طوفان گرمسیری به تعویق انداختن مغلوب ساختن پیشی جستن, نیوهمشایر, تجمع

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به تعویق انداختن خود برنامه ریزی تجمع روز شنبه در نیوهمشایر, کاخ سفید گفت: “با استناد به یک طوفان گرمسیری تهدید قطعات از اواسط اقیانوس اطلس و جنوب انگلستان.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: سفر به فلوریدا با رئیس جمهور در روز جمعه که رویداد — زنجان برگزار می شود, در یک آشیانه هواپیما در پورتسموث — خواهد بود با تاخیر یک یا دو هفته. او با اشاره به تهدید طوفان گرمسیری پری که انتظار می رود را در باران به منطقه است.

“این تجمع برنامه ریزی شده برای روز شنبه در پورتسموث به تعویق افتاده است به دلایل ایمنی به دلیل طوفان گرمسیری پری,” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh در بیانیه ای گفت. “این خواهد بود موکول و تاریخ جدید به زودی اعلام خواهد شد.”

این رویداد به مناسبت تهمت اولین تظاهرات سیاسی پس از multiweek وقفه ناشی از سراسر کشور افزایش coronavirus موارد و پس از برنامه ریزی گشت در اوکلاهما تبدیل به یک افتضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی در نظر سنجی مشتاق به سیگنال است که زندگی عادی می توانند رزومه با وجود یک مهاجم ویروس است که به کشته شدن بیش از 130,000 آمریکایی است. او به برگزاری اولین فرد در جمع آوری کمک در یک ماه در روز جمعه در فلوریدا.

پورتسموث تجمع برنامه ریزی شده بود پس از دستیاران هفته را صرف مطالعه آنچه رفت را اشتباه در تولسا سه هفته پیش. آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان یک مبارز بازگشت به مرحله سیاسی اما به جای تولید یک تحقیر دریا از صندلی های خالی و سوال در مورد کمپین توانایی جذب مردم به رویدادهای مهم در یک بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه جمع آوری کمک او را طول می کشد به زمین که در آن COVID-19 را افزایش تهدید خود را نگه دارید باید برنده دولت و پرسش در مورد جمهوری خواه هدف خود را نگه دارید نامزدی کنوانسیون در جکسون در ماه آینده. تهمت نیز برگزاری یک رویداد کوچک در حمایت از مردم ونزوئلا و بازدید U. s. Southern Command در میامی به برجسته کاهش جریان مواد مخدر به ایالات متحده هر چند مقدار از اعتبار متعلق به همه گیر است که فلج اقتصاد بسته مرزها و قطع زنجیره تامین.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم خواهد حضور در نیوهمپشایر تجمع انتخاباتی مقامات اذعان کرد. اذعان که دیگر پراکنده جمعیت را در بالا بردن سوال در مورد آینده از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات مبارزات انتخاباتی گرفته و مراحل اضافی به شرکت کنندگان احساس امن است.

بر خلاف یکی در تولسا که برگزار شد در داخل خانه که در آن ویروس بیشتر به راحتی گردش این تجمع در پورتسموث بود که تا حدی خارج از منزل برگزار شد در یک هواپیما آشیانه باز در یک طرف با جمعیت ریختن بر روی آسفالته قبل از اینکه نیروی هوایی یک.

“همه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و تمام حوادث برقی” گفت: کمپین سخنگوی هوگان Gidley. “رئیس جمهور می خواهد برای رفتن وجود دارد و بحث در مورد تمام دستاوردهای او انجام داده در دوره اول خود را و چگونه او ساخته شده زندگی مردم بهتر است.”

علاوه بر این در حالی که ماسک توزیع شد در Tulsa, چند rallygoers آنها را میپوشید پس از هفته از مغلوب ساختن پیشی جستن deriding خود استفاده کنید. در این زمان مبارزات انتخاباتی به شدت تشویق خود استفاده کنید.

محل خواهد بود به طور قابل توجهی کوچکتر از کاورنو تولسا عرصه و مشاوران تا به حال به عمد مجموعه ای پایین تر از انتظارات برای جمعیت اندازه. قبل از اوکلاهما رویداد که موجب روز از تظاهرات مدیر کمپین براد Parscale افتخار است که یک میلیون بلیط درخواست دریافت شده است. تلسا آتش مارشال گفت: 6,000 نفر حضور داشتند.

نیوهمپشایر تا به حال نسبتا کم تعداد COVID-19 موارد در حالی که کسانی که در اوکلاهما در حال افزایش بود قبل از تهمت وارد شده است. اوکلاهما مقامات بهداشت گفت: تجمع و همراه با تظاهرات “به احتمال زیاد کمک” به افزایش عفونت در شهرستان. چندین کمپین کارکنان و عوامل سرویس مخفی تست مثبت برای ویروس.

با وجود این خطرات مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معتقد است که به آن نیاز دارد برای بازگشت به جاده هر دو به تحریک و تشجیع کرد که تساوی انرژی از جمعیت خود و برای تزریق زندگی به یک کمپین است که در مواجهه با یک چالش قوی از نامزد حزب دموکرات جو بایدن.

“کمپین احساس می کند او نیاز به خارج وجود دارد, اما هر بار که او صحبت می کند در مقابل جمعیت این احتمال وجود دارد که ویروس گسترش می یابد” گفت: Julian Zelizer ریاست جمهوری مورخ در دانشگاه پرینستون. “اما آن را فقط به عنوان بد اگر او بیرون می آید برای خالی جمعیت که می تواند نشانه آن است که مردم نمی برند و یا آنها می ترسند.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de