مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار اوباما و بایدن بیش از آنفولانزای خوکی پاسخ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شعار خود در پاسخ به زمان coronavirus شیوع لعنتی پاسخ توسط دولت اوباما و به طور خاص جو بایدن گذشته اپیدمی آنفولانزای خوکی.

نظرات خود را در یک پنج شنبه شب صدای جیر جیر. او نوشت: “خواب آلود جو بایدن به اتهام H1N1 آنفلوآنزای خوکی بیماری همه گیر که به کشته شدن هزاران نفر از مردم. پاسخ یکی از بدترین شرایط رکورد. پاسخ ما این است که یکی از بهترین و با اقدام سریع از مرز تعطیلی و 78% تایید رتبه بالاترین در تاریخ ثبت شده. او بود پایین!”

واشنگتن پست اشاره کرد که تهمت نمی استناد به منبع بالا تصویب امتیاز اما می توانست با اشاره به یک نظرسنجی گالوپ نزدیک به یک ماه پیش زمانی که وجود دارد تنها یک آمریکایی مورد کوروناویروس.

در یکی دیگر از پنج شنبه جیر مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از فاکس کسب و کار میزبان Lou Dobbs بحث بایدن و دیدگاه های ساخته شده توسط رئیس جمهوری در مورد آنفولانزای خوکی.

او نوشت: “اوباما در کاخ سفید تا به حال بلافاصله موضوع عذرخواهی جو بایدن اظهارات و هر زنگ که او ممکن است ناشی از, هشدار درباره شیوع آنفولانزای خوکی که در زمان 6 ماه برای رئیس جمهور اوباما اعلام اضطراری ملی و که به کشته شدن 12,000 آمریکایی است.” @LouDobbs.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه حملات خود را در دولت اوباما روز جمعه صبح. در یک جفت توییتهایی او نوشت: “برای دهه @CDCgov نگاه و مطالعه آن تست سیستم, اما هیچ چیز در مورد آن. آن را همیشه خواهد بود ناکافی و کند برای مقیاس بزرگ همه گیر اما یک بیماری همه گیر هرگز اتفاق می افتد آنها امیدوار بود. رئیس جمهور (باراک) اوباما تغییرات ساخته شده است که تنها چیزهای پیچیده بیشتر است.”

وی افزود: “پاسخ خود را به H1N1 آنفلوآنزای خوکی شد یک مقیاس فاجعه هزاران نفر در حال مرگ است و هیچ چیز معنی دار انجام می شود برای رفع این تست مشکل تا به حال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر