تهمت نمی توجه بر درخواست برای خنک tweeting در DOJ

واشنگتن — Unbowed عمومی ملامت از خود دادستان کل رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که “حق قانونی” را به دخالت در پرونده های جنایی و گریز از وزارت دادگستری تاریخی استقلال. در همان زمان مشخص شد دادستان فدرال دستور داده شده است به بررسی پرونده سابق خود مشاور امنیت ملی.

یک روز پس از دادستان کل ویلیام Barr گفت: رئیس جمهور توييتها بودند و آن را “غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او تا به حال حق به درخواست آژانس برای دخالت در موارد اما تا کنون است “انتخاب شده است.” آن نادر بود عمومی شعله ور کردن تنش ها نهفته هفته در پله بالا از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان Barr مشخص شده یک سال در کار جمعه.

در حالی که بر شکایت کرده است که تهمت توييتها تضعیف گروه ادراک به عنوان مستقل از دخالت های سیاسی او ثابت کرده است که مشتاق برای ارائه در بسیاری از رئيس جمهور اولویت های تحقیقاتی — اغلب گذاشته شده توسط برگ برنده برای همه برای دیدن در توییتر.

دادستان کل پا در این هفته به تغییر حکم توصیه که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال محکوم کرد به عنوان بیش از حد سخت برای خود متحد راجر سنگ. همچنین وزارت دادگستری دادستان در حال بررسی اداره تحقیقات فدرال به مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین یک فرد آشنا با این موضوع گفت: آسوشیتد پرس در روز جمعه. و بر منصوب کرده است وکیل ایالات متحده که در حال انجام تحقیقات جنایی را به ریشه های اف بی آی کاوشگر از سال 2016 انتخابات است که بدل به ویژه وکیل رابرت مولر را بررسی ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه همکاری است.

فلین التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در طول پروب آن از روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه اما صدور حکم به تعویق افتاده است چندین بار پس از گله و شکایت او گمراه شد او در طول بازجویی. آمریکا وکیل در سنت لوئیس جف جنسن کار با براندون ون Grack عضو مولر این تیم به بررسی فلین مورد وزارت دادگستری رسمی گفت.

به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از لحاظ فنی حق وادار وزارت دادگستری اجرایی شعبه آژانس به راه اندازی تحقیقات. اما از لحاظ تاریخی وقتی که می آید به تصمیم گیری در تحقیقات جنایی و تعقیب و عدالت است عمل به طور مستقل و بی حرکت و بی بند و بار سیاسی نوسان. و شهرت مهم است که بر او روشن ساخته شده است در مصاحبه روز شنبه در ABC News.

“من خوشحال می گویند که در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی” بر گفت. “با این حال به اظهارات و توییت های ساخته شده در مورد بخش مورد مردم ما … در مورد مورد انتظار در این بخش و در مورد قضات قبل از آنها ما موارد آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

دادستان کل بارها به اشتراک گذاشته شده همان ضریب اطمینان در مکالمات خصوصی با رئیس جمهور در هفته های اخیر گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن او نا امید با رئیس جمهور نظرات عمومی و توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری مورد یک فرد آشنا با این موضوع گفت: AP. فرد اعطا شد گمنامی به بحث در مورد مکالمات خصوصی.

بر شد به طور مستقیم خواسته در ABC مصاحبه که آیا به اعتقاد او مغلوب ساختن پیشی جستن به حال قدرت به طور مستقیم او را به باز کردن یک بررسی.

در بسیاری از موارد چنین به عنوان “تروریسم و یا تقلب توسط یک بانک یا چیزی شبیه به آن” بار گفت.

اما “اگر او می گویند, شما می دانید, به بررسی کسی چون — و شما حس این دلیل است که آنها یک حریف سیاسی و سپس یک وکیل به طور کلی نباید حمل که نمی کنند ،

هنوز بار ثابت کرده است که تا حد زیادی قابل اعتماد متحد و مدافع قدرت ریاست جمهوری. که شامل پیشگیرانه فریم از نتایج حاصل از مشاور ویژه مولر را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات در سال گذشته به شیوه ای مطلوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که مولر تیز گفت که او نمی تواند تبرئه رئیس جمهور از انسداد عدالت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اتحاد علنی و خصوصی تهدید بازپرداخت در قالب تحقیقات مقابل خود را درک دشمنان از جمله سابق FBI مدیر James Comey و سابق FBI مدیر اندرو McCabe که دادستان گفت: آنها نمی خواهد مسئول با دروغ گفتن در مورد نشت. و او را نیز فشرده برای تحقیقات به رقیب سیاسی جو بایدن و پسرش شکارچی به ویژه پس مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تبرئه بیش از یک تماس تلفنی که در آن از او خواسته رهبران اوکراین برای بررسی Bidens.

