واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اخراج مایکل اتکینسون بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی که رفتار خلاف کاران شکایت که باعث تهمت را استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کمیته اطلاعات مجلس سنا سهشنبه از تصمیم خود برای آتش اتکینسون با توجه به نامه ای به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این نامه که آن را “حیاتی” است که او با اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی “است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل.”

او نداد جز به می گویند که “این بسیار مهم است که ما ترویج اقتصاد و بهره وری و اثربخشی برنامه های فدرال و فعالیت ها” و این که بازرسان به طور کلی انتقادی به آن اهداف است.

اتکینسون برای اولین بار بود برای اطلاع رسانی به کنگره در مورد ناشناس whistleblower شکایت سال گذشته که توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن فشار بر اوکراین برای بررسی دموکرات جو بایدن و پسرش. که باعث شکایت یک خانه بررسی است که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

در نامه به نمایندگان مجلس در ماه اوت و سپتامبر اتکینسون گفت به اعتقاد او شکایت شد “فوری” و “معتبر.” اما این اقدام مدیر اطلاعات ملی در زمان یوسف مگوایر گفت که او آن را باور نمی کند ملاقات تعریف “فوری” و تلاش برای خودداری از شکایت از کنگره است.

پس از یک طوفان کاخ سفید منتشر شد شکایت آشکار است که تهمت خواسته بود رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy در ژوئیه تماس به بررسی Bidens. خانه راه اندازی یک پرس و جو و سه ماه بعد از رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن. خواه به رهبری سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه فوریه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نامه ای که او در معرفی فردی “که به من اعتماد به نفس کامل” در تاریخ بعد.

دموکرات ها به سرعت واکنش نشان داد به اتکینسون را حذف. نماینده دموکرات سنا هوش پنل ویرجینیا ایالت و سناتور ” مارک وارنر گفت: آن را “نامعقول” است که تهمت را آتش اتکینسون در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“همه ما باید عمیقا آشفته حال تلاش برای سیاسی این کشور سازمان های اطلاعاتی” وارنر گفت.

خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا که چراغ خانه استیضاح تحقیق گفت: “رئیس جمهور مرده شب تصمیم گیری قرار می دهد کشور ما و امنیت ملی در خطر حتی بیشتر.”

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر D-n. y., در بیانیه ای گفت که “رئیس جمهور تهمت آتش سوزی مردم را برای گفتن حقیقت است.”

اتکینسون شلیک بخشی از یک بزرگتر shakeup در جامعه اطلاعاتی. مگوایر سابق اقدام مدیر اطلاعات ملی بود نیز حذف شده و به جای یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار ریچارد Grenell. مغلوب ساختن پیشی جستن است نامزد تگزاس در کنگره جان Ratcliffe به موقعیت دائمی اما سنا هنوز به حرکت در نامزدی خود را.

تام Monheim حرفه ای, هوش, حرفه ای تبدیل خواهد شد که بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی, به گفته یک مقام اطلاعاتی که مجاز به بحث در مورد پرسنل تغییرات و صحبت تنها به شرط ناشناس ماندن. Monheim است که در حال حاضر مشاور عمومی از National Geospatial-Intelligence Agency.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im