Tronox برای به دست آوردن نروژی تیتانیوم ذوب تسهیلات

استمفورد Conn., مارس 14 سال 2020 /PRNewswire/ — Tronox Holdings plc (NYSE:TROX) (“Tronox” و یا “شرکت”) پیشرو یکپارچه تولید کننده دی اکسید تیتانیوم رنگدانه امروز اعلام کرد که آن را امضاء کرده است یک توافق قطعی برای به دست آوردن TiZir تیتانیوم و آهن (“TTI”) کسب و کار از Eramet S. A. a publicly traded چند ملیتی فرانسوی معدن و متالورژی شرکت حدود 300 میلیون دلار. TiZir را TTI امکانات واقع در Tyssedal, نروژارتقاء ilmenite به تولید درجه بالا تیتانیوم سرباره و بالا خلوص آهن با ظرفیت سالانه حدود 230,000 تن و 90000 تن بود.

“این بسیار استراتژیک کسب نشان دهنده مرحله بعدی در پیشرفت ما ادغام عمودی استراتژی ارائه Tronox با افزایش تیتانیوم خوراک ظرفیت برای بهتر به انجام برسانند داخلی ما مورد نیاز است و به نوبه خود خدمت بهتر ما رنگدانه مشتریان با کم هزینه, منبع مطمئن عرضه است. سایت آل واقع به عرضه خوراک به ما اروپایی رنگدانه امکانات” اظهار نظر Jeffry N. کوینرئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی Tronox.

“فن آوری و قابلیت تولید را به دست آورد پایین هزینه های ما از به دست آوردن مواد خام ما نیاز به اجرای ما رنگدانه گیاهان گسترش جغرافیایی تنوع از ما تیتانیوم مواد خام عملیات و بهبود احتمال موفقیت راه اندازی تا سطح شیب دار و به تبع آن کسب Jazan تال. TTI یک مکمل عالی برای Tronox به دلیل مشترک تمرکز بر برتری عملیاتی و ایمنی و پایداری. ما هیجان زده در مورد فرصت های ایجاد شده توسط علاوه بر این از این به خوبی تاسیس با کیفیت بالا و دارایی به Tronox نمونه کارها” اضافه شده آقای کوین.

به عنوان بخشی از معامله Tronox خواهد وارد یک توافق عرضه با Eramet را گراند Côte عملیات معدنی, شن و ماسه و معدن در سنگال به ارائه گراند ساحل را ilmenite به TTI. برای اولین بار دو سال Tronox انتظار Grand Côte معدن عرضه خواهد شد قابل ملاحظه ای از TTI الزامات اما حجم فروش باعث کاهش در طول مدت قرارداد امکان Tronox انعطاف پذیری لازم برای عرضه TTI از خود ماده معدنی, شن و ماسه و دارایی یا منابع دیگر.

این 300 میلیون دلار قیمت خرید نشان دهنده همکاری-تنظیم چندین حدود 5.2 x سال مالی 2019 EBITDA تنظیم و تامین می شود با پول نقد از ترازنامه. معامله انتظار می رود که برای رسیدن به $15-20 میلیون در اجرا نرخ هم افزایی در سال سه. معامله دریافت کرده است که به اتفاق آرا تصویب Tronox و Eramet هیئت مدیره و موضوع خاصی رضایت و عرفی بسته شدن شرایط از جمله مصوبات قانونی.

کردیت سوئیس اقدام به عنوان مشاور مالی به Tronox برای معامله و بدیهی Gottlieb Steen & Hamilton LLP و Wikborg مهار هستند Tronox را مشاوران حقوقی.

در مورد Tronox

Tronox Holdings plc یکی از جهان پیشرو تولید با کیفیت بالا تیتانیوم محصولات از جمله دی اکسید تیتانیوم رنگدانه تخصص-درجه محصولات دی اکسید تیتانیوم و تیتانیوم با خلوص مواد شیمیایی و فولاد. ما معدن تیتانیوم-تحمل معدنی شن و ماسه و عمل به روز رسانی امکانات که تولید درجه بالا تیتانیوم خوراک مواد خوک آهن و مواد معدنی دیگر است. با حدود 7000 کارمند در سراسر شش قاره غنی ما تنوع بی نظیر ادغام عمودی و بی نظیر عملیاتی و تخصص فنی در سراسر زنجیره ارزش و موقعیت Tronox به عنوان برجسته تیتانیوم دی اکسید تولید کننده در جهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ما محصولات اضافه کردن روشنایی و دوام رنگ و پلاستیک و کاغذ و سایر محصولات روزمره بازدید Tronox.com.

