مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به قرنطینه برای نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات

نورفولک ، — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به یک قرنطینه در اوایل روز شنبه برای coronavirus نقاط مهم در نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات برای جلوگیری از گسترش از رسیدن متحده با کمتر عفونت. معلوم بود که آیا او از قدرت به منظور ساکنان یک کشور به ماندن قرار داده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که به او گفته بود با کالیفرنیا ، ران DeSantis فلوریدا در میان دیگران و این که “بسیاری از کشورهایی که آلوده هستند اما لازم نیست که یک مشکل بزرگ آنها از من پرسید اگر من در آن نگاه کنید بنابراین ما در حال رفتن به آن نگاه کنید.”

اما رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو, D-n. y. که با انتقاد از دولت فدرال پاسخ خود را به عنوان دولت این کشور virus کانون گفت: این موضوع آمده بود تا در یک مکالمه او با مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز شنبه.

“من حتی نمی دانم آنچه که او گفت:” در یک جلسه مطبوعاتی در نیویورک است. “من نمی دانم که چگونه است که می تواند از نظر قانونی قابل اجرا و از پزشکی نظر من نمی دانم آنچه شما می تواند انجام. … من نمی خواهم صدای آن است.”

دولت فدرال قدرت قانون را به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیماری های مسری بین ایالات اما روشن نیست که به معنی تهمت می توانید ممنوعیت افراد از ترک دولت خود را. آن آزمایش شده است هرگز در دوران مدرن و در موارد نادر زمانی که هر قرنطینه به چالش کشیده شد, این دادگاه ها به طور کلی طرفه با مقامات بهداشت عمومی.

“این است که کاملا بی سابقه است که فرمانداران یا رئیس جمهور خواهد مردم را از سفر از یک کشور به کشور دیگر در طول یک بیماری عفونی شیوع” گفت: لارنس Gostin یک استاد حقوق دانشگاه جورج تاون و بهداشت عمومی متخصص که مورد سوال مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی به منظور قرنطینه در متحده است. “من نمی توانم فکر می کنم از زمانی است که اتفاق افتاده از پاندمی آنفلوانزا از سال 1918.”

اما به عنوان برگ برنده سفر به نورفولک ویرجینیا برای دیدن یک نیروی دریایی ایالات متحده پزشکی کشتی تنظیم بادبان برای شهر نیویورک برای کمک به با این بیماری همه گیر پاسخ او در توئیتر خود نوشت: “من به توجه به یک قرنطینه در حال توسعه “نقاط داغ” نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده یک راه یا دیگری بگیرد.”

او ممکن است نیاز به سفارش از نظر قانونی قابل توجیه شده است. یک ایده مورد نظر خواهد بود برای گفتن ساکنان این مناطق به منزوی کردن خود و نه سفر دو هفته فقط به عنوان مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستور داده اند هر کسی که به تازگی ترک نیویورک به خود قرنطینه به مدت 14 روز با توجه به یک فرد آشنا با این مذاکرات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد در حال انجام مذاکرات.

اندازه گیری نمی لزوما با هر گونه توجیه قانونی و یا مجازات فقط به این امید که مردم را به پیروی سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

فرمانداران فلوریدا, مریلند, کارولینای جنوبی و تگزاس در حال حاضر دستور داده اند که افراد پس از رسیدن از منطقه نیویورک به خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز پس از ورود. در بیشتر چشمگیر, گام, رود آیلند, پلیس آغاز, کشیدن بیش از رانندگان با نیویورک صفحات به طوری که گارد ملی می تواند جمع آوری اطلاعات تماس با ما و اطلاع از اجباری, 14-روز قرنطینه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایده جداسازی بسیاری را در سه نفر از دموکرات پایگاه در شمال شرق تحت فشار قرار دادند توسط DeSantis یکی از رئيس جمهور در صریح ترین حامیان. آن را یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته او می خواست فرمانداران سپاسگزار هنگامی که درخواست برای حمایت دولت فدرال برای این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مردم “رفتن به فلوریدا و بسیاری از مردم نمی خواهید که. بنابراین ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.” او بعد از روشن آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار کامیونداران و یا مردم ترانزیت از طریق, و نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد تجارت.

“ما اعلام می شود که یک راه یا دیگری نسبتا به زودی,” او گفت:.

فلوریدا است چندساله نوسان دولت و تهمت باید برنده می آیند نوامبر — به علاوه او به تازگی نقل مکان کرد و محل اقامت خود را از نیویورک به فلوریدا. این شهر همچنین دارای یک جمعیت 21 میلیون با درصد زیادی از افراد که به ویژه آسیب پذیر به ویروس.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی یک دموکرات گفت که او نمی بحث در مورد quarantining منطقه سه دولت اخیر خود در گفتگو با تهمت و آموخته است که رئیس جمهور نظرات خود را به عنوان او راه می رفت به روز شنبه در جلسه توجیهی روزانه.

“تا اطلاع بیشتر ما در حال رفتن به نگه داشتن انجام دقیقا آنچه ما انجام می دهیم چرا که اعتقاد ما بر این داده ها و حقایق هستند و در کنار ما در شرایط این مهاجم به عنوان مهاجم به عنوان هر دولت آمریکا در حال حاضر از لحاظ اجتماعی فاصله و مسطح منحنی,” او گفت:.

قرنطینه ایده می آید یک روز پس از رئیس جمهور در زمان دور از مراحل به گسترش دولت فدرال نقش در کمک به تولید انتقادی لوازم مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به او هشدار داد که رهبران سخت ضربه متحده به صلیب او.

“من می خواهم آنها سپاسگزار” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت پس از این کاخ سفید اعلام کرد او می تواند با استفاده از قدرت اعطا شده به او را تحت کره ای جنگ دوران دفاع تولید عمل می کنند به تلاش برای وادار غول خودرو جنرال موتورز برای تولید هواکش.

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن — که ساعت زودتر پیشنهاد کرده بود نیاز به دستگاه بود که پر از شکوفه — رد هر گونه انتقاد از دولت فدرال پاسخ به یک بالن بحران بهداشت عمومی است که یک ماه پیش او پیش بینی می شود بیش از در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: به دستور معاون رئیس جمهور مایک پنس به تماس فرمانداران از واشنگتن یا میشیگان — دو coronavirus نقاط — به دلیل انتقاد. “اگر آنها نمی, شما درمان مناسب من همین حالا تماس بگیرید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در نورفولک تهمت دیدم کردن کشتی با یک سخنرانی قبل از تنها تعداد کمی از مردم و سپس تماشا به عنوان USS راحتی ساخته شده به آرامی راه خود را از بندر. 1000 تخت بیمارستان کشتی شده بود تحت تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده بود اما با عجله بازگشت و به خدمات برای کمک به این شهرستان است.

آن است که برنامه ریزی شده برای رسیدن به دوشنبه در اسکله منهتن یک هفته پس از آن خواهر کشتی USNS Mercy وارد لس آنجلس به پریفورم مشابه وظیفه در سواحل غرب است.

“ما در هیچ چیز متوقف خواهد برای حفاظت از سلامت نیویورکی و سلامت مردم کشور ما در ساعت نیاز” نسبت ناروا گفت.

این کشتی دارای 12 اتاق عمل و همچنین رادیولوژی سوئیت و یک اسکنر CT. همچنین تعداد تخت های آزمایشگاه و داروخانه. 1100 یا تا کادر پزشکی در هیئت مدیره بیشتر خدمت وظیفه فعال از اعضای نیروی دریایی ایالات متحده و برخی از ذخیره که خدمت در سواحل شرق.

رئیس جمهور اذعان کرد که ساخت 140 مایل سفر به نیروی دریایی ایستگاه نورفولک بود که لازم نیست اما گفت که او آن را به تشخیص کار از ملوانان و متخصصان پزشکی که مشغول به کار برای به دست آوردن کشتی از نگهداری بیش از یک هفته جلوتر از برنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن 73 است که در یک گروه پرخطر به دلیل سن و سال او و فدرال راهنمایی برای هفته توصیه کرده است کسانی که در استخر خودداری از غیر ضروری سفر از همه نوع.

طولانی گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسندگان جنیفر Peltz در شهر نیویورک مت پرونه جیل Colvin و مایکل بالسامو در واشنگتن بن فینلی در نورفولک ویرجینیا و اندرو ویلز-Huggins در کلمبوس, اوهایو, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>