واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد که او اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری که واشنگتن تلاش با ارائه آمریکایی ها با امداد و مقامات مسابقه به سرعت گسترش شیوع.

صحبت از باغ گل رز تهمت گفت: “من رسما اعلام ملی اضطراری است.” او گفت: اورژانس را تا 50 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی برای پاسخ به شیوع بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او همچنین به وزیر بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اضطراری مقامات به چشم پوشیدن از مقررات فدرال و قوانین به پزشکان و بیمارستان ها “انعطاف پذیری” در درمان بیماران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد که مذاکرات میان مقامات کاخ سفید و کنگره در یک بسته کمک وجود دارد اما اعلام دستیابی به آمریکا آماده رای خود را اندازه گیری جمعه.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است:

سخنران نانسی پلوسی جمعه اعلام کرد این خانه را تایید آن coronavirus بسته کمک درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره جمهوری خواهان به “قرار دادن خانواده ها برای اولین بار” با پشتوانه به تلاش برای ارائه آمریکایی ها با امداد به عنوان مقامات مسابقه به سرعت گسترش شیوع.

این رهبر حزب دموکرات مجلس صحبت از بلندگو بالکن در کنگره پیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده 3 بعد از ظهر کنفرانس در کاخ سفید به عنوان مراکز قدرت واشنگتن بودند توقیف به بازدید کنندگان است.

“ملت ما ملت بزرگ ما با آن روبرو بحران قبل از” پلوسی گفت. “و هر بار به لطف شجاعت و خوشبینی مردم آمریکا ما غالب شد. در حال حاضر با هم کار ما را یک بار دیگر پیروز شویم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز علنا حمایت بسته ساخت نتیجه آن نامشخص در کنگره به عنوان او آماده خود پاسخ بود که هنوز هم در حال تحول در ساعت قبل از کنفرانس مطبوعاتی خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن آماده است به استناد اورژانس قدرت به مقابله با بحران با توجه به دو نفر آشنا با برنامه ریزی که نمی خواست نامش فاش نشود. آن هنوز مشخص نیست اما چه ساز و برگ برنده را به آزاد کردن اضافی فدرال منابع برای آزمایش و درمان و همچنین برای کمک به کسانی که در حال مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام کرد رویداد در کاخ سفید با یک صدای جیر جیر: “موضوع: CoronaVirus!”

پلوسی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده اند کار را به پایان برساند coronavirus بسته کمک, که متوقف شده به عنوان خواهان کاهش یافته است به ثبت نام در بدون رئیس جمهور پشتوانه.

مرکزی به بسته رایگان برای تست ویروس ها و تضمین بیمار پرداخت برای کارگران که در حال گرفتن زمان از مشاغل همراه با تزریق دلار به رسیدگی مزایای بیکاری و افزایش برنامه های غذایی برای کودکان و خانواده ها و سالمندان است.

پلوسی و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin آنها تهمت شنود گذاشته برای مذاکره با دولت را درگیر در around-the-clock مذاکرات است.

اما رهبران جمهوری خواه در کنگره آهسته مقابله مایل اطمینان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد علنا حمایت از توافق قبل از ورود در آن پیش از هر رای با توجه به بالا کنگره دستیار غیر مجاز به بحث در مورد خصوصی مذاکرات و صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود.

ایران رهبر کوین مک کارتی از کالیفرنیا به خانه رهبر اقلیت بود و نشسته اند با Mnuchin و مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

“ما فقط می توانیم با شکست این شیوع اگر ما دقیق تعیین مقیاس و دامنه به طوری که ما می توانیم دنبال علم دقیق مبتنی بر پاسخ است که لازم است برای قرار دادن خانواده ها” پلوسی گفت.

کاخ سفید تحت فشار زیادی برخورد با بحران در چند جبهه به عنوان آن تجاوز تا کنون نزدیک در رئيس جمهور.

این ویروس تا به جاروب هشدار دهنده در راههای سراسر زندگی آمریکایی, ارسال بازارهای مالی به یک خطرناک اسلاید و بستن مدارس و رویدادهای ورزشی و محدود کردن تعاملات روزمره در جوامع در سراسر کشور است.

دولت فدرال کارگروه مدیریت بحران مشغول به کار بود با عصبانیت به شکستن یک تنگنا در کشور توانایی برای تست ویروس جدید و وزن چه نوع قدرت اضطراری مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به استناد به ارائه کمک های مورد نیاز به ضعف دولت های ایالتی و محلی.

و بهداشت شخصی ترساندن شدت به مقامات کاخ سفید مشغول به کار برای تعیین سطح قرار گرفتن در معرض توسط رئیس جمهور و دستیاران ارشد به چند مقامات خارجی که پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

در یک خوش آمدید, اعلام, دولت روز جمعه گفت آن اعطای $1.3 میلیون دلار به دو شرکت در تلاش برای توسعه سریع COVID-19 آزمون است که می تواند تشخیص دهد در عرض یک ساعت که آیا یک فرد مثبت جدید کروناویروس.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته به بیش از آن.

زودتر جمعه Mnuchin خوش بینانه صدا توجه داشته باشید. “من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به این انجام می شود,” او گفت: در ظاهر در CNBC.

در COVID-19 بیماری Mnuchin هشدار داد که “مردم باید درک کنند که این تعداد تا به حال قبل از آنها به پایین.”

پلوسی و Mnuchin ادامه داد: خود را ثابت کراس-شهر تلفن تماس در سراسر تنش صبح مذاکرات برای شرکت و نجات در حال ظهور معامله است که حمایت گسترده از دموکرات ها و برخی در جامعه کسب و کار به دنبال یقین است.

ارائه بیمار پرداخت برای کارگران یک عنصر بسیار مهم فدرال تلاش برای جلوگیری از گسترش سریع عفونت است. مقامات هشدار می دهند که این کشور سیستم بهداشت و درمان می تواند به سرعت تبدیل ضعف به شدت بیمار, بیماران, به عنوان به طور ناگهانی اتفاق افتاده در ایتالیا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه توسط ویروس.

قابلیت اطمینان حقوق را حفظ خواهد کرد جریان — برای افرادی که در خانه بمانند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه و یا اینکه آنها احساس بیمار یا مراقبت از دیگران — می تواند کمک به اطمینان آمریکایی ها آنها را نمی خواهد سقوط به مشکلات مالی.

“ما در شرایط اضطراری و ما در حال تلاش برای پاسخ به سرعت به عنوان ما می توانیم” گفت: خانه تخصیص رئیس کمیته نیتا Lowey D-n. y. به عنوان قانونگذاران ثبت در داخل و خارج از Pelosi را در روز جمعه.

پتانسیل معامله بین کنگره و کاخ سفید خواهد, فلیپ فلاپ یک هفته پر سر و صدا که در آن واشنگتن تیره و تار برای پاسخ جامع به شیوع است که تست ملت, سیاسی, مالی و سیستم مراقبت های بهداشتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش کرده است تا نشان دهد او در بالا از بحران پس از دادن متناقض توصیف از آنچه که ایالات متحده در حال انجام است به مبارزه با ویروس.

خانه بسته کمک های ایجاد شده در اورژانس $8.3 میلیارد دلار اندازه گیری تایید شده هفته گذشته.

Pelosi وعده داده شده یک سوم coronavirus بسته دنبال خواهد شد به زودی هر چند خانه از ترک واشنگتن در روز جمعه که قبلا برنامه ریزی شده زنگ تفریح. که اندازه گیری شامل خواهد شد تهاجمی تر مراحل را برای تقویت اقتصاد ایالات متحده است که اقتصاددانان از ترس در حال حاضر تضعیف به رکود است.

اما کمی اشتها در درون هر دو حزب برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به تعلیق مجموعه ای از 6.2% امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد. متحده در حال حاضر تقاضاهای مصرانه برای سال مالی رهایی از واشنگتن به عنوان ویروس را تهدید می کند بودجه خود را.

Coronavirus بحران نیز شخصی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از اعضای کنگره است.

رئیس جمهور دخترش, Ivanka دادستان کل ویلیام Barr و قانونگذاران در میان کسانی که در تماس با دیگران که در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus.

استرالیا صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون در حال حاضر در انزوا در یک بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus تا به حال به سیدنی بازگشت از واشنگتن جایی که او ملاقات کرد و بر Ivanka Trump هفته گذشته است.

مقامات کاخ سفید را نه در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا مقامات دولت قصد آزمایش می شود و یا خود شده است.

Barr, در ضمن ماندن در منزل و جمعه هر چند او “احساس بزرگ و نبود نشان دادن هر گونه علائم” با توجه به خود را سخنگوی Kerri Kupec. او گفت: CDC توصیه نیست تست در این نقطه است.

در ضمن تنها چند روز پس از ملاقات با تهمت و بهداشت ، ریک اسکات, R-Fla., در رئیس جمهور Mar-a-Lago, رفت و آمد مکرر ارتباطات ریاست رییس جمهوری برزیل فابیو Wajngarten آزمایش مثبت برای کوروناویروس. اسکات گفت که او منزوی خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن, 73, گفت که او نگران نیست.

اوباما سناتور. لیندزی گراهام که او نیز در مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه در تعطیلات آخر هفته پیوست یک لیست در حال رشد از نمایندگان مجلس را انتخاب کرده اند که به منزوی کردن خود به عنوان یک احتیاط. او جمعه اعلام کرد که او نیز در دیدار با استرالیا رسمی است که در حال حاضر آزمایش مثبت است. و ایران از سوی دیگر ، تد کروز از تگزاس که قبلا جدا شده خود را پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه در یک محافظه کار کنفرانس در واشنگتن روز جمعه گفت او در دیدار با یک مقام رسمی است و در حال حاضر خود quarantining.

قانونگذاران از هر دو طرف ابراز زنگ در ایالات متحده در پاسخ و به خصوص چگونه تعداد کمی از بیماران آزمایش شده اند.

“ما اساسا به نظر من پرواز کور” گفت: Rep. سوزی لی D-Nev.

Dr. Anthony Fauci, بیماری های عفونی ارشد در موسسه ملی سلامت در چندین مصاحبه تلویزیونی روز شنبه گفت: تست های بیشتر در دسترس خواهد بود در طول هفته آینده, اما این مقامات باید صبر کنید قبل از تلاش برای کاهش ویروس’ اثر است.

“ما باید بطور قابل توجهی بیشتر تست در آینده, اما شما لازم نیست صبر کنید برای تست” Fauci گفت: “فردا صبح.” او گفت: بسته شدن مدرسه و اقدامات مشابه هستند “به طور کلی یک روش مناسب.”

“ما در یک نقطه بحرانی در حال حاضر به عنوان ما به دنبال بلانت افزایش موارد به مطمئن شوید که آن را یک تپه نه کوه” Fauci گفت: در ABC “صبح به خیر آمریکا”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im