در مورد Eramet

Eramet جهانی معدن و متالورژی گروه یک بازیکن کلیدی در استخراج و valorisation فلزات (منگنز, نیکل, مواد معدنی شن و ماسه) و بسط و پردازش آلیاژهای با ارزش افزوده بالا (سرعت بالا فولادهای با عملکرد بالا و فولادهای دیرگداز آلومینیوم و آلیاژهای تیتانیوم). گروه پشتیبانی از انتقال انرژی از طریق توسعه فعالیت های با پتانسیل رشد بالا از جمله بازیافت و استخراج و پالایش لیتیوم. Eramet موقعیت خود را به عنوان شریک ممتاز به مشتریان خود در بخش های است که عبارتند از: کربن و فولاد ضد زنگ و هوافضا رنگدانه های انرژی و باتری جدید نسل. ساختمان آن عامل برتری کیفیت از سرمایه گذاری ها و تخصص کارکنان خود را گروه یک اهرم های صنعتی و مدیریتی و اجتماعی مدل است که فضیلت و ارزش accretive. به عنوان یک contributive شرکت شهروند Eramet تلاش برای پایدار و مسئول میباشد. Eramet حدود 13000 نفر در بیش از 20 کشور با فروش c.€4 میلیارد دلار در سال 2019. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.eramet.com

رو به جلو به دنبال اظهارات

اظهارات در این نسخه که نه تاریخی هستند و اظهارات به جلو نگاه در معنای متحده اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. این اظهارات به جلو نگاه که در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ابهامات و مفروضات در مورد ما ممکن است شامل پیش بینی از آینده ما عملکرد مالی از جمله اثرات COVID-19 همه گیر و پیش بینی هم افزایی بر اساس رشد ما و سایر استراتژی ها و پیش بینی روند در کسب و کار ما. این اظهارات تنها پیش بینی بر اساس فعلی ما انتظارات و پیش بینی ها در مورد حوادث آینده است. وجود عوامل مهمی است که می تواند ما نتایج واقعی سطح از فعالیت و عملکرد واقعی هم افزایی یا دستاوردهای به اختلاف مادی از نتایج سطح از فعالیت و عملکرد و پیش بینی هم افزایی یا دستاوردهای بیان یا ضمنی اظهارات به جلو نگاه. قابل توجه ریسک و عدم قطعیت ممکن است مربوط به, اما نه محدود به, خطر که تصویب قانونی است که ممکن است مورد نیاز برای معامله با تاخیر به دست آمده است و یا به دست آمده است منوط به شرایط که در حال پیش بینی نیست; خطر است که معامله نمی شود یا این که معامله قرارداد فسخ شده است; خطر است که انتظار می رود هم افزایی عامل بازده و مزایای دیگر انتظار می رود از معامله را متوجه نمی شود و یا نمی خواهد متوجه شدم در انتظار زمان دوره; کسب و کار و بازار اختلالات مربوط به COVID-19 گیر شرایط بازار و نوسانات قیمت برای دی اکسید تیتانیوم زیرکون و مواد دیگر خوراک و همچنین جهانی و منطقه ای رکود اقتصادی از جمله به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر است که تاثیر منفی تقاضا برای پایان دادن به استفاده از محصولات; اختلال در تولید در معدن و امکانات تولیدی و دیگر, مالی, اقتصادی, رقابتی, محیط زیست, سیاسی, قانونی و نظارتی و عوامل. این و دیگر عوامل خطر مورد بحث در این شرکت براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC).

علاوه بر این ما در عمل بسیار رقابتی و به سرعت در حال تغییر محیط زیست است. جدید ریسک و عدم قطعیت ظهور از زمان به زمان ممکن است برای مدیریت ما برای پیش بینی ریسک و عدم قطعیت و نه می تواند مدیریت ارزیابی تاثیر همه عوامل در کسب و کار ما و یا تا چه حد است که هر عامل یا ترکیبی از عوامل ممکن است باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن موجود در هر گونه اظهارات به جلو نگاه. اگر چه ما اعتقاد داریم که انتظارات منعکس شده در اظهارات به جلو نگاه معقول هستند ما نمی توانیم تضمین آینده نتایج سطح از فعالیت و عملکرد و سودمندی و یا دست آوردهای. نه ما و نه هیچ شخص دیگر مسئولیت برای دقت و صحت و یا تکمیل هر یک از این اظهارات به جلو نگاه. شما باید تکیه بر اظهارات به جلو نگاه به پیش بینی حوادث آینده است. مگر اینکه در غیر این صورت مورد نیاز در قوانین ما متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه که آیا به خاطر اطلاعات جدید و یا تحولات آینده است.

رسانه های تماس: ملیسا Zona