ایالات متحده آمریکا روز جمعه گفت این افزایش نرخ تعرفه اعمال شده بر روی هواپیماهای وارداتی از اتحادیه اروپا به 15 درصد از 10 درصد در مارس 18.

این حرکت بخشی از یک اجرا کرد که در آن آمریکا به دنبال مجازات اتحادیه اروپا برای ارائه غیر قانونی یارانه به ایرباس SE که آسیب هواپیمای آمریکایی ساز بوئینگ شرکت.

این نماینده تجاری ایالات متحده در بیانیه ای گفت: روز جمعه که آن را ترک وظایف در برخی دیگر از کالاهای اروپایی مانند اسکاچ و شراب فرانسوی در 25% و تغییرات جزئی که قبلا منتشر شد لیست محصولات.

آمریکا استقرار تجارت تاکتیک شناخته شده به عنوان چرخ فلک تلافی به موجب آن دولت به صورت دوره ای تغییر وظایف و نرخ تعرفه در گروه های مختلف کالا به منظور افزایش درد و عدم قطعیت برای صادرکنندگان. در اکتبر. 18 واشنگتن تحمیل اصلی 10% وظایف ایرباس هواپیما و 25% تعرفه ها در طیف وسیعی از مصرف کنندگان اروپایی در صادرات مانند پنیر و زیتون.

ایالات متحده فهرست همچنان یدکی آلاباما ایرباس گیاه که مونتاژ تک راهرو هواپیما مانند A320 با هدف قرار دادن قطعات هواپیما. اما تعرفه های بالاتر خواهد رسید گسترده ای بدن ایرباس مدل نه مونتاژ شده در آمریکا و متوسط قیمت های بالاتر برای کسانی که مدل برای خطوط هوایی ایالات متحده است که سفارشات در کتاب.

هر دو شرکت بوئینگ و ایرباس را تحت فشار قرار دادند آمریکا و مقامات اتحادیه اروپا را به تلاش و رسیدن به یک راه حل مذاکره.

کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا گفت: این چیزی است که آن را برای هدف نیز هست.

“به نظر ما تمرکز در حال حاضر باید در پیدا کردن یک مذاکره راه حل برای این هواپیما اختلافات بر اساس بتن پیشنهاد اتحادیه اروپا برای موجود یارانه ها و آینده رشته در این بخش” سخنگوی دانیل روساریو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

پانزده سال پیش ایالات متحده در زمینه اختلاف در برابر اتحادیه اروپا یارانه برای ایرباس و اتحادیه اروپا در زمینه مبارزه-کت و شلوار مدت کوتاهی پس از آن. سازمان تجارت جهانی است و پس از آن حکومت هر دو ایالات متحده و اتحادیه اروپا مجرم بودند.

اختلاف به سر آمد و در پاییز گذشته زمانی که سازمان تجارت جهانی گفت: آمریکا می تواند از نظر قانونی اعمال تعرفه های $7.5 میلیارد دلار از صادرات اروپا در اقدامی تلافی جویانه به صورت غیر قانونی دولت کمک به ایرباس. این جایزه شد بزرگترین در سازمان تجارت جهانی تاریخچه – تقریبا دو برابر رکورد قبلی از $4.04 میلیارد دلار مجموعه در سال 2002.

در آن زمان ایالات متحده برگزار می شود خارج از اینرو برخی کالاهای لوکس مانند کنیاک و کیف با مقامات دولت گفت: هدف خود را در اعمال وظایف بود برای متقاعد کردن اتحادیه اروپا برای مذاکره حل و فصل است.

اما یک اطلس تجارت صلح ثابت شده است گریزان و مقامات ایالات متحده می گویند اتحادیه اروپا پیشنهادهای شده اند غیر قابل قبول است.

تجاری ایالات متحده نماینده پس از آن راه اندازی شد بررسی تعرفه های آن و به دنبال ورودی در مورد اینکه آیا باید آن را حذف برخی از محصولات از اکتبر لیست تعرفه ها; افزایش وظایف در برخی از کالاها در این لیست تا به 100%; یا اعمال عوارض بر محصولات اضافی گنجانده شده در اکتبر لیست.

“دیگر این اختلافات در حال حل نشده بیشتر تهدید و حتی بیشتر تعرفه ها در صنعت ما” مقطر ارواح شورای ایالات متحده در بیانیه ای گفت جمعه. “اتحادیه اروپا اعلام کرده ممکن است اعمال تلافی جویانه تعرفه این بهار در ایالات متحده رم ودکا و کنیاک در آن موازی مورد در سازمان تجارت جهانی مربوط به بوئینگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im