واشنگتن — ساعت قبل از یک جلسه دادگاه در مورد دیرین خود را متحد راجر سنگ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به tweeting که سنگ های اخیر محکومیت شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره “باید پرتاب کردن.”

رگبار گلوله از صبح روز سه شنبه توییتهایی می آید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده عمومی ملامت از خود دادستان کل ویلیام Barr که گفته بود رئیس جمهور توييتها شد “ساختن آن غیر ممکن است” برای بار برای انجام کار خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی فاکس نیوز مفسر Andrew Napolitano نظر که هیئت منصفه به نظر می رسد شده اند مغرضانه در برابر تهمت و خواستار قاضی امی برمن Jackson با نام گفت: “تقریبا هر قاضی در کشور” خواهد پرتاب کردن محکومیت خود است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در متعاقب آن صدای جیر جیر. “همه چیز نیاز به انجام با این جعلی بررسی است که به شدت آلوده و به نظر من باید پرتاب کردن.”

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر از یک هفت-تعداد کیفرخواست متهم کرده که او را از دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات. او برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام توسط قاضی جکسون در روز پنج شنبه با یک لجستیکی جلسه برنامه ریزی شده برای امروز.

دادستان توصیه کرده بود دشوار جمله از بین هفت تا نه سال در زندان فدرال. اما بر معکوس است که تصمیم گیری و توصیه می شود کمتر از مجازات های خشن باعث دادستان کل تیم به استعفا از این مورد است.

بار بعد انکار کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر انصراف از صدور حکم توصیه کرده بود تحت تاثیر تصمیم خود را; در مصاحبه با ABC News, Barr گفت که او نمی خواسته شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن به نگاه به این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im