کامیون مبدل به عنوان مرز ساخت و ساز وسایل نقلیه مورد استفاده برای قاچاق مهاجران در آریزونا فدرال می گویند

دو کامیون وانت مبدل به نگاه مانند کامیون های مرتبط با ساخت دیوار در مرز ایالات متحده و مکزیک مورد استفاده قرار گرفت به حمل و نقل مهاجران به ایالت آریزونا به طور غیر قانونی فدرال و مقامات ادعا می کنند.

پس از مشاهده فعالیت های مشکوک مربوط به دو همسر زرد کامیون با “SWC جنوب غربی دره سازنده” آرم در سمت داگلاس در نزدیکی مرز گشت شروع به تحقیق با توجه به جنایی شکایت در دادگاه فدرال در ایالت آریزونا در آوریل 3.

در ماه مارس گشت مرزی مشاهده شده مشابه کامیون چیدن مردم و رانندگی به جلو و عقب از داگلاس و مرز ایالات متحده و مکزیک با یک پرتقال ایمنی پرچم شبیه به آنهایی که در ساخت و ساز کامیون اند.

بعد از آن در ماه مارس جنوب غربی دره سازنده است که کار به جای موانع در امتداد مرز پیما و Cochise شهرستان گفت: گشت مرزی که 10 نفر از مرز مکزیک به آریزونا و توسط یک کامیون در یک پارکینگ کارکنان خود را استفاده کنید. گشت مرزی تماس راننده و هفت نفر با او در کامیون و مشخص شد همه آنها را در کشور غیر قانونی است.

راننده بستری بودن دستور به صبر کنید تا زمانی که کارگران ساختمانی آغاز شده رانندگی به داگلاس و رانندگی در همان زمان به عنوان آنها با توجه به شکایت.

جنوب غربی دره سازنده گفت: گشت مرزی است که ناوگان خود را از کامیون ها تنها شامل مقدار مدل های جدیدتر از کسانی که گشت مرزی شاهد بود, با توجه به شکایت.

گشت مرزی می یابد 16 نفر در کامیون

با این اطلاعات ماموران مرزبانی تصمیم به دنبال دو نفره کامیون با “SWC” آرم در مارس 1 و اقدام به متوقف کردن آنها را.

اولین کامیون مسدود شده بود به یک کوچه بود که رانندگی را از طریق توسط ماموران مرزبانی که Gerado Siqueiros-ملینا رانندگی یک گروه از 15 نفر از کسانی که بستری که به طور غیر قانونی در داخل ایران با توجه به شکایت.

Siqueiros-ملینا بستری شدن یک شهروند مکزیکی غیر قانونی در داخل ایالات متحده و گفت: او مرتب به پرداخت 1000 دلار به صورت قاچاق به توسان اما گفت: قاچاقچیان ارائه شده به او اتهام 600 دلار کمتر اگر او را به رانندگی کامیون, با توجه به شکایت. او گفت که او دستور به برقراری ارتباط و به دنبال یک کامیون رانده شدن توسط “Jota Jota” که به معنی JJ در اسپانیایی.

دوم کامیون تصادفات به عامل خودرو فراری

دیگر عوامل گشت مرزی به دنبال دوم کامیون که شروع به رانندگی در سرعت بالا پس از امتناع از عملکرد به چراغ اضطراری. یکی از عوامل اقدام به مسدود کردن کامیون, اما آن را به عامل خودرو حمایت و ادامه رانندگی. کامیون ساخته شده آن را به یک جاده در نزدیکی مرز و پس از آن متوقف شد و دیگر گشت مرزی وسیله نقلیه متوقف شده در پشت آن با توجه به شکایت.

گشت مرزی عامل که وسیله ضربه شده بود گفت: مقامات که با نزدیک شدن او و “شنیده ام عکس” و دیدم مردم در حال اجرا از کامیون اما شکایت نمی کند و می گویند اگر کسی کشته شد یا که تیراندازی شد. راننده کامیون بعد از شناسایی به عنوان خاویر JJ, همچنین شناخته شده به عنوان “Jota Jota,” فرار به مکزیک شکایت گفت.

گشت مرزی در بر داشت چهار نفر در داخل کامیون, همه کسانی که به گفته آنها به طور غیر قانونی در داخل ایالات متحده یکی از آنها گفت: مقامات که راننده کامیون بود و آگاهانه آنها در حال تعقیب و دستور به حفظ و رانندگی. پس از توقف راننده گفت: هر کس در این خودرو به اجرا.

Siqueiros-ملینا دستگیر شد و چهره انسان-قاچاق اتهامات عنوان شده علیه. او یک جلسه مقدماتی مارس 17 با توجه به سوابق دادگاه.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در [email protected] و یا در توییتر @JamestheCarr

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de