واقعا ما قهرمان:’ خانواده و دوستان و پلیس به یاد داشته باشید ققنوس Cmdr. گرگ Carnicle

این نوع از تماس ماموران پلیس به طور منظم در پاسخ به یک گزارش از یک درگیری داخلی بین هم اتاقی.

بنابراین زمانی که ققنوس پلیس Cmdr. گرگ Carnicle و افسران گشت ماریسا Dowhan و آلیشیا هوبرت در پاسخ به این خانه در شمال ققنوس در چهار شنبه بعد از ظهر “وجود دارد هیچ نشانه ای که وجود دارد هیچ مشکلی” Sgt. مرسدس ثروت گفت.

سپس 22 ساله یعقوب Emry Mcilveen شروع به تیراندازی به ماموران و قتل Carnicle یک 31-سال Phoenix اداره پلیس کهنه کار که در حال برنامه ریزی برای بازنشسته بعد از این سال. Dowhan و هوبرت جان سالم به در برده و در حال نقاهت.

“ما به طور معمول فقط در خارج وجود دارد ما حفظ صلح ما تفکر ما سعی کنید به حل و فصل آن است. در مورد بدترین سناریو ما را بازداشت. ما هرگز پیش بینی چیزی شبیه به این را حتی اگر ما می دانیم که آن اتفاق می افتد گفت:” ققنوس سرهنگ بن Leuschner که مشغول به کار با Carnicle برای سال های بسیاری است.

شوهر, پدر, قهرمان,

Carnicle, 56 است جان سالم به در با همسر خود را از 30 سال چهار فیلم فرزند سه دختر و یک پسر و چهار نوه با دو بیشتر در راه است. او شروع به کار در شهر فینیکس, اداره پلیس, زمانی که او 25.

Carnicle خانواده منتشر شد بیانیه ای در توصیف او را به عنوان یک طرفدار بیس بال است که مربی لیگ کوچک برای پسرش و نوه’ تیم است.

“وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ واژه ای است که می تواند به درستی انتقال باور نکردنی مرد ما شوهر و پدر بود. او فداکارانه مردی بود که همیشه وجود دارد برای یک همسایه دوست و برادر خود را در آبی اما اغلب خانواده” بیانیه ای گفت:. “او اختصاص داده شده و عمر خود را برای خدمت به محافظت, برای ارائه و عشق ما. او واقعا قهرمان و همیشه خواهد بود. او را لمس بسیاری از زندگی و قلب های بسیاری را در حال حاضر شکسته شده است.”

ماموران با ققنوس اداره پلیس خواستار ایستادگی در آماده’

مرگ Carnicle که اختصاص داده شده بیشتر از زندگی بزرگسالی خود را به اداره پلیس است که یادآور فداکاری افسران پلیس را: خطر زندگی خود را برای کمک به حفظ صلح در جامعه است.

مرگ او نیز می آید در طول زمان افزایش اضطراب عمومی بیش از coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که بسیاری از مردم باقی می ماند, صفحه اصلی, عمومی ایمنی پرسنل در ادامه به گشت زنی در خیابان ها و پاسخ به تماس.

“بدون در نظر گرفتن تماس بدون در نظر گرفتن آنچه که (با) بحران بهداشتی در جامعه ما و جامعه مردان و زنان ققنوس اداره پلیس ایستاده در آماده یا در مدرسه و یا در پشت صحنه برای رفتن به هر نوع از وضعیت” ققنوس رئیس Jeri ویلیامز گفت: در Facebook زنده از اداره پلیس را به حساب.

روز دوشنبه Carnicle یاد شده به عنوان یک “قهرمان” اختصاص داده شده به خانواده و کار خود را.

Carnicle, 56 است جان سالم به در با همسر خود را از 30 سال چهار فیلم فرزند سه دختر و یک پسر و چهار نوه با دو بیشتر در راه است. او شروع به کار در شهر فینیکس, اداره پلیس, زمانی که او 25 در کنار ویلیامز.

ویلیامز که در خدمت با Carnicle دهه توصیف او به عنوان یک “فرد خاص.”

ویلیامز به یاد می آورد که هر دو گشت در خیابان های Maryvale غرب ققنوس محله در حالی که برای. در طول ناهار معافیت آنها غذا خوردن در فست فود زنجیره ای کلیسا مرغ.

“ما قطعا نیست, سالم ترین خواران در آن زمان است. ما هر دو شناخته شده برای (خوردن) کلیسا مرغ در 43 (خیابان) و توماس (جاده)” ویلیامز گفت.

او همچنین تقدیر Dowhan, 23 و Hubert, 22, که او را به عنوان “میراث افسران” زیرا آنها از بستگان که در حال حاضر در حال کار و یا بازنشسته از اداره پلیس.

Dowhan شده است با این گروه به مدت سه سال و هوبرت برای نزدیک به دو سال است.

Carnicle است 40 افسر به مرگ در حین انجام وظیفه در ققنوس Police Department تاریخ 19 توسط تیراندازی با توجه به افسر پایین یادبود صفحه, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده تجلیل ماموران اجرای قانون که فوت کرده اند یا کشته شده اند ،

آخرین ققنوس افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شد دیوید ون گلاسر, 34, در مارس 19, 2016. ون گلاسر که مشغول به کار برای این گروه به مدت 12 سال تا به حال در پاسخ به یک خانه سرقت در 51 خیابان و پایه جاده ها است.

‘شما یک رهبر واقعی’

سران سازمان های اجرای قانون و دیگر رهبران سیاسی تقدیر Carnicle که برنامه ریزی شده بود به بازنشسته در ماه اکتبر.

برای آخرین بار او را در سال Carnicle درخواست برای کار به عنوان یکی از وظیفه فرماندهان که واگذاری بود که در شارژ از افسران گشت در سراسر شهرستان در طول شب و تعطیلات آخر هفته شیفت زمانی که بسیاری از “جنایت وحشتناک” در شهرستان اتفاق می افتد که رئیس گفت.

“شما یک رهبر واقعی زمانی که شما در خارج وجود دارد چرا که شما در خارج وجود دارد و همه تصمیمات از نقطه A به نقطه B” ویلیامز گفت. “از آن صحبت می کند جلد به سرسختی خود به اخلاق کار خود را … که که که در آن او می خواست به پایان کار خود را.”

Leuschner که همچنین رئیس جمهور از ققنوس پلیس Sergeants و Lieutenants انجمن توضیح داده شده Carnicle به عنوان یک مرد خانواده با یک خشک حس شوخ طبعی است.

Leuschner گفت: تیراندازی از یک فرمانده نادر است. او گفت که به دلیل یک وظیفه فرمانده شغل نیاز به آنها را به ملاقات با متفاوت lieutenants و sergeants در طول شیفت خود آن را نیز بدان معنی فرماندهان ممکن است پاسخ به تماس.

Maricopa County Sheriff پل Penzone که یک بار به عنوان یک ققنوس افسر پلیس ابراز تسلیت خود را در توییتر یکشنبه شب. Penzone و Carnicle هر دو فارغ التحصیل از کورتز دبیرستان.

“او یک مرد خوب و مهربان و متفکر بود و مفتخر به خدمت به این جامعه با @PhoenixPolice,” Penzone توییتی. “این است که مطلق ضرر برای جامعه ما است.”

در روز یکشنبه, شب, Maricopa County وکیل Allister عادل صحبت کرد و در کنفرانس خبری در خارج از بیمارستان به بیان او تسلیت.

“ما خیلی متاثر شده این از دست دادن. و لطفا می دانم که ما در حال راه رفتن در کنار شما,” او گفت:. “به عنوان یک جامعه ما نیاز به وجود داشته باشد برای هر یک از دیگر در حال حاضر بیش از همیشه است. لطفا می دانم که ما در حال اختصاص داده شده به امنیت عمومی و ما اولین پاسخ دهندگان.”

ققنوس از دست رفته یک قهرمان’

رژیم صهیونیستی. mlb و محفل ققنوس شهردار کیت Gallego دستور دولت و شهر پرچم در نیمه کارکنان.

“آریزونا است که عمیقا غمگین از دست دادن ققنوس پلیس فرمانده گرگ Carnicle,” Ducey گفت: در انتشار اخبار. “فرمانده Carnicle و همکار خود را ماموران نمایش داده می شود شهامت و شجاعت در مواجهه با خطر است. آنها زندگی خود را در خط خود را به انجام وظیفه با فرمانده Carnicle پرداخت نهایی قربانی.”

Gallego نیز منتشر شد بیانیه ای در Carnicle گفت: شهرستان “از دست یک قهرمان است.”

“پس از یک حرفه ای صرف نگه داشتن جامعه ما امن و با تنها چند ماه تا زمان بازنشستگی خود او انتخاب خود را از تکالیف,” او گفت:. “او به طور داوطلبانه به صرف ماه گذشته خود را با اداره نظارت بر به چالش کشیدن پست از شب و آخر هفته عملیات گشت. این است که شاید این حقیقی ترین نشانه ای از تمامیت شخصیت او.”

یک تشییع جنازه نشده است برنامه ریزی شده است اما خدمات ممکن است بسیار متفاوت از این رویداد بزرگ به طور معمول برگزار می شود برای کاهش افسران.

ویلیامز گفت: معلوم نیست اگر خدمات خواهد بود به دلیل مقامات بهداشتی توصیه می شود افراد از اقامت شش فوت از هم جدا برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

او گفت: ماموران را روشن ساخته است به او که آنها می خواهند به نوعی از ادای احترام برای Carnicle.

اگر می خواهید مردم به اهدای پول به Carnicle خانواده گفته است که برای انجام این کار با مراجعه به www.phxpolicefoundation.org و یا ارسال یک بررسی به ققنوس پلیس بنیاد 620 غرب خیابان واشنگتن, Phoenix, AZ, 85003.

“ما فراتر از آن خدا را شکر برای جامعه ما است. ما قدردانی از غلیان احساسات از نوع کلمات و ما را بشنود نماز خود را” Carnicle خانواده گفت: در بیانیه خود را. “ما می دانیم که او را زنده از طریق شخصیت و عشق او ساخته شده است در خانواده ما. ما قوی هستند زیرا از او و ما بهترین های ما به زندگی را به کمال به افتخار او.”

Uriel گارسیا عمومی را پوشش می دهد-مسائل ایمنی در آریزونا. او را در رسیدن به [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @ujohnnyg.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>