مغلوب ساختن پیشی جستن مشخصه ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ تماس ‘هوس’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص را به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به عنوان یک “مد” در روز جمعه نشان می دهد آن را نمی خواهد اتفاق می افتد.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان آمد و در یک نامربوط رویداد در وزارت دفاع ایالات متحده را فرماندهی جنوبی در وست پالم بیچ فلوریدا یک روز پس از تحقیقات پیو نظرسنجی نشان داد 73 درصد حمایت از ایده نگه داشتن بودجه از اجرای قانون در سطح فعلی و یا افزایش آن. سی و یک درصد می خواست آن افزایش یافته است.

“ما هرگز پال خواستار قطع بودجه دولت ما ، OK ؟ که من می توانم به شما بگویم. ما نمی defunding پلیس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنچه که در اینجا ادمیرال وقتی شما می شنوید ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس,’ شما احتمالا می گویند این یک زبان خارجی, راست? پس فقط یک چیز وحشتناک اما من فرض این است برای رفتن به یک مد زودگذر. ما آن را یک مد زودگذر است.”

تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” رشد کرده است از تظاهرات و شورش پس از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز یادبود. تعریف دقیق از “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” است متنوع است.

در حالی که شهرها مانند شهر نیویورک را کاهش بودجه پلیس بیش از 800 میلیون دلار مینیاپولیس شورای شهر در ژوئن 26 رای دادند به اتفاق آرا به “انحلال” بخش.

مینیاپولیس’ تلاش هنوز هم چهره چند اداری مراحل قبل از اینکه این پیشنهاد را می توان در انتخابات ماه نوامبر به تغییر این شهرستان منشور.

یک سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive دموکراتیک حریف در انتخابات پاییز جو بایدن گفته است که معاون سابق رئیس جمهور “بر این باور نیست که پلیس باید defunded.”

با این حال روز چهارشنبه در مصاحبه با فعال, Ady Barkan بایدن گفت: بودجه باید “کاملا” کارگردانی می شود به دور از پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net