مغلوب ساختن پیشی جستن برس کردن ادعای استیضاح تاری Coronavirus پاسخ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خار ادعا می کند که او را استیضاح محاکمه منحرف کردن توجه خود را از coronavirus تهدید, به گزارش هیل.

“من فکر نمی کنم من می خواهم انجام داده اند بهتر است اگر من تا به حال نشده است, استیضاح,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در اتاق جلسه کاخ سفید سهشنبه شب در تپه. “من فکر نمی کنم من می خواهم که عمل هر یک متفاوت یا من نمی فکر می کنم من می خواهم که عمل هر چه سریعتر.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل زودتر شنبه سرزنش دموکراتها فشار به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژانویه برای منحرف کردن دولت از تهدید مطرح شده توسط coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 850,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 42000.

“آن آمد در حالی که ما بسته بود در استیضاح محاکمه. و من فکر می کنم آن را منحرف توجه دولت به خاطر همه چیز هر روز همه چیز در مورد استیضاح,” مک کانل در مصاحبه ای گفت: در “هیو هویت نشان می دهد.”

بیش از 160000 آمریکایی که آزمایش مثبت برای این ویروس و بیش از 3000 نفر کشته شده اند.

چین گزارش داد که اولین مرگ ناشی از این ویروس در Jan. 11. مغلوب ساختن پیشی جستن در Jan. 22 گفت: آمریکا تا به حال وضعیت “تحت کنترل” است و همه چیز خواهد “بود فقط خوب است.”

ایالات متحده ثبت شده آن را برای اولین بار coronavirus مرگ در فوریه. 29 و مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در مارس 13.

رئیس جمهور استیضاح محاکمه به پایان رسید و در فوریه. 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر