توقف کامیون نمی خواهد آمد به گلندیل زمین در نزدیکی حلقه 303 پس از اقامت مخالفت

یک توقف کامیون دیگر برنامه ریزی شده برای یک بحث برانگیز سایت فقط در غرب حلقه 303 در گلندیل.

صاحب این اموال بین بتنی صفحه اصلی جاده و گلندیل Avenue, لغو آن قرارداد فروش با love’s Travel Stops و توافق برای محدود کردن استفاده از زمین برای جلوگیری از توقف کامیون از ساخته شده گلندیل جمعه اعلام کرد.

این تصمیم پس از زندگی مردم در این نزدیکی هست به استخدام یک وکیل و شروع به جمع آوری امضا به سعی کنید به جای یک همه پرسی در این شهر رای گیری برای معکوس rezoning از زمین است که اجازه داده اند برای توقف کامیون.

گلندیل شورای شهر رای دادند و در ماه ژوئن به محیط را تغییر دادن زمین. آن را نهایی تصویب شهرستان مورد نیاز برای کامیون متوقف می شود ساخته شده وجود دارد.

صاحب زمین است و در حال حاضر وارد عمل محدودیت توافق با مونتانا مزارع صاحبان اموال انجمن و حفاظت از محله ها در حال حاضر به منع یک کامیون جلوگیری از ساخته شده است وجود دارد با توجه به شهر.

یک نماینده برای صاحب زمین نیست بلافاصله پس از بازگشت ایمیل درخواست اگر همه پرسی تلاش بخشی از این تصمیم به لغو قرارداد و محدود کردن زمین استفاده کنید.

ده ها تن از ساکنان زندگی در نزدیکی ساخته شده بود آن را حذف به شورا در ماه های منتهی به رای که آنها نمی خواهید به توقف کامیون و گفت: این امر مطرح سلامت و ایمنی خطرات به جامعه خود.

کاترین مک کینی که به سازماندهی همه پرسی تلاش در برابر توقف کامیون او او فکر آن صدمه دیده است تلاش برای فروش زمین.

“من فکر می کنم همه ما احساس خواهد شد بسیار امن تر دانستن است که توقف کامیون اینجا نیست” مککیننی گفت. “از اعتراض من شنیده ام از ما ساکنان آنها همه در مورد آن بسیار خوشحال. همه ما احساس خوش شانس ما تا به حال یک جامعه خوب به هم می آیند و با هم کار کنند را که اتفاق می افتد.”

مککیننی شروع به کمک یک GoFundMe که مطرح شده بیش از $5,000 برای پرداخت هزینه های قانونی مربوط به همه پرسی تلاش است.

عشق گفته بود شورای قبلا که این شرکت در نظر گرفته شده بود مکان های مختلف در طول حلقه 303 برای توقف کامیون. نمایندگان شرکت بلافاصله پاسخ به تماس های تلفنی پرسیدن که آیا این شرکت خواهد ساخت کامیون توقف در جایی دیگر.

شورای شهر رای دادند 6-1 برای rezoning ماه گذشته. معاون شهردار ری Malnar بود تنها “هیچ” رای دادن.

Councilwoman جویس کلارک که نشان دهنده منطقه است که شامل rezoned زمین رای دادند برای rezoning.

در شهر اطلاعیه صادر جمعه, Clark تشکر صاحبان زمین برای ارتباطات خود را در طول فرایند.

“من از خود صبر و تمایل به گوش دادن به صداهای مختلف در جامعه ما,” او گفت:.

او گفت که او “به طور کامل متعهد به انجام همه چیز را در قدرت خود را به ببینید که صاحب زمین است و موفقیت در توسعه زمین که به رشد اقتصادی درآمد و فرصت های شغلی به شهر.

رسیدن به خبرنگار در jen.fifield@azcentral.com یا در 602-444-8763. او در توییتر دنبال کنید @JenAFifield.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im