مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به وفل در خاموش کردن به عنوان کنگره به دنبال کمک

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز تردیدی دوشنبه در مورد تمدید زمان 15 روز تعطیلی توصیه شده توسط دولت فدرال حتی به مقامات هشدار داد که coronavirus بحران تعمیق و کنگره و کاخ سفید در تلاش برای تکمیل نزدیک به 2 تریلیون دلار اقتصادی نجات بسته است.

“انتظار نداشتم به شروع هفته من با چنین وخیم پیام برای امریکا” جراح عمومی جروم آدامز گفت: “فردا صبح.” “همه چیز در حال رفتن به بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است. ما واقعا نیاز همه را به درک این.”

در عین حال تنها چند ساعت قبل از آن تهمت پیشنهاد کرد که درمان ممکن است مضر بیشتر از شیوع بیماری در یک صدای جیر جیر در تناقض با مشاوره از متخصصان پزشکی در سراسر کشور است.

در تمام حروف او در توئیتر خود نوشت: “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را. در پایان از 15 روز ما تصمیم به راه که ما می خواهیم.”

روز یکشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: این کشور باید انتظار جدید فدرال هدایت “است که آن را ممکن است برای افرادی که در معرض شده اند به بازگشت به کار با سرعت بیشتری با-با پوشیدن یک ماسک برای یک دوره معینی از زمان است.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin بود پشت در کاپیتول هیل در روز دوشنبه پس از مقامات کرد از طریق این شب عظیم اقتصادی طرح نجات.

“آن را به خوبی” Mnuchin به خبرنگاران گفت: به عنوان او رفت طریق سالن. افزایش اختیارات دولت و احساسات خام بودند, پس از چند روز کشمکش بیش از بحرانی کمک, اما بالا سنا دموکرات چاک شومر از نیویورک گفت: “ما بسیار نزدیک به رسیدن به یک معامله.”

در کنگره ویروس زده ، جمهوری خواه ایالت رند پل از کنتاکی گفت: او آزمایش مثبت برای coronavirus است و در حال حاضر در میان پنج سناتور در حال حاضر در دست خود شده است. چند تن از دیگر نمایندگان مجلس باید حدودا در داخل و خارج از انزوا. و از سوی دیگر ، ctq, D -, Minn. است که در یک بیمارستان با پنومونی بعد از تست مثبت, او گفت:.

دموکرات ها تا به حال از خط خارج کمک برنامه یکشنبه شب با این استدلال آن را کج و به سمت شرکت ها و انجام بیش از حد کوچک برای کمک به کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. شومر گفت این لایحه “بر این کشور و زندگی آمریکایی ها نه فقط برای چند روز آینده اما در چند ماه آینده و سال — بنابراین ما باید مطمئن شوید که آن را خوب است.”

به عنوان مذاکرات پیشرفت, مجلس نانسی پلوسی گفت: او را رول لایحه بعد از دوشنبه به فشار جلوتر دموکراتیک اولویت است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل با عصبانیت دموکرات ها هشدار داد و پلوسی در خصوص به تاخیر انداختن ترک در “بازی های سیاسی” و اعتصاب یک معامله است.

“وقت آن است برای دریافت با برنامه زمان برای عبور تاریخی تسکین” مک کانل گفت: به عنوان او باز مجلسی. “چشمان ملت در مجلس سنا است.”

تهمت نیز خودداری کردند در استفاده از قدرت خود را در زیر به تازگی به استناد دفاع از قانون حفاظت از وادار کردن بخش خصوصی به تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی مانند ماسک و پنکه و حتی به عنوان او آنها را تشویق می کند به تحریک تولید. “ما یک کشور نه بر اساس ملی ما کسب و کار” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها برافراشته در برابر سوسیالیسم در خارج از کشور و در میان دموکرات ها.

روز دوشنبه دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب جو بایدن با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای توقف کوتاه با استفاده از نیروی کامل اضطراری فدرال قدرت .

“مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد گفت: او در زمان جنگ رئیس جمهور” جو بایدن گفت: در یک آنلاین آدرس از دلاور صفحه اصلی. “خوب, شروع بازیگری مانند یک.”

یک هفته پیش کاخ سفید بیرون آمد و با یک “15 روز برای جلوگیری از گسترش” pla n که تشویق آمریکایی ها به کار از خانه و جلوگیری از میله, رستوران ها و اختیاری سفر و همچنین گروه های بیش از 10 نفر. همچنین گفت: آمریکایی ها مسن تر و کسانی که با جدی و اساسی شرایط بهداشتی است که آنها باید در خانه بمانند و به دور از سایر افراد است.

از آن زمان به بعد متحده تبدیل شده اند که نقاط داغ برای ویروس را اجرا کرده اند و حتی بیشتر اقدامات رادیکال که کاخ سفید به تحسین.

