاق نامشخص است.

خانه دموکراتیک و رهبران جمهوری خواه به امید روشن اندازه گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن امضای یک صدا رای گیری بدون نیاز به تماس با قانونگذاران در واشنگتن. اما که ممکن است به چالش کشیدن به عنوان لایحه مطمئن است به مخالفت برخی از اصولگرایان ناراحت در آن هزینه و محدوده. سرسخت لیبرال ها بودند و بی قرار به عنوان به خوبی.

کاخ سفید مشاور اریک Ueland اعلام کرد که توافق در کنگره راهرو چهارشنبه در مدت کوتاهی پس از نیمه شب دربندی روز از اغلب شدید چانه زنی و فشار. جمله بندی از برخی از قطعه نهایی از توافق نیاز به تکمیل شود.

آلاینده, 500-صفحه-به علاوه اندازه گیری سوم coronavirus پاسخ لایحه تولید شده توسط کنگره و تا کنون بزرگترین. آن را می سازد در تلاش های متمرکز در واکسن و اورژانس در بیمار و خانواده مرخصی پزشکی برای کارگران و مواد غذایی کمک های اولیه.

آن را به پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

یکی از آخرین مسائل مربوط به نگران 500 میلیارد دلار برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه با بیش از چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

مک کانل یک کلید مذاکره کننده گفت: بسته خواهد شد “عجله منابع جدید بر روی خط مقدم از ملت ما مراقبت های بهداشتی مبارزه با. و آن را تزریق تریلیون ها دلار پول به اقتصاد به عنوان سریع که ممکن است برای کمک به آمریکایی ها کارگران و خانواده ها و کسب و کارهای کوچک و صنایع آن را از طریق این اختلال و ظهور در طرف دیگر آماده می کند.”

پنج روز از مذاکرات دشوار تولید این لایحه ایجاد تنش میان کنگره رهبران که هر یک در زمان مراقبت به تمایل به سیاست حزب آنها به عنوان مانور و مبارزه بیش از تهیه این قانون. اما شکست هرگز یک گزینه است که اجازه هر دو طرف به علامت گذاری به عنوان برنده بزرگ.

“که واشنگتن درام مهم نیست هر بیشتر” مک کانل گفت. “سنا در حال رفتن به ایستادگی در کنار هم با هم عمل می کنند و این عبور تاریخی بسته امداد امروز.”

این لایحه را فراهم می کند یک بار پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها 1200 $در هر فرد بالغ ساخت تا $75,000 یک سال و $2,400 به زن و شوهر متاهل ساخت تا 150.000 دلار با قیمت 500 دلار پرداخت به ازای هر فرزند

یک تزریق پول نقد برای بیمارستان ها در انتظار سیل COVID-19 بيمار رشد در طول مذاکرات در شومر اصرار. جمهوری خواهان فشرده دهها میلیارد دلار اضافی برای کمک به تحویل داده می شود از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال سرب فدرال آژانس فاجعه.

دموکرات ها گفت: بسته کمک خواهد کرد که جایگزین حقوق furloughed کارگران برای چهار ماه به جای سه ماه اول ارائه شده است. Furloughed کارگران را هر چه مقدار دولت فراهم می کند و معمولا برای بیکاری به علاوه 600 $در هر هفته اضافه کنید-با فرفره کارگران مانند رانندگان تحت پوشش برای اولین بار.

شومر گفت: کسب و کار کنترل توسط اعضای کنگره و مقامات دولت — از جمله تهمت و فوری او و خانواده خواهد بود واجد شرایط برای این لایحه کسب و کار کمک.

نیویورک از حزب دموکرات بلافاصله ارسال فهرستی از مذاکره برنده برای سیستم های حمل و نقل بیمارستان و نقدی گرسنه دولت که سمان پس از دموکرات ها مسدود اندازه گیری در رای برگزار شد و یکشنبه و دوشنبه به مانور برای چنین دستاوردهای.

اما کومو گفت: سنا بسته ارسال خواهد کمتر از 4 میلیارد دلار به نیویورک به مراتب از او تخمین می زنند که این بحران را با هزینه خود دولت تا 15 میلیارد دلار در سال آینده. بیش از 280 نیویورک فوت کرده اند از این ویروس مرگ و میر بیش از دو برابر است که از هر کشور دیگر.

پلوسی یک نیروی $400 میلیون دلار کمک مالی به دولت ها برای گسترش رای گیری از طریق پست و سایر مراحل است که دموکرات ها در صورتحساب یا لیست به عنوان ساخت رای گیری امن تر اما منتقدان جمهوری خواه گفت: فرصت طلبی سیاسی بود. این بسته همچنین شامل $15.5 میلیارد دلار بیشتر برای افزایش تقاضا برای مواد غذایی تمبر.

جمهوریخواهان برنده گنجاندن یک “کارمند حفظ” اعتبار مالیاتی است که تخمین زده می شود به ارائه 50 میلیارد دلار به شرکت هایی که حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و پوشش 50 درصد از حقوق کارگران. شرکت ها نیز قادر خواهند بود به تاخیر پرداخت 6.2% امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد.

یک همراه و همدم تخصیص بسته ballooned به خوبی در حال رشد از یک $46 میلیارد کاخ سفید پیشنهاد به بیش از 300 میلیارد دلار است که کوتوله زودتر بلایای طبیعی از جمله طوفان کاترینا و Superstorm شنی ترکیب شده است.

به ارائه شفافیت بسته است انتظار می رود به ایجاد یک بازرس جدید کل و نظارت هیئت مدیره برای, شرکت, دلار, آنجا که انجام شد در طول سال 2008 بانک, نجات, مقامات گفت.

اروپا وضع خود را بهبود اقتصادی بسته با مقدار بسیار عظیمی از اعتبار تضمین هزینه های دولت و حمایت های دیگر.

آلمان به تنهایی بزرگترین اقتصاد اروپا موافقت خود را متعهد به بیش از 1 تریلیون یورو ($1.1 تریلیون دلار) در محرک های مالی و پشتیبانی — حدود 30 درصد از آن کشور در کل خروجی سالانه.

فرانسه و اسپانیا و ایتالیا راه اندازی برنامه های مشابه. اتحادیه اروپا به حالت تعلیق در محدوده آن تحمیل می کند و در کشورهای عضو’ استقراض و کسری بودجه و آزادی آنها را به صرف بیشتر.

برخی از اروپا محرک های مالی در ضربات به طور خودکار و بدون هر گونه قانون جدید با توجه به رفاه اجتماعی امنیت شبکه که گسترده تر از در ایالات متحده آمریکا

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

در ایالات متحده بیش از 55 ، 000 مردم شده اند بیمار و بیش از 800 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im