مغلوب ساختن پیشی جستن: Buttigieg خروج شروع به تلاش برای گرفتن برنی ساندرز

پیت Buttigieg تصمیم برای پایان دادن به خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری مشخص شده “آغاز واقعی” از دموکراتها به طرح یک بار دیگر در حفظ بهداشت ، برنی ساندرز از نامزد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در یک صدای جیر جیر در مدت کوتاهی پس از, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار اعلام کرد او حذف شد ،

“پیت Buttigieg است” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه شب. “از سه شنبه رای را به خواب آلود جو بایدن. بزرگ زمان. این واقعی است آغاز لذا مصرف برنی از بازی – هیچ نامزدی دوباره!”

Buttigieg چپ مسابقه فقط دو روز قبل از حیاتی سه شنبه مقدماتی که قرار دادن یک سوم از نمایندگان در فرآیند نامزدی را در خطر است. شهردار سابق سعی کرده بود به تصرف متوسط بیشتر رای دهندگان و شکایت کرده بود که ساندرز بود بیش از حد لیبرال را به نفع خود در انتخابات ریاست جمهوری, به گزارش فاکس نیوز.

ساندرز’ سرب بیشتر thn 30 نمایندگان بیش از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کاهش به هشت بایدن پس از پیروزی روز شنبه در کارولینای جنوبی که در آن او را برداشت تا 35 نمایندگان به ساندرز’ 13. شش دیگر نمایندگان اختصاص داده خواهد شد پس از رای گیری نهایی شمارش شده است.

در حال حاضر ساندرز دارای 58 نمایندگان به بایدن را 50. سناتور. الیزابت وارن D-Mass., هشت و بهداشت ، ctq, D -, Minn. هفت در است. آن را 1,991 نمایندگان به نفع نامزدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de