مغلوب ساختن پیشی جستن: من به شدت مخالفت آمریکا با گرجستان بازگشایی طرح

آتلانتا — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “به شدت مخالفت” با این تصمیم توسط گرجستان جمهوریخواه فرماندار به بازگشایی سالن ورزشگاه و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری بود که توقیف شامل کروناویروس گفت: “آن را فقط بیش از حد به زودی.”

در طول روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی رئیس جمهور نشان داد که در حالی که او در حمایت از کشورهای بازگشایی اقتصاد خود را Gov. برایان کمپ در حال حرکت است کمی بیش از حد سریع.

کمپ اعلام کرد در اوایل این هفته که از جمعه الکتيو با روش های پزشکی می تواند سر در گرجستان و آرایشگری ناخن سالن و ورزشگاه می تواند بازگشایی با محدودیت. محدود در رستوران ناهار خوری برنامه ریزی شده است به سر در روز دوشنبه.

این خبر بلافاصله باعث مقاومت مواجه با آتلانتا دموکراتیک شهردار دیگر مخالفان سیاسی و کارشناسان بهداشت که هشدار داد که دولت هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده و مراحل توصیه می شود تحت دستورالعمل های فدرال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر شده برای بازگشایی اقتصاد با خیال راحت.

گرجستان رتبه در پایین 10 ایالات متحده در سرانه تست برای coronavirus. مقامات در حال تلاش برای افزایش تست برای عفونت های جدید و افزایش ردیابی از کسانی که در تماس با افراد آلوده. اگر که نیست انجام می شود, مقامات بهداشت گفت: دولت خطرات یک جهش سریع از COVID-19.

“ویروس حرکت سریع تر از دولت گفت:” دکتر جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “بنابراین اگر من تا به حال به شرط بندی در که بیرون آمدن از دروازه و سریع تر از آن خواهد بود که virus.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تاکید بر اهمیت بازگشایی متحده هر چه زودتر به جای بعد به اقتصاد ایالات متحده در مسیر بازگشت. فقط در هفته گذشته رئیس جمهور خواست هواداران خود در توییتر به “آزاد میشیگان!” و دیگر دموکرات به رهبری متحده از اقامت در خانه سفارشات — در همان زمان که بیشتر فرمانداران جمهوریخواه مانند کمپ بودند برداشتن گام های بلند آن محدودیت.

اما در روز چهارشنبه تهمت نشان داد که کمپ را تهاجمی بازگشایی استراتژی فراتر رفت و توصیه های سه فاز طرح دولت رونمایی شد در هفته گذشته. این طرح توصیه به 14 روز کاهش عفونت های جدید و قوی تست از کارکنان مراقبت های بهداشتی قبل از اقدام مرحله به مرحله باز کردن اقتصاد است.

“من می خواهم او را به انجام آنچه که او فکر می کند درست است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما … من فکر می کنم (باز) چشمه های معدنی و سالن های زیبایی و تو سرو و آرایشگاه در فاز یک … آن را فقط بیش از حد به زودی.”

رئیس جمهور افزود که “در بسیاری از احساس خوب بین خودم و برایان کمپ. من او را دوست دارم خیلی. … من می دانم که مردم از چشمه های معدنی و زیبایی سرو تو سرو است. دوچرخه سواران برای مغلوب ساختن پیشی جستن — بسیاری از خالکوبی. من آنها را دوست دارم. من عاشق این مردم. و آرایشگاه این مردم بزرگ. اما شما می دانید چه ؟ شاید کمی دیگر صبر کنید تا زمانی که شما رسیدن به یک فاز دو.”

طولانی نیست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات سناتور مارک کرک جمهوری خواه لیندزی گراهام از همسایه کارولینای جنوبی با صدور بیانیه ای گفت که توافق با رئیس جمهور و در حالی که او “احترام زیادی برای فرماندار کمپ … بهترین راه رو به جلو است که به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط رئیس جمهور تهمت و تیم خود را.”

کمپ پاسخ در یک صدای جیر جیر شنبه شب که او قدردانی مغلوب ساختن پیشی جستن را هدایت خواهد اما حرکت رو به جلو با طرح خود را.

“ما بعد اندازه گیری گام این است که اطلاعات محور و هدایت دولت و مقامات بهداشت عمومی” فرماندار گفت. “من مطمئن هستم که صاحبان کسب و کار که تصمیم به بازگشایی را به رعایت حداقل عملیات اساسی که اولویت سلامت و رفاه کارکنان و مشتریان است.”

در سوق دادن برنامه های خود را برای پرش شروع دولت اقتصاد کمپ تاکید کرد که دولت ramping تا آن ویروس تست. تعدادی از تست های اداره در گرجستان بود plateaued بین 3,500 به 4000 در روز است. اما روز چهارشنبه وزارت امور خارجه گزارش تقریبا 6,000 آزمون بیش از 24 ساعت است.

دولت عمومی کمیسیون بهداشت و درمان کاتلین Toomey گفت: دولت را گسترش خواهد توانایی خود را به “شدت” ردیابی تماس با افراد آلوده.

“این روشی است که ما قصد داریم برای حفظ و گسترش از وقوع حتی به عنوان ما به تدریج شروع به باز کردن دولت” Toomey گفت.

دولت نیست گفت: که چگونه بسیاری از مردم در حال ردیابی اطلاعات تماس در حال حاضر چگونه بسیاری از آن را به دنبال و یا چگونه به سرعت دولت را 18 بهداشت عمومی منطقه می تواند تا سطح شیب دار.

از روز شنبه بیش از 21,000 مردم در گرجستان شده بود با این ویروس آلوده شده و بیش از 840 فوت کرده است, با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

Toomey و کمپ گفت: دولت را با استفاده از یک تلفن همراه برنامه ردیابی افراد آلوده و از کسانی که مردم به طور داوطلبانه به اشتراک گذاری تلفن همراه داده به طوری که دولت می تواند در پیدا کردن مخاطبین دیگر.

بسیاری از کسب و کار و کارگران ابراز رزرو در مورد کمپ طرح.

“من درک می کنم هر کس می خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی” گفت: Dewond قهوه ای 42 ساله خط کوک بود که گذاشته در ماه گذشته. “اما شما می شنوید پزشکی مردم می گویند هر روز آن را در زمان است.”

دولت ایالت Nikema ویلیامز رئیس حزب دموکرات گرجستان وزن در شرایط یکشنبه پس از رئيس جمهور در جلسه remarking, “شما می دانید آن را یک شکست جدی زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که موفق رهبری مسئول چگونه به شدت این بحران است با هدف قرار دادن امریکا و فاصله خود را از او دوست صمیمی برایان کمپ که بی وقفه مصمم به ایجاد این بحران دردناک به عنوان ممکن است برای گرجی ها.”

به bynum گزارش از ساوانا ، آسوشیتد پرس خبرنگاران Sudhin Thanawala و بن Nadler در آتلانتا; و کیمبرلی Kruesi در نشویل, تنسی, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru