شیکاگو — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او تبدیل به 14 سال زندان حکم سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich تهمت در روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: فرماندار سابق این جمله بود: “مسخره است.”

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر.

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به رفت و آمد به 14 سال زندان حکم سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich بود که به اتهام فساد سیاسی تنها چند ماه پس از او به نظر می رسد در مغلوب ساختن پیشی جستن واقعیت تلویزیون نشان می دهد “مشهور شاگرد.”

Blagojevich که تحسین از یک کشور با سابقه ای طولانی در پرداخت-به-بازی, طرح انتظار می رود برای قدم زدن به بیرون از زندان بعد از پنج شنبه با توجه به یک فرد نزدیک به او صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها تا به حال نه دیده می شود هر امضا کاغذ بازی. او در بر داشت شده بود به جرم جنایاتی که شامل به دنبال فروش یک قرار ملاقات با باراک اوباما را بسازید و تلاش برای لرزش یک بیمارستان کودکان.

63 ساله حزب دموکرات خسته آخرین استیناف گزینه در سال 2018 بود و به نظر می رسید به مقصد به پشت میله های زندان باقی می ماند تا زمانی که او پیش بینی شده تا سال 2024 تاریخ انتشار. همسرش, Patti رفت و در رسانه ها حمله رعد اسا در سال 2018 به تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن به گام در استقبال از رئیس جمهور و تشبیه بررسی شوهرش به ویژه دادستان رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016 — پروب تهمت طولانی مشخص می شود به عنوان یک “witchhunt.”

“راد Blagojevich فرماندار سابق ایالت ایلینوی شد محکوم به 14 سال در زندان است. او 7 سال” مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی در ماه اوت سال 2019. “بسیاری از مردم خواسته اند که من مطالعه امکان رفت و آمد خود را از جمله در آن است که بسیار شدید یک. کاخ سفید کارکنان است که در ادامه بررسی این موضوع است.”

Blagojevich اعتقاد بود قابل توجه حتی در یک وضعیت که در آن چهار نفر از آخرین 10 فرمانداران رفته اند به زندان محکوم کرد. قاضی جیمز Zagel — که در سال 2011 محکوم Blagojevich به طولانی ترین زندان در عین حال برای یک ایلینوی سیاستمدار — گفت: زمانی که یک فرماندار “بد می رود پارچه ایلینوی پاره شده است و بی ریخت.”

Blagojevich شد فشار از جوک برای بیعار مطالب در wiretaps منتشر شد و پس از او Dec. 9, 2008 بازداشت و در حالی که هنوز هم فرماندار. در بدنام ترین ضبط او gushes مورد بهره نامگذاری کسی به صندلی اوباما خالی برای تبدیل شدن به رئیس جمهور: “من این چیز و آن را f—— طلایی. و من فقط آن را برای f—— هیچ چیز.”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن علنا مطرح این ایده ممکن است در سال 2018 از مداخله به رایگان Blagojevich او به عنوان فرماندار سابق دایر است. او گفت: Blagojevich محکوم شد به “احمق بودن گفتن چیزهایی که هر سیاستمدار, شما می دانید که بسیاری دیگر از سیاستمداران می گویند.” او گفت: Blagojevich را از جمله بیش از حد سخت بود.

دادستان باید خودداری کردند در مفهوم بلند و پرورش توسط Blagojevich که او مشغول مشترک اسب سیاسی و تجاری بود قربانی یک overzealous آمریکا وکیل پاتریک فیتزجرالد. فیتزجرالد گفت: پس از Blagojevich بازداشت که فرماندار رفته بود در “یک فساد سیاسی جرم ولگردی و قانونی شکنی” که آبراهام لینکلن به نوبه خود در قبر او.

Mueller — موضوع مغلوب ساختن پیشی جستن تمسخر بود FBI مدیر در طول این تحقیقات به Blagojevich. فیتزجرالد در حال حاضر یک وکیل خصوصی برای یکی دیگر از سابق FBI مدیر James Comey آنها تهمت را رد کرد و از آژانس در ماه مه سال 2017.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با بیان برخی از همدردی برای Blagojevich زمانی که او به نظر می رسد در “Celebrity Apprentice” در سال 2010 قبل از اولین فساد آزمایشی آغاز شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “اخراج” Blagojevich به عنوان یک شرکت کننده او به ستایش او چگونه به مبارزه با او پرونده جنایی گفتن او گفت: “شما باید یک جهنم از بسیاری از احشاء.”

او بعد از نظر سنجی-آزمایش این موضوع درخواست نشان می دهد از دست کسانی که پشتیبانی بخشش در ماه اکتبر 2019 جمع آوری کمک در شیکاگو هتل. بیشتر از 200 تا 300 شرکت کنندگان مطرح خود را از دست وال استریت ژورنال گزارش با استناد به چند نفر در این رویداد است.

در همان روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت شیکاگو WLS-تلویزیون که با وجود آوردن امکان آزادی Blagojevich در ماه اوت و پس از آن ظاهر می شود به دور از ایده — Blagojevich نباید رها امیدواریم از اوایل انتشار.

“او باید در تمام امید در همه,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال نگاه کردن به آن.”

Blagojevich شهادت در سال 2011 محاکمه مجدد توصیف خود را به عنوان یک ناقص خیال ریشه در پدر و مادر خود طبقه کارگر ارزش. او به دنبال انسانیت خود را برای مقابله با بی پرده بی حرمتی به ظاهر حریص Blagojevich شنیده استراق سمع ضبط شده در دادگاه توسط دادستان بیش از چند هفته است. او گفت: ساعت FBI ضبط شد ramblings یک سیاستمدار که دوست داشتم به فکر کردن با صدای بلند.

اما هیئت منصفه پذیرفته شده شواهدی وجود دارد که Blagojevich خواستار 50.000 دلار کمک مالی از رئیس یک بیمارستان کودکان در بازگشت برای افزایش حمایت دولت و اخاذی $100,000 در کمک های مالی از دو اسب مسابقه آهنگ و یک مسابقه اجرایی در ازای تصویب سریع قانون آهنگ می خواستم.

او در ابتدا به اعدام محکوم شده در 18 فقره از جمله دروغ گفتن به اف بی آی سیم تقلب برای تلاش به تجارت انتصاب به اوباما صندلی برای مشارکت و تلاش برای اخاذی از یک بیمارستان کودکان اجرایی است. 7 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در شیکاگو در سال 2015 پرتاب پنج 18 اعتقادات از جمله آنهایی که او در آن ارائه شده برای تعیین کسی به بالا پرداخت کار در سنا است.

دادگاه تجدید نظر دستور قاضی دادگاه به resentence Blagojevich اما پیشنهاد این امر می تواند مناسب به دست او همان حکم داده شده به جاذبه جنایات. Blagojevich به نظر می رسد از طریق ویدئو زنده از زندان در طول سال 2016 resentencing و پرسید: برای نرمی. قاضی به او همان 14 سال گفت: آن را در زیر دستورالعمل های فدرال هنگامی که او در اعمال آن ،

معروف سخت گیر می شه در مورد تیره به عنوان فرماندار از آن سفید تبدیل شده پشت میله های زندان به خاطر رنگ مو ممنوع در زندان است.

Blagojevich تا به حال یک بار آرزو به اجرا برای رئيس جمهور خودش وارد فدرال تادیبی موسسه انگلوود در حومه دنور در سال 2012 خوار و شکست. دادگاه اسناد و مدارک ثبت شده توسط خود وکلا در سال 2016 به تصویر کشیده Blagojevich — شناخته شده به عنوان عجول و بی پروا در روز خود را به عنوان فرماندار به عنوان فروتن و خود effacing و همچنین به عنوان یک روشنگری زندگی مربی و مدرس در همه چیز از جنگ داخلی به ریچارد نیکسون. Blagojevich یک Elvis Presley fan همچنین تشکیل یک گروه به نام “زندان راک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im