تظاهرکنندگان مخالف رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-در-خانه سفارشات بسیج در خارج از فرماندار اقامت در جمعه میان رشد ملی واکنش در برابر تعطیلی کسب و کار اعمال شده توسط دولت فرمانداران به سرعت گسترش coronavirus.

این “آزادی مینه سوتا” رالی تخمین زده شده توسط St. Paul پلیس در حدود 800 معترض شد و تشویق های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبران جمهوری خواه در ایالت مینه سوتا که بزرگ شده اند به طور فزاینده مهم از سابقه کار ضرر و زیان ناشی از DFL فرماندار stay-at-home بخشنامه ها.

در نشانه ای از تعمیق شکاف حزبی بیش از COVID-19 همه گیر در کنگره و در خانه های دولتی سراسر کشور در روز جمعه تجمع شد یک فروم برای نارضایتی در برابر “ظلم و ستم” و دولت انعکاس تم جنبش حزب چای از دوران اوباما.

بسیاری از دست تکان دادند و پرچم آمریکا; نیز در همه جا حاضر بودند پرچم علائم و آگهی ها حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و انتخاب مجدد او. دیگر معترضان انجام دستباف نشانه تحمل طیف گسترده ای از پیام های: بسیاری از آنها با هدف به طور مستقیم در DFL فرماندار در حالی که دیگران خواستار کسب و کار مجاز به بازگشایی یا که آزادیهای فردی مفتخر شود. علائم شامل “نه گفتن به استبداد” “حقایق و نه ترس” “زندگی می کنند و یا می میرند تلاش.”

بیشترین جمعیت به ویژه در نزدیکی این عمارت دروازه نیست عمل اجتماعی فاصله. چند معترضان عینک ماسک; ترین نیست. فضای خشن بود اما بیشتر اهلی هر چند وجود دارد برخی از مقابله لحظه در لبه. در یک نقطه و یک مرد راه می رفت پایین اجلاس خیابان مسیر دوچرخه سواری خود را با انگشت وسط برافراشتند در هوا. مرد دیگری به دنبال نزدیک در پشت فریاد می زدند: “تف بر من و پسر! تف بر من!”

همین Vergin یک زن 67 ساله بازنشسته پستی, کارگر, سوار, ساعت صبح روز جمعه از شمال غربی ایالت مینه سوتا در شهر بنسون برای پیوستن به اعتراض.

“من نگران مردم از دست دادن شغل خود و از دست دادن خانه های خود” Vergin گفت. “من به اینجا آمدم چون من می خواهم برای حمایت از بالا بردن سرعت بازگشایی مینه سوتا است.”

Vergin گفت: او پسر بیکار بود قبل از شیوع ویروس. “او به دنبال کار می کنند اما این باعث می شود آن را بسیار سخت تر است.” Vergin حمل یک پرچم آمریکا و یک دست نشانه آن است که خواندن “همه کسب و کار ضروری است.”

در این تجمع همچنین به عنوان قانونگذاران ایالتی به تصویب نهایی به قانون اجازه می دهد رستوران ها به فروش takeout, الکل, یک تقاضا از قدرتمند صنعت مهمان نوازی در کنگره. اگر چه جدید مشروب قوانین باید حمایت هر دو حزب جمهوری خواهان در ایالت مینه سوتا خانه در زمان تبدیل نرده در برابر Walz اورژانس قدرت و به اشتراک گذاری داستان در مورد سختی های تشکیل دهنده businessowners.

“ما شهروندان می خواهند امید. آنها می خواهند به دانستن است که یک تاریخ پایان گفت: تشکر. مریم Franson R-Alexandria. Franson پوشیدن قرمز “اجازه Minnesotans دوباره کار” تی شرت قول داده در توییتر به چشم پوشی از Walz اقامت خانه سفارش.

Walz آخرین خانه بمانند منظور تنظیم شده است به آخرین تا زمانی که حداقل 4 مه. برخی از رهبران ایران در کنگره آمریکا از جمله رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake آمده اند در برابر گسترش. اما برخی از رهبران کسب و کار در دولت هشدار داده اند در برابر بازگشایی اقتصاد بیش از حد به سرعت.

روز جمعه در اعتراض نیز به عنوان Walz لغو محدودیت های اعمال شده در دوره های گلف و دیگر مکانهای خارج از منزل, یک حرکت بود که مورد استقبال قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که با فشار دادن Walz به بازگشایی بیشتر کسب و کار.

“من امیدوارم که این فقط یک گام اول است که راه را برای دیگر کسب و کار برای باز کردن در یک راه است که محافظت از سلامت و ایمنی کارکنان” خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج در بیانیه ای گفت.

Daudt رهبری یک تلاش ناموفق در مینه سوتا خانه در روز سه شنبه به پایان Walz را در زمان صلح و اورژانس قدرت و آغاز روند بازگشایی مینه سوتا اقتصاد. به وضوح شکست خورده در خط یک حزب رای می دهند.

جمهوری خواهان در ایالت مینه سوتا در مجلس سنا نیز راه اندازی یک صفحه وب به پیشنهادات از صاحبان کسب و کار در چگونه برای باز کردن کسب و کار خود را با خیال راحت و با حفظ فاصله اجتماعی. Jason Lewis, یک جمهوریخواه نامزد سنای آمریکا همچنین اعلام کرد RV تور امور خارجه را برجسته مبارزات صاحبان کسب و کار متاثر از خاموش کردن.

لوییس در حال اجرا در برابر DFL وقت بهداشت ، تینا اسمیت همچنین نشان داد تا در این تجمع فرماندار اقامت.

اعتراض کردم shoutout از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز قبل از آن در یک سری از توییت اصرار بر مستند تظاهرات در سراسر کشور. مشابه گروه سازماندهی شده است در کشورهای دیگر به ویژه میشیگان که در آن هزاران نفر از معترضان مسلح برخی از, برخی از پوشیدن ماسک مسخره اجتماعی فاصله و در خانه بمانند سفارشات در تجمع روز شنبه در مراحل امور خارجه کنگره آمریکا در لنسینگ. دیگر تظاهرات نیز جای گرفته اند در ویرجینیا و کنتاکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن چیدن روی نام مینه سوتا اعتراض سازمان توییتی در همه کلاه: “آزادسازی مینه سوتا!”

مشابه تظاهرات برنامه ریزی شده است برای 24 آوریل در مدیسن, Wis.

اصلی سازمان از سنت پل تجمع میشل حتی از اعتبار River Township و همین Huizenga از Anoka, روابط به محافظه کار و فعالیت و مینه سوتا جمهوری خواه سیاست است.

حتی گفت که سیاست است نه نقطه, اما نه به ابراز نگرانی در مورد آنچه آنها را به عنوان بیش از حد شدید پاسخ است که ویرانگر هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک و بخش های دیگر اقتصاد است. “خاموش کردن دولت ما می رسد در سراسر حزب انتخاب شود. آن را تحت تاثیر قرار هر شهروند کشور ما صرف نظر از جایی که شما ایستاده سیاسی” و حتی گفت.

مینه سوتا حزب آزادیخواه رئیس کریس هالبروک برگزار شد دو نفر از این پرچم که مشترک بودند در جمعیت “don’t Tread on Me” و پرچم آمریکا. “من خوشحال هستم با مشارکت مردم. من هم نا امید آن کمی بیشتر از یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی تر از من فکر کردم:” هالبروک گفت: اعتراض و اضافه میکند: “آن را به عنوان بد نیست به عنوان است که در میشیگان مانند نگاه.”

با وجود مقاومت مواجه برابر کسب و کار تعطیلی تجمع سازمان گفت: آنها را تشویق شرکت کنندگان به هر چه اقدامات ایمنی آنها می خواستند — چه می شود که اجتماعی فاصله باقی مانده در اتومبیل خود را و یا پوشیدن تجهیزات حفاظتی.

“من خواهد شد با پوشیدن ماسک” گفت: Huizenga یک مدیر ساخت و ساز و گذشته نامزد مینه سوتا در مجلس سنا است. “شما می توانید مردم را از خطرات, شما می توانید اطلاعات در خارج وجود دارد, همه چیز آنها در حال حاضر انجام,” او اضافه شده است. “اما پس از آن به شما اجازه بازار پاسخ جمعی و مردم می توانند بفهمند که برای خود چه اقدامات احتیاطی مناسب. ما فقط فکر می کنم آن را نقش دولت به دیکته چنین پاسخ.”

 

نویسنده کارکنان جسی Van Berkel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de