ترامپ: “خوب شانس’ از مقابله با طالبان در افغانستان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده نزدیک به امضای قرارداد با طالبان برای خروج نیروهای ایالات متحده از افغانستان است.

“ما نباید وجود داشته باشد. از آن زمان به خانه آمده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک پادکست مصاحبه با Geraldo ریورا پنجشنبه منتشر شد.

“من فکر می کنم ما بسیار نزدیک است. من فکر می کنم شانس خوب وجود دارد که ما باید یک معامله و ما را ببینید. ما در حال رفتن به می دانم که بیش از دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

مذاکرات به نظر می رسد به تحمل میوه در ماه سپتامبر اما سقوط از هم جدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه اظهارات اندود شده تا با وزیر امور آمار مایک Pompeo اعلام همان روز از یک ‘بسیار مهم دستیابی به موفقیت’ طی چند روز گذشته در مذاکرات میان ایالات متحده و طالبان.

صحبت کردن به یک استخر از خبرنگاران در سفر با او به مونیخ Pompeo گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به اختیارات ادامه مذاکرات و این که واشنگتن به دنبال کاهش قابل توجه در خشونت های قبل تر و عمیق تر بحث مربوط به تمام افغان ها می توانید شروع به.

این گزارش حاوی مواد از رویترز،.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>