Truist سازگار شعبه بانکی رویکرد به مراقبت برای مشتریان و هم تیمی های

شارلوت, N. C., مارس 19 سال 2020 /PRNewswire/ — Truist مالی شرکت (NYSE: TFC) امروز اعلام کرد که آغاز روز شنبه, مارس 21آن را پیاده سازی تغییرات متعددی به آن شعبه خدمات بانکی برای ادامه خدمت به مشتریان در این زمان دشوار در حالی که اطمینان از سلامت و رفاه از آن هم تیمی ها و جوامع است. برای اکثر نقاط این شامل دسترسی مداوم از طریق درایو از طریق خطوط و در شاخه مشاوره تنها با وقت قبلی.

ترکیبی از میراث BB&T در حال حاضر Truist و SunTrust در حال حاضر Truist شعبه شبکه فراهم می کند مشتریان با دسترسی به بیش از 2800 شعبه و بیش از 5 ، 000 دستگاههای خودپرداز. به عنوان بخشی از یکی از مهمترین و در دسترس شبکه های شعبه در Truist بازار حدود 85 درصد از کسانی که در شعب ارائه مناسب درایو از طریق لین گزینه برای مشتریان.

برخی از شاخه های بدون درایو از طریق خطوط که در خدمت بحرانی نیاز جامعه باز باقی خواهد ماند اما با به طور منظم افزایش یافته تمیز کردن و مایع پروتکل های. شاخه های که ارائه می دهند در شعبه مشاوره ترکیب کنترل دسترسی پروتکل برای لابی برای ادامه خدمت به مشتریان در یک شیوه ای امن و مطمئن. به عنوان بخشی از این طرح در برخی از شاخه ها را به طور موقت نزدیک و کسانی که هم تیمی خواهد بود مستقر به نزدیکی باز کردن شاخه. جزئیات بیشتری در این مکان به زودی ارائه خواهد شد در Truist Coronavirus اطلاعات سایت.

“بیشتر و بیشتر مشتریان ما انتخاب خود را انجام کسب و کار بانکی از طریق درایو ما-thrus, خود پرداز, تماس با مراکز و دیجیتال گزینه های بانکی در طول این چالش و وضعیت نامشخص بنابراین این تصمیم طبیعی بود گام بعدی” گفت: Brant Standridgeرئیس Truist خرده فروشی جامعه بانکی. “از مراحل اولیه بحران شده اند آگاهانه و اندیشمندانه که ما وزن, همه گزینه ها به تعادل نقش حیاتی ما برای مشتریان در حالی که همچنین کمک به اطمینان از ایمنی ما هم تیمی ها و جوامع است.”

Truist در حال حاضر اجرا چند اقدامات پیشگیرانه در تمام شاخه ها و مکان های از جمله افزایش تمرکز بر روی مواد ضد عفونی کننده سطوح مشترک از جمله دستگاههای خودپرداز, teller, خط, مناطق, دستگیره درب و سایر مناطق.

Truist مشتریان ممکن است همچنان به استفاده مناسب گزینه های بانکی از جمله بانکداری تلفن; تلفن همراه و خدمات آنلاین; و خود پرداز atm. این گزینه های مناسب اجازه می دهد تا مشتریان به ماندن متصل به حساب خود را بررسی توازن مشاهده و جستجو معاملات پرداخت قبوض انتقال وجه و چک سپرده عملا هر زمان که آنها را انتخاب کنید.

Truist مراقبت
در روز سه شنبه Truist اعلام کرد جامع COVID-19 امداد برنامه Truist مراقبت برای آن جوامع هم تیمی ها و مشتریان است. در علاوه بر این به یک $25 میلیون بشردوستانه تعهد برای حمایت از نیازهای اساسی تجهیزات پزشکی و مشکلات مالی امداد اعلام کرد که چندین مشتری اقدامات امداد از جمله:

  • ارائه پرداخت کمک رسانی به مشتریان در مصرف کننده وام های شخصی, کارت های اعتباری کسب و کار کارت های اعتباری و وام های کسب و کار.
  • به طور موقت waiving ATM اضافه هزینه برای کمک به مصرف کنندگان و کسب و کار دسترسی به پول نقد با اعتماد به نفس بیشتر.
  • ارائه 5% تخفیف نقدی که BB&T و SunTrust مصرف کننده دارندگان کارت اعتباری استفاده از کارت اعتباری خود را برای مرحله مقدماتی خرید در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها از طریق 15 آوریل سال 2020.

برای آخرین در چگونه Truist حمایت از مشتریان خود جوامع و هم تیمی مراجعه کنید https://www.truist.com/coronavirus-information.

در مورد Truist
Truist مالی شرکت هدف-محور شرکت خدمات مالی متعهد برای الهام بخشیدن و ایجاد زندگی بهتر و جوامع است. با 275 سال از ترکیب BB&T و SunTrust تاریخ Truist در خدمت حدود 10 میلیون خانوار با پیشرو سهم بازار در حال رشد بازار در کشور است. این شرکت ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات از جمله خرده فروشی کسب و کار کوچک تجاری و بانکی; مدیریت سرمایه; سرمایه; املاک و مستغلات; شرکت های بزرگ و سازمانی بانکی; بیمه; وام; پرداخت; تخصصی وام و مدیریت ثروت. که مقر آن در Charlotte, North Carolina, Truist ششم-بزرگترین بانک تجاری در ایالات متحده با مجموع دارایی های $473 میلیارد دلار از 31 دسامبر 2019. Truist بانک عضو FDIC. اطلاعات بیشتر در Truist.com.

منبع Truist مالی شرکت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر