مغلوب ساختن پیشی جستن تماس راجر سنگ قربانی ‘Witch Hunt’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی دفاع از خود تخفیف از زندان از دیرین خود را متحد و کمپین 2016 مشاور راجر سنگ در تماس تلفنی با هدف “witch hunt.”

“راجر سنگ هدف قرار داده بود توسط یک غیر قانونی شکار ساحره که هرگز نباید جای گرفته اند. آن طرف دیگر که مجرمان از جمله این واقعیت است که بایدن و اوباما به طور غیر قانونی جاسوسی در کمپین من – و گرفتار شدم!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

در شب جمعه کاخ سفید اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن او داده شود برای سنگ که دریافت حکم بیش از سه سال در زندان زیر روسی پروب انجام شده توسط مشاور ویژه سابق رابرت مولر.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رها کرده است حکومت قانون و مسخره از ما دموکراسی است. او واقعا فاسد ترین رئیس جمهور تاریخ” دموکرات ایالت ماساچوست الیزابت وارن توییتی.

سنگ محکوم شد هفت جنایات که شامل دروغ گفتن به کنگره مانع عدالت و شاهد دستکاری.

تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا روز جمعه به نام تخفیف مجازات “توهین آمیز است.”

“رئیس جمهور تهمت مشغول است در تعداد بی شماری از اعمال هستند که هر دو خود خدمت و مخرب به دموکراسی ما در حالی که در دفتر اما رفت و آمد از جمله راجر سنگ و یک دوست صمیمی است که دروغ و مانع بررسی ما برای محافظت از تهمت, خود, در میان بیشتر توهین آمیز به حاکمیت قانون و اصول عدالت” شیف در بیانیه ای گفت.

تشکر. جیم اردن R-اوهایو از سوی دیگر حمایت از تخفیف تماس سنگ محکومیت “overzealous.”

“راجر سنگ پیگرد قانونی توسط overzealous مشاور ویژه دادستان بود و حاصل از اوباما-بایدن در آوریم. مانند هر رئیس جمهور تهمت است و این حق در قانون اساسی به رفت و آمد جملات که او معتقد است که آن را در خدمت منافع انصاف و عدالت” اردن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de