در جبهه اقتصادی فدرال رزرو روز دوشنبه اعلام کرد آن را به قرض دادن به کوچک و بزرگ کسب و کار و دولت های محلی و همچنین گسترش آن به خرید اوراق قرضه برنامه به عنوان بخشی از یک سری از جارو گام به حمایت از جریان های اعتباری از طریق یک اقتصاد ویران شده توسط ویروسی شیوع.

فدرال رزرو گفت: آن را راه اندازی سه اعطای وام های جدید است که امکانات را فراهم خواهد کرد تا به 300 میلیارد دلار خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ خرید یک طیف وسیع تری از اوراق قرضه شهرداری ها و خرید دارایی مورد حمایت اوراق بهادار.

آن را نیز می گوید که می خواهد خرید نامحدود اوراق قرضه خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در تلاش پایین نگه داشتن نرخ بهره و اطمینان از این بازار تابع هموار.

با یک جمعیت در لبه و پوسته-شوکه بازارهای مالی ورود یک هفته کاری جدید واشنگتن زحمت کشیده تحت اندازه و دامنه از یک بسته نجات که بلند پروازانه تر از هر در سالهای اخیر — بزرگتر از سال 2008 کمک مالی بانک و 2009 بازیابی عمل ترکیب شده است.

دموکرات ها می گویند که عمدتا جمهوری خواه به رهبری تلاش نه چندان دور به اندازه کافی برای ارائه مراقبت های بهداشتی و امدادگر و نتواند به قرار دادن محدودیت بر روی یک پیشنهاد 500 میلیارد دلار “دوغاب صندوق” برای شرکت های بزرگ. آنها رای دادند برای جلوگیری از پیشروی آن است.

دموکرات ها موفق به کسب یک امتیاز به ارائه چهار ماه از گسترش مزایای بیکاری به جای فقط سه نفر به عنوان پیشنهاد به طور رسمی اعطا گمنامی به بحث خصوصی شد. این بیکاری نیز پرداخت خواهد به گسترش خود اشتغالی و به اصطلاح فرفره کارگران است.

اما شکایت جمهوری خواهان دموکرات برگزاری شد برای بیشتر کار برای حمایت از کارگران مایل اطمینان داد که شرکت های مصرف فدرال کمک را متعهد به حفظ کارکنان خود را.

آلارم بودند که صدا از ساحل به ساحل در مورد موج coronavirus موارد در مورد به سقوط بر روی سلامت کشور سیستم.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: از همه گیر متحده در کانون: “آوریل و مه در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر است.” در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” او همه اما خواهش کرد که واشنگتن برای کمک به تهیه هواکش و سایر لوازم پزشکی و متهم خواه رئیس جمهور از “نه بلند کردن انگشت” برای کمک به.

مغلوب ساختن پیشی جستن از کنگره خواست برای دریافت یک معامله انجام می شود و در طول پنج شنبه جلسه در پاسخ به انتقاد که دولت او کند بود به عمل می کنند. وی همکاری خود را با سه کشور سخت ترین ضربه — نیویورک واشنگتن و کالیفرنیا و استناد به یک اندازه به فرمانداران انعطاف پذیری در فراخوانی گارد ملی تحت کنترل خود در حالی که دولت فدرال را پوشش می دهد این لایحه است.

اما حتی به عنوان تهمت تاکید کرد فدرال-محلی مشارکت برخی از فرمانداران از جمله گرگ ابوت جمهوری خواه از تگزاس ابراز ناخشنودی واشنگتن پاسخ. رئیس جمهور خود را در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در لیبریا J. B. پریتزکر ایلینوی گفت که او و “یک گروه بسیار کوچک از برخی دیگر از فرمانداران هم با خبر جعلی” نباید “سرزنش دولت فدرال برای خود کاستی.”

ضرورت عمل به نصب است به عنوان مدعیان موشک وار رفتن و بازارهای مالی در حال مشتاق نشانه هایی است که واشنگتن می تواند نرم کردن ضربه سلامت-مراقبت از بحران و چه کارشناسان می گویند یک بلندی رکود است.

مرکزی به این بسته است که تا آنجا که $350 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه. نیز وجود دارد یک بار تخفیف بررسی حدود 1200 $در هر فرد و یا 3000 $برای یک خانواده چهار و همچنین تمدید مزایای بیکاری.

بیمارستان را حدود 110 میلیارد دلار برای انتظار هجوم بیماران مبتلا به بیمار گفت: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

دموکرات ها هشدار داده اند پیش نویس این طرح را 500 میلیارد دلار برای شرکت ها قرار نیست به اندازه کافی محدودیت در کسب و کار گفت: ممنوعیت سهام شرکت را خرید-پشت ضعیف است و محدودیت در اجرایی پرداخت تنها برای دو سال.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im