CASCO, مین, Feb. 9, 2020 /PRNewswire/ — هنگامی که شما فکر می کنم در مورد کلمه “اردوگاه” مجموعه ای بسیار متمایز از تصاویر به ذهن می آیند. بسته به تجارب شخصی خود را با کمپینگ به عنوان یک کودک یا یک فرد بزرگسال این تصاویر ممکن است شامل صحنه های از شنا, ماهیگیری, پیاده روی, تهیه, گذراندن وقت در طبیعت و آرامش بخش توسط یک آتش اردو. به طور معمول, این تصاویر هستند که ریشه در آب و هوای گرم فعالیت اما برای خانواده ها با کودکان, مبارزه با بیماری های خطرناک نیاز به استراحت و دوباره جوان سازی نیست فصلی. اردوگاه آفتاب واقع در مین – یک دولت شناخته شده بودن هر دو تابستان در زمین بازی و یک سرزمین عجایب زمستانی – جلسه است که باید در طول تمام فصول; و گرمسیری کافه اسموتی کمک را که اتفاق می افتد این فوریه از 14 – 18.

با 22 جلسه در سال برگزار می شود که می تواند تا 40 خانواده در هر جلسه اردوگاه آفتاب درست است در طول سال در اردوگاه مبنی بر فرصت های ایجاد شده توسط مین دلچسب زمستان به همان اندازه به عنوان کسانی که در دسترس در ماه های تابستان. خانواده و پیوستن به دیگران در جرعه جرعه کاکائو داغ با یک خروش آتش, اسکیت روی یخ و snowshoeing. تجربیات ساده است که تبدیل به خاطرات ارزشمند ساخت زمستان اردوگاه تجربه یک ضرورت برای خانواده اردوگاه آفتاب عمل می کند. اسموتی گرمسیری کافه کمک می کند “آفتاب” در تمام طول سال های طولانی.

نگاهی نزدیک به یک اردوگاه آفتاب زمستان جلسه آنلاین در دسترس است در www.campsunshine.org/winter-video.

در مورد اردوگاه آفتاب
در سال 1984 تاسیس اردوگاه آفتاب فراهم می کند خلوت ترکیب مهلت, تفریح و پشتیبانی در حالی که قادر می سازد امید و ترویج شادی برای کودکان با زندگی تهدید بیماری و خانواده خود را از طریق مراحل مختلف از یک کودک بیماری است.

اردوگاه آفتاب یکی از تنها برنامه در کشور ارائه شده و در طول سال با تمایز داشتن طراحی شده برای خدمت به تمام اعضای خانواده در یک عقب نشینی ، این برنامه رایگان است برای خانواده ها و شامل در-سایت پزشکی پشتیبانی می کند. سوگ جلسات نیز ارائه شده برای خانواده هایی که تجربه مرگ یک کودک از یک پشتیبانی از بیماری است. www.campsunshine.org

در مورد گرمسیری کافه اسموتی
اسموتی گرمسیری کافه سریع-بازی گاه به گاه, کافه, مفهوم, الهام بخش, شیوه زندگی سالم در سراسر کشور با بیش از 830 محل در سراسر کشور. با میان وعده و غذا گزینه برای هر زمان از روز گرمسیری, اسموتی کافه خدمت بهتر-برای-شما مخلوط پیچد ساندویچ چهار نان و quesadillas. برنامه ارتقاء فن آوری و افزایش سفارش های تلفن همراه قابلیت های بیشتر و بالا بردن دیجیتال و ناهار خوردن در کافه تجربه و تاکید بر نام تجاری تمرکز بر راحتی. به سرعت در حال رشد حق رای دادن متعددی را دریافت کرده تمجید از جمله رتبه بندی در کارآفرین حق رای دادن 500, Technomic بالا 500 رستوران های زنجیره ای گزارش و سریع گاه به گاه بالا 100 سیاست گذاران و Shakers در سال 2019 به عنوان به خوبی به عنوان ملت, رستوران, اخبار’ سریعترین رشد زنجیره ای در سال 2019.

منبع اردوگاه آفتاب در Sebago دریاچه, Inc

لینک های مرتبط

campsunshine.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de