مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین: Univision است ‘چپ دستگاه تبلیغاتی’

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مبارزات انتخاباتی هدف در Univision یک ایمیل در روز شنبه خواستار آن یک “چپ دستگاه تبلیغاتی و سخنگوی حزب دموکرات است.”

“Univision نیست شبکه خبر; آن است که یک چپ دستگاه تبلیغاتی و سخنگوی حزب دموکرات و” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آزادی مطبوعات به این نتیجه رسیدند تاکید بر یک موضوع مورد علاقه رئیس جمهور شدید رسانه های تعصب. “ما آنها را درمان خواهد درآمده است.”

آزادی گفت: آمریکا بر اساس شرکت است که لابی برای “امتیازات ویژه برای تبدیل شدن به یک 100% خارجی متعلق به شبکه تلویزیونی.”

“همه آمریکایی ها باید خشم توسط shadiness در Univision آمریکا مبتنی بر شرکت در حال حاضر در حال رایزنی برای امتیازات ویژه برای تبدیل شدن به یک 100% خارجی متعلق به شبکه تلویزیونی” آزادی آغاز شد. “این به اندازه کافی بد است که Univision اتحاد پیوست رادیکال چپ حمله ما آثار ملی در حال حاضر آن است که به طور فعال هل دادن مارکسیستی تبلیغات استفاده می شود که توسط رژیم کمونیستی در کوبا به تلقین دانش آموزان است.

“به مسائل بدتر Univision است شرمانه دروغ گفتن در مورد آن.”

در میان آن شکایت های انتخاباتی متهم Univision از mischaracterizing و هجوم تهمت استقلال بعد wekeend رویداد در کوه راشمور آن نادیده گرفتن اخبار از بناهای تاریخی به اسپانیایی قهرمانان اینکه تخریب و به عنوان بخشی از یک بزرگتر موجی از مجسمه خرابکاری و آن محافظ از بینندگان از دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن سقط جنین انداز فاکس نیوز گزارش داد.

پس از آن وجود دارد شبکه ترویج ایدئولوژی مارکسیستی.

کمپین ادعا Univision اخیر “ترویج تبلیغات مارکسیستی” بود که ادعا می شود یک “فروم” که “رخ داده است در طول ماه میراث هیسپانیک.”

“است که یک نقل قول مستقیم از یک Univision سخنگو برای ال نوئوو هرالد و آن دروغ است” این کمپین اعلام کرد. “ماه میراث هیسپانیک اجرا می شود از سپتامبر تا اکتبر. با توجه به Univision وب سایت خود را طرفدار مارکسیسم پنل بود دو هفته پیش. Univision در حال حاضر ترویج و نه فقط یکی بلکه دو ضد آمریکایی مارکسیستی کتاب در آن پلت فرم رسانه های اجتماعی.

“Univision را ترویج مارکسیسم است ننگین و نفرت انگیز و غیر قابل قبول” کمپین اضافه شده است.

مبارزات انتخاباتی شده است در تقابل با Univision پوشش از رئیس جمهور و دولت او.

“برای سال Univision تحریف حقایق اساسی و پنهان حقیقت در مورد حزب دموکرات را رادیکالیسم از بینندگان خود را به دلیل آن را می داند آن را بیگانه اسپانیایی رای دهندگان” کمپین بیانیه بخوانید. “آنها فکر می کنم آنها می توانید دور با جناح چپ فعالیت سیاسی نما به عنوان روزنامه نگاری زیرا آنها به زبان اسپانیایی شبکه و معتقدند که هیچ کس متوجه خواهد شد نادرستی خود.

“اما وجود دارد بسیاری از افتخار اسپانیایی محافظه کاران که به حمایت از رئیس جمهور تهمت که در اینجا برای گفتن Univision — به وضوح و محکم — که روز خود را از دروغ فریبنده گزارش فساد و دستکاری جامعه ما بیش از.”

به نوبه خود, Univision خار کمپین اتهامات از تعصب.

“Univision اخبار را پوشش داده است مبارزات انتخاباتی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با صداقت و جدی روزنامه نگاری. ما دعوت او را بارها و بارها برای صحبت با بینندگان ما در مورد پلت فرم سیاسی و سیاست” یک Univision سخنگو گفته فاکس نیوز.

این سخنگو در ادامه گفت: “ما در ماه ژوئن برجسته unedited قبل از ضبط پیام رئیس جمهور تهمت ارسال شده به ما به صورت ویژه ما ‘Destino 2020: Votar es Poder.’ آخرین پیام از مبارزات انتخاباتی خود در نظر دارد به اشتباه و disinform.”

“رئیس جمهور باز است دعوت برای مصاحبه با ما روزنامه نگاران” فاکس به نقل از Univision هرزه عنوان کرد و گفت. “ما ادامه خواهد داد برای دیدار با ما تعهد و وظیفه اطلاع رسانی به جامعه اسپانیایی زبان در مورد سیاست های خود و تبلیغات انتخاباتی با استقبال از حقیقت و واقعیت است.”

روباه گفت: کاخ سفید تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا رئیس جمهور در نظر دارد به Univision تا در دعوت به نظر می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *