مغلوب ساختن پیشی جستن شناور تشکر. Collins برای هوش مدیر

Rep. Doug Collins روز جمعه گفت این “فروتنی” است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به نامزدی او برای تبدیل شدن به خود دائم مدیر اطلاعات ملی اما از آن است که “نه یک کار که مورد علاقه من و یکی نیست که من قبول” را به عنوان او متمرکز شده است برنده ایران با نامزدی برای مجلس سنا در گرجستان در برابر دیابت کلی Loeffler.

“من در حال اجرا در سنا نژاد در گرجستان” رئیس جمهوریخواه مجلس که به تازگی به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن سرسخت ترین مدافعان در طول های اخیر استیضاح گفت: فاکس کسب و کار “صبح با ماریا.” “من همچنان به مبارزه برای این رئیس جمهور. جامعه اطلاعاتی به راست. من مطمئن هستم که رئیس جمهور را انتخاب فردی مناسب برای این کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: سرنشین یک نیروی هوایی اوایل روز شنبه در حالی که عنوان از کلرادو به نوادا که Collins یکی از چندین نامزد مورد نظر, به گزارش واشنگتن پست. نظرات خود را یک روز پس از اعلام سفیر آمریکا ریچارد Grenell می تواند در خدمت به عنوان سرپرست DNI.

Loeffler گرفت در ماه ژانویه پس از منصوب توسط رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ به جای بازنشسته بهداشت ، جانی Isakson. پست اشاره می کند که یک Collins انتصاب کمک خواهد کرد کاخ سفید اجتناب از برخورد با گرجستان مسابقه.

“من در حال اجرا در برابر یک سناتور که تصمیم به حمایت از رئیس جمهور چهار هفته قبل از ملاقات” کالینز در روز جمعه گفت. “این صندلی می تواند در معرض خطر به دلیل نقص او است.”

Loeffler نیز نشان داد او قوی تهمت حامی در طول استیضاح کوبیدن بهداشت ، میت رامنی جمهوریخواه یوتا برای رای دادن به استیضاح تهمت و تماس شاهدان در سنا محاکمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر پنج شنبه شب تشکر Grenell در توییتر برای “پله در خدمت به عنوان سرپرست DNI. من خواهد بود نامزدی فوق العاده نامزد برای این کار خیلی زود است. در ارتباط باشید!”

Grenell در پاسخ او “خوشحال به پرش در و خدمت به کشور ما و رئیس جمهور ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>