مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع: اوکراین در عوض’ نه impeachable

واشنگتن — در یک تغییر قابل توجه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای “کامل” ارتباط با اوکراین در دفاع از خود اظهار داشت روز شنبه در سنا محاکمه که یک تجارت ایالات متحده کمک های نظامی سیاسی به نفع — حتی اگر ثابت — می تواند زمینه را برای استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان تکیه بر استاد بازنشسته Alan Dershowitz یک عضو از تیم خود گفت که سناتور است که هر سیاستمدار conflates منافع خود را با منافع عمومی است. “آن را نمی توان impeachable” او اعلام کرد.

دموکرات ها فشرده و سخت به نیروی سنا به تماس بیشتر شاهد به شهادت اما جمهوری خواهان به نظر می رسد مشتاقانه متمرکز در آوردن استیضاح دادگاه به رای تبرئه احتمالا در چند روز. حتی وحی جدید از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون شد مقابله با رئیس جمهور وکلا استفاده می شود که چهار غیر معمول پرسش و پاسخ جلسه به هشدار طولانی دادرسی اصرار سناتور شنیده ام به اندازه کافی.

دموکرات استدلال بولتون آینده کتاب را نمی توان نادیده گرفت. این ادعا او شخصا شنیده تهمت می گویند او می خواست کمک های نظامی نکردن از اوکراین تا زمانی که این توافق به بررسی جو بایدن و پسرش هانتر بایدن — سوء استفاده از قدرت شارژ است که اولین مقاله از استیضاح.

این رای در تماس شاهدان است که انتظار می رود روز جمعه.

به عنوان قاضی جان رابرتز به میدان فرستاد نمایش داده شد Texas جمهوری خواه تد کروز پرسید: اگر آن اهمیت وجود دارد که آیا بجای?

به سادگی و بدون اعلام Dershowitz که گفت: بسیاری از سیاستمداران در برابر انتخاب مجدد خود را با مردم خوب است. “به همین دلیل آن را بسیار خطرناک سعی کنید به psychoanalyze یک رئیس جمهور” او گفت:.

تشکر. آدام شیف ، دموکرات پیشرو در خانه دادستان به نظر می رسد حیرت زده کرد.

“همه نشخوار pro quos همان نیست” او جواب. برخی ممکن است قابل قبول و برخی نه. “و شما نمی نیاز به یک ذهن خواننده را به کشف کردن که که. برای یک چیز, شما می توانید درخواست جان بولتون.”

با رای گیری در شهود اواخر این هفته دموکرات ها در میان افت معترضان swarming کنگره در حال ساخت آخرین خندق فشار برای برخی از جمهوری خواهان به تماس بولتون و دیگران به نظر می رسد برای شهادت و اطمینان از “محاکمه عادلانه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات عنوان شده علیه از خانه است که او مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را شبیه هیچ دیگر رئیس جمهور انداختن اوکراین و ایالات متحده آمریکا-اوکراین روابط با استفاده از کمک های نظامی به عنوان یک اهرم در حالی که آسیب پذیر متحد مبارزه روسیه است. مقاله دوم از استیضاح می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس مسدود خانه کاوشگر در راه است که در معرض تهدید این کشور سه شاخه سیستم کنترل و توازن.

بیش از دو روز سناتورها کباب خانه دموکرات تعقیب پرونده و جمهوری خواه رئیس جمهور دفاع تیم. ده ها تن از سوالات پرسیده شد و جواب داد: چهار شنبه در پنج دقیقه, کلیپ های با سناتورها تحت دستور به نشستن در سکوت و بدون نظر ارسال سوالات خود را در نوشتن. آنها به پایان رسید در مدت کوتاهی گذشته 11 p. m. و انتظار می رود برای حفظ رفتن پنج شنبه.

رهبر حزب دموکرات چاک شومر پرسید که آیا مجلس سنا می تواند واقعا رندر یک حکم عادلانه و بدون شنیدن از بولتون و یا اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney هر دو بالقوه شاهدان عینی به مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“آیا منتظر نیست برای این کتاب. Don’t wait ’til مارس 17, زمانی که آن را در سیاه و سفید برای پیدا کردن جواب سوال خود را” شیف گفت: سنا.

که تاریخ انتشار این است که در حال حاضر در شک و تردید. کاخ سفید روز چهارشنبه منتشر شد نامه ای به بولتون وکیل اعتراض به “مقدار قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده” در نسخه خطی از جمله در بالای سطح مخفی. بولتون و وکیل او اصرار داشت این کتاب را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده.

کاخ سفید اقدام می تواند تاخیر کتاب, انتشار, اگر, Bolton, که استعفا داد و در سپتامبر گذشته — مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او از کار اخراج شد — است مجبور به تجدید نظر در پیش نویس خود را.

اوباما در حال زور زدن به تعادل جدید آيات با فشار برای تبرئه. آنها شده اند sternly هشدار داد رهبران حزب که خواستار بولتون به عنوان یک شاهد می اشفته محاکمه در طولانی جنگ حقوقی و تاخیر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار تبرئه.

کاخ سفید وکلا ساخته شده که دقیقا نقطه. وکیل پت Philbin گفت: در پاسخ به دموکراتها اولین سوال “این نهاد موثر خواهد بود فلج شده برای ماه می باشد.” که تکرار توسط دیگران است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نشسته اند بخش خصوصی با سناتورهای برای سومین روز متوالی, اذعان او نبود هنوز باید از این آرا به قلم مو پشت خواستههای دموکراتیک برای شاهدان در حال حاضر که وحی از بولتون باید roiled محاکمه. اما جمهوری خواهان گفت: آنها در حال پیشرفت است.

جمهوری خواه ایده هایی برای برخورد با بولتون و کتاب خود بودند fizzling تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آنها به وجود آمد — در میان آنها “مبادله” شاهدان با دموکرات ها و یا صدور حکم برای بولتون مقاله.

ترین سناتور جمهوریخواه نمی خواهید به گسترش محاکمه با تماس با بولتون و بسیاری از دموکرات ها خواهد بود و نه اجتناب از کشیدن Bidens بیشتر به استیضاح. این Bidens شد تمرکز دفاع استدلال هر چند هیچ مدرکی از تخلف پدید آمده است.

بولتون می نویسد: در یک آینده کتاب که تهمت به او گفت که او می خواست به خودداری از کمک نظامی از اوکراین تا زمانی که آن را کمک کرد تا با تحقیقات به بایدن. که ادعا اگر درست خواهد فروختن یک کلید دفاع از استدلال و رفتن به قلب یکی از دو مقاله از اعلام جرم علیه رئیس جمهور.

“من فکر می کنم بولتون احتمالا چیزی به ما ارائه می دهیم” گفت: سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا است. او ملاقات خصوصی روز شنبه با مک کانل.

مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف در یک صدای جیر جیر جمعه که در آن او شکایت کرده است که Bolton پس از ترک کاخ سفید “می رود و بلافاصله می نویسد تند و زننده & نادرست کتاب. همه طبقه بندی شده امنیت ملی است.”

عدم اطمینان در مورد شهود ناشی روز قبل از حیاتی آرا در مورد این مسئله. در مجلس سنا تقسیم 53-47 به نفع جمهوری خواهان حداقل چهار اوباما باید به همه دموکرات ها برای رسیدن به 51 رای مورد نیاز برای تماس شاهدان تصمیم بگیرند که چه کسی تماس بگیرید و یا تقریبا هر چیز دیگری در دادگاه.

جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز از مین سعی کردم به تازه حرکت به یک-به-یک شاهد معامله گفت: “بسیار مهم است که وجود داشته باشد و انصاف است که هر طرف قادر به انتخاب یک شاهد یا دو.” اما دموکرات ها را رد کرد و آن را ارائه می دهد.

“آن را بی ربط است. این یک حواس پرتی گفت:” شومر.

کالینز Murkowski و یوتا بهداشت ، میت رامنی نشانه علاقه به تماس با بولتون و یا دیگر شاهدان و پرسش و پاسخ در زمان به نظر می رسد کارگردان در آنها.

شیف پاسخ به Dershowitz متمرکز در یک خاص سناتور: او خواسته مخاطبان خود را به تصور کنید چه اتفاقی می افتاد اگر پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما خواسته روسها به حفاری تا خاک بر روی آن رامنی نامزد های روحانی در سال 2012 نامزد?

رامنی ایستاده در پشت مجلسی با لبخند گاهی اوقات در ذکر نام او.

دور از ادرار انتخابات گذشته شیف گفت: استیضاح است که حفاظت از یک بعدی در سال 2020 از هر آینده تهمت تلاش به درخواست دولت های خارجی را به دخالت.

جمهوری خواهان در تلاش برای تعامل با رئیس جمهور دفاع در برابر بالا بردن مشخصات هنوز ناشناس دولت خلاف کاران که شکایت در مورد تهمت جولای 25 تماس با اوکراین موجب استیضاح پرس و جو. دموکرات ها نگه داشته و تمرکز در مورد تهمت اعتقاد و حذف است که نیاز به 67 رای در سنا و بعید به نظر می رسد.

در زمان وجود دارد گفتن مبادلات. در یکی از این تیم به طور کامل نمی تواند پاسخ زمانی که کالینز و Murkowski پرسید: اگر تهمت بود همیشه دنبال بایدن تحقیقات قبل از معاون رئیس جمهور سابق را اعلام کرد پیشنهاد ریاست جمهوری در سال 2019.

Philbin استدلال کرد که با تکیه بر اطلاعات خارجی در ایالات متحده کمپین لزوما یک کمپین قانون نقض رسم اعتراض بعد از دموکرات ها. سناتور. علامت هشداردهنده D-Va., چه کسی گفت که او “مات و مبهوت.”

در یکی دیگر از Dershowitz اذعان کرد او اتحادش را تغییر تفکر خود را بر آنچه که بنیانگذاران در نظر گرفته شده و با استیضاح و نگه می دارد “پالایش” مشاهدات خود را.

به عنوان شب طولانی به خود جلب کرد به طوری که آیا شیف اظهارات هشدار سناتور آنها کاهش بار برای مغلوب ساختن پیشی جستن پانسمان آن را با legalese.

“فساد اداری هنوز هم فساد اداری” او گفت:.

یک نفر از حاشیه چهارشنبه لو Parnas, این متهم کاردانی از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی. Parnas وارد در کنگره اما نمی تواند وارد مجلس سنا با دادگاه دستور الکترونیکی-دستگاه ردیابی. او تبدیل شده و بیش از شواهد این تحقیقات گفت: “او می خواهد به شهادت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید