مغلوب ساختن پیشی جستن Bashes نیویورک به عنوان “حفره جهنم” پس از SCOTUS حاکم

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “راضی نیست” با حکم دادگاه عالی روز شنبه که اجازه نیویورک هیئت منصفه به حکم اظهارنامه مالیاتی خود را, تماس خود, خانه سابق یک “حفره جهنم” نیویورک پست گزارش شده است.

تقسیم تصمیم ملت دادگاه اجازه نمی دهد که به اشتراک گذاری از اظهارنامه مالیاتی خود را با کنگره در انتخابات سال اما آن را اجازه دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور به دنبال هشت سال از مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی.

“از یک نقطه خاص من راضی هستم از نقطه دیگر راضی نیستم به دلیل رک و پوست کنده این سیاسی جادوگر شکار دوست دارد که هیچ کس تا کنون دیده ام” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در هر پست.

“این یک خالص شکار ساحره. این یک جعل درست مانند مولر بررسی جعل که من برنده” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “این فقط یک جعل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ترک شهر نیویورک به عنوان خانه خود را اعلام فلوریدا خانه جدید خود را در میان بی شمار سیاسی تحقیقات به او خانواده اش و خانواده اش شرکت می باشد.

“این صرفا سیاسی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هر گزارش. “من برنده در سطح فدرال و ما به پیروزی بسیار قاطعانه به طوری که آنها ارسال آن به نیویورک و شما می دانید چه خبر است با نیویورک — هر کس را ترک و آن را تبدیل به یک جهنم سوراخ و آنها بهتر است چیزی در مورد آن چرا که مردم در حال ترک نیویورک.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر می آیند به عنوان تظاهرات و ناآرامی های مدنی درگرفته است در شهر نیویورک تحت شهردار, بیل د Blasio. به عنوان خشونت و جرم و جنایت در حال افزایش de Blasio گرفته شده برای پشتیبان گیری سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, سیاسی, جنبش, نقاشی, خیابان, در مقابل تهمت برج در خیابان پنجم.

د Blasio اقدامات مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن شامل نذر برای حفظ شهر نیویورک مدارس دولتی به طور کامل از بازگشایی در میان تهمت تماس برای بچه ها رفتن به مدرسه در تمام این سقوط.

شهر نیویورک هنوز آگهی ملت با 425,072 COVID-19 موارد مثبت و 32,343 مرگ و میر. فلوریدا یک دولت با 2 میلیون بیشتر ساکنان تا به حال فقط 232,718 موارد و 4,009 مرگ و میر است که کمتر از یک هشتم مرگ نیویورک که بیشتر آن در شهر نیویورک با توجه به Worldometer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de