و فلین مورد تبدیل شدن به چیزی از یک علت برای مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران که در ایران سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار ادعای او بود که به نوعی کمین توسط FBI طی مصاحبه ای در کاخ سفید است.

همانطور که برای Comey مغلوب ساختن پیشی جستن است توییتی نمرات بار است که او باید به اتهام جنایت. تهمت بود به خصوص خشم است که هیچ هزینه ثبت شد بیش از سابق FBI مدیر را از دست داده و یادداشت های خود را در مورد تعامل با مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته یک مقام کاخ سفید و جمهوری خواه به کاخ سفید مجاز به صحبت علنی در مورد بحث خصوصی.

رییس جمهور با عصبانیت محکوم کرد و این تصمیم را به اتهام Comey به مشاوران و berated بر بیش از آن با توجه به مقامات. دستیاران انتظار می رود تصمیم به اتهام McCabe می تواند تولید مشابه عصبانی واکنش.

تهمت نیز بارها و بارها مورد شکایت FBI مدیر کریستوفر Wray در ماه های اخیر گفت که ورای انجام داده است و نه به اندازه کافی برای خلاص شدن از شر این اداره از افرادی که بی وفا به او.

یک دولت رسمی اذعان شده است وجود دارد برخی از تنش بین تهمت و Barr در هفته های اخیر اما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز اعتماد به نفس در خود و دادستان کل.

رسمی که صحبت خواست نامش فاش نشود به منظور بحث در مورد مکالمات خصوصی گفت: تهمت نیز می داند که این امر می تواند مخاطره آمیز به حذف بار پیش از سال 2020 انتخابات و است که آن را بسیار بعید است که او می تواند پیدا کردن یک جایگزین مناسب قبل از آن.

در اوایل این هفته وزارت دادگستری رد خود دادستان — که توصیه کرده بود در دادگاه تشکیل پرونده که مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین متحد و محرم اسرار و سنگ بود محکوم به 7 تا 9 سال در زندان و در زمان فوق العاده ای گام از کاهش مقدار زمان زندان آن را به دنبال. کل آزمایشی تیم از دادستان ترک به صورت پس از اصلاح تشکیل پرونده و یک ترک DOJ در دسترس نباشد.

Barr مواجه شدید نقد بر تصمیم گیری که به دنبال تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی نارضایتی خود را در مورد شدیدتر توصیه. مغلوب ساختن پیشی جستن استقبال برگشت با یکی دیگر از توییت تبریک Barr برای اقدام که ثابت می شود یک نقطه اوج برای دادستان کل. او تصمیم گرفتند برای مصاحبه به هوا ناکامی خود را با رئیس جمهور در حالی که کلمه فرستاده شد به کاخ سفید فقط یک زمان کوتاه قبل از آن پخش شد.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از یکی از Barr نظرات در مصاحبه: “رئیس جمهور هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی.” A. G. Barr — و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در صدای جیر جیر خود را — “این به این معنا نیست که من به عنوان رئیس جمهور حق قانونی برای انجام این کار, من, اما من تا کنون انتخاب کرده اند نه!”

سنگ است که به حکم یک قاضی فدرال در هفته آینده. وکلای او در زمینه یک حرکت جمعه شب به دنبال یک محاکمه جدید هر چند جزئیات این حرکت باقی مانده تحت مهر و موم.

آمریکا نا امید بیش از آمریکا و تبرئه از مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح می خواهند پاسخ از Barr در مورد آنچه آنها را به عنوان او تلاش برای سیاسی فدرال اجرای قانون است. قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler گفت: بر شهادت خواهد داد قبل از پانل مارس 31.

وزارت دادگستری اصرار داشت تصمیم به لغو صدور حکم پیشنهاد شده بود دوشنبه شب — قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی توصیه در توییتر به عنوان “بسیار وحشتناک و غیر منصفانه” و دادستان صحبت نکرده بود به کاخ سفید در مورد آن.

بر پیوست فهرستی از سطح بالا دستیاران که علنا انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند بقیه ترک شغل خود را اول است. سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون است که برای انتشار یک کتاب در ماه آینده جزئیات زمان خود را در کاخ سفید از جمله انتقاد از تهمت اقدامات مانند خود تصمیم به خودداری از کمک نظامی در حالی که به دنبال سیاسی حمایت از اوکراین است. و رئیس سابق کارکنان جان کلی که تا حد زیادی نگهداری مشخصات پایین پس از ترک کاخ سفید رشد کرده است باز در مورد unflattering ارزیابی از رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر