مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار می رود برای حضور در دیتونا 500 مسابقه یکشنبه در فلوریدا

Daytona International Speedway است برای رفتن به یک کمی شلوغ تر از حد معمول به صورت سالانه دیتونا 500 در روز یکشنبه.

اداره هوانوردی فدرال با صدور پرواز محدودیت برای روز یکشنبه نشان می دهد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای حضور در مسابقه نسکار است. سرویس مخفی ایالات متحده که مسئول ریاست جمهوری امنیت نیز توییتی برای طرفداران که هواپیماهای بدون سرنشین ممنوع است ظرف 30 مایل از مسابقه — محدودیت در محل قرار داده برای ریاست جمهوری داشته باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی شده به صرف بخشی از رئیس جمهور روز آخر هفته در باشگاه خصوصی در پالم بیچ فلوریدا. کاخ سفید را تایید نمی کند حضور خود در این مسابقه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته ستایش بازنشسته راننده Mario Andretti, reminiscing در مورد سوار شدن Andretti به او در یک مسابقه ماشین خود را برای نشان دادن واقعیت “شاگرد.”

“من گفت:” ماریو من از اینجا. من می خواهم به خارج شدن از این ماشین'” مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد می آورد. “ما رفت و خیلی سریع. ما به معنای واقعی کلمه — ما تحت پوشش چهار بلوک در مثل دوم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>