Trulieve باز می شود 55 ما محل جشن چهار سال از نوآوری های صنعت پیشرو

در تارپون اسپرینگز محل گسترش دسترسی مستقیم به دولت وسیع ترین-اعم پزشکی شاهدانه موجودی و لگد کردن یک آخر هفته جشن های امداد

تارپون اسپرینگز فلوریدا., ژوئیه 23 سال 2020 /PRNewswire/ – Trulieve شاهدانه Corp. (CSE: TRUL) & (OTCQX: TCNNF) (“Trulieve” و یا “شرکت”) پیشرو و بالا انجام شاهدانه شرکت مستقر در ایالات متحدهامروز اعلام کرد از افتتاح آن آخرین نمای. تارپون اسپرینگز شد شرکت 53 درمانگاه در ایالت فلوریدا و 55 در سراسر کشور.

واقع در کنار دریاچه تارپون این درمانگاه پشتیبانی از Trulieve هدف گسترش و اطمینان مستقیم و قابل اعتماد بیمار دسترسی به شاهدانه پزشکی در سراسر کشور. آن را نیز می پیوندد شرکت 52 دیگر فلوریدا درمانگاه از جمله کسانی که در نزدیکی نیو پورت ریچی, ویکیو تمپا.

“امروز افتتاح تارپون اسپرینگز هیجان انگیز است برای ما که ما جشن می گیرند موفق چهار سال آخر این هفته از آوردن طبیعی و قابل اعتماد کمک به بیماران در سراسر ایالت فلوریدا. ما بسیار افتخار از کسب و کار ما ساخته شده است از نوآوری دیده ایم در این صنعت و رشد ما شده است قادر به رسیدن به ارگانیک در طول چهار سال گذشته گفت:” Trulieve مدیر عامل کیم رودخانه. “Trulieve ساخته شده است پایه و دلسوز ارزش های اصلی با تنوع و شمول طرح و یک ماموریت را با بالاترین کیفیت شاهدانه محصولات ممکن است به Trulievers که بر ما تکیه می کنند و ما مشتاقانه منتظر ادامه که برای سال آمده است.”

رودخانه ها ادامه داد: “این باور نکردنی به عقب نگاه در جایی که ما چهار سال پیش و ببینید که در آن ما در حال حاضر. به عنوان ما برای باز کردن درها بر روی ما 55th فروشگاه در سراسر کشور ما فوق العاده ممنون به ما اختصاص داده شده Truliever جامعه برای بودن وجود دارد در هر مرحله از راه است و ما نمی توانیم صبر کنید برای جشن پیشگامانه چهار سال تمام آخر هفته طولانی است.”

به مناسبت نام تجاری جدید درمانگاه بيماران — از کسانی که جدید به Trulieve به ما قوی Truliever جامعه خواهد بود واجد شرایط برای 25% در فروشگاه تخفیف در تارپون اسپرینگز محل در روز افتتاحیه. در خط با سیاست هایی که اتخاذ شده در سطح ایالت, همه بازدید کنندگان را ملزم به پوشیدن ماسک داخل درمانگاه. در این زمان تنها بیماران و دولت خود را تایید مراقبان اجازه خواهد داشت در داخل اتاق انتظار و داروخانه.

اعلام کرد: Trulieve تارپون اسپرینگز باز
که در آن: 40545 ما-19, تارپون اسپرینگز فلوریدا 34689
زمانی: چهار شنبه, جولای 24, 2020در 9:00 AM

برای کمک به بیماران مبتلا به سفارش Trulieve ساخته شده است که ما کاتالوگ کامل از محصولات در دسترس برای سفارش آنلاین با فروشگاه وانت منظقه وانت (در انتخاب مکان) یا ایالتی تحویل خانه گزینه های در دسترس است. بعلاوه به کمک CDC توصیه های اجتماعی فاصله و در انطباق با اضافی شرکت-اجرا دستورالعمل های ایمنی چند اقدامات گرفته شده است برای اطمینان از سلامت و رفاه کارکنان و بیماران از جمله اصلاح فروشگاه طرح نصب و راه اندازی پلکسی گلاس پارتیشن و هپا تصفیه هوا اسکرابر در درمانگاه ها و افزایش دسترسی به ماسک و ضد عفونی کننده در سراسر فروشگاه برای کارکنان و بازدید کنندگان با استفاده از کمک های بصری برای هدایت ترافیک در سراسر فروشگاه ها و افزایش فرکانس از شستشو به صورت تمام درمانگاه ها. Trulieve است که از نزدیک نظارت بر coronavirus وضعیت و به روز رسانی سیاست های فروشگاه به عنوان مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی بیماران و کارکنان; همه به روز رسانی خواهد شد به طور مستقیم در Trulieve وب سایت به عنوان آنها به تصویب رسید.

به عنوان کشور پیشرو شاهدانه پزشکی ارائه دهنده Trulieve را کارکنان با تجربه و آگاه و مشتاق برای کمک به بیماران. Trulieve تشویق بیماران بالقوه و همچنین بیمارانی که به شاهدانه و به ما آرایه وسیعی از محصولات و ارتباط با کارکنان در فروشگاه و یا از طریق قابلیت چت آنلاین برای کسب اطلاعات بیشتر.

در فروشگاه ها و آنلاین بیماران را پیدا خواهد کرد فلوریدا بزرگترین انتخاب از THC و CBD محصولات موجود در انواع روش تحویل از جمله smokable شاهدانه, کنسانتره, تزریق موضعی, کرم, اواپراتور, و بیشتر. Trulieve نیز ارائه می دهد تحویل خانه ایالت برای بیماران و مناسب در فروشگاه انتخاب کنید تا در آن 53 درمانگاه ها در مکان های سراسر کشور از پنساکولا به کلید غرب.

از استفاده از ماری جوانا پزشکی به تازگی اعلام کرد که رجیستری به سرعت نزدیک شدن 375,000 ثبت نام ماری جوانا پزشکی بیماران با فعال ID کارت با Trulieve به طور مداوم فروش حدود نیمی از دولت را به طور کلی حجم هر فلوریدا وزارت بهداشت. وجود دارد تقریبا 2500 ثبت سفارش پزشکان در ایالت فلوریدا به عنوان به خوبی.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.Trulieve.com.

در مورد Trulieve
Trulieve است که به صورت عمودی یکپارچه “دانه برای فروش” شرکت و اولین و بزرگترین طور کامل با مجوز پزشکی شاهدانه شرکت در ایالت فلوریدا. Trulieve کشت و تولید کلیه محصولات خود را در خانه و توزیع این محصولات به Trulieve-فروشگاه مارک (درمانگاه) در سراسر ایالت فلوریداو همچنین به عنوان به طور مستقیم به بیماران از طریق تحویل خانه. Trulieve نیز به اجرا در کالیفرنیا, ماساچوستو کانکتیکات. Trulieve ذکر شده است در کانادا اوراق بهادار تحت نماد TRUL و معاملات در OTCQX بازار تحت نماد TCNNF.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Trulieve بازدید www.Trulieve.com.

منبع Trulieve شاهدانه Corp.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im