رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را با توجه به کامل عفو برای خود سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که تا به حال التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد معامله با سفیر روسیه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

فلین به دنبال خروج از گناه در ماه ژانویه با این استدلال که دادستان را نقض حقوق خود و فریب خورده او را به یک مورد درخواست. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اف بی آی و وزارت دادگستری به حال “نابود” فلین زندگی و خانواده اش و اشاره نامشخص بی اساس گزارش که آنها از دست داده بود پرونده مربوط به فلین.

“من به شدت با توجه به عفو کامل!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر.

فلین قرار بود برای کمک به همکاری با دولت به عنوان بخشی از تقاضای خود را معامله. اما او بعد از روشن وکلا و تاکتیک با این استدلال که دادستان در این مورد بود را نقض حقوق خود و فریب او را به دروغ گفتن در مورد او در دسامبر 2016 گفتگو با سرگئی Kislyak و سپس مسکو سفیر در واشنگتن است.

وزارت دادگستری است و بارها و بارها با رد اتهامات دادستانی سوء و ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه مورچه سالیوان رد همه فلین ادعا می کند در ماه دسامبر و تنظیم یک تاریخ صدور حکم.

مدت کوتاهی پس از آن فلین در زمینه حرکت به عقب نشینی تقاضای خود را.

فلین که قبلا نیز منجر به آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع خدمت فقط 24 روز در حزب جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبل از او از کار اخراج شد در ژانویه 2017.

او یکی از چندین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران به اعتراف به گناه و یا به اعدام محکوم شده بود در دادگاه در سابق مشاور ویژه رابرت مولر بررسی که مشروح مسکو را به دخالت در سال 2016 آمریکا برای افزایش تهمت نامزدی و همچنین به عنوان تماس های متعدد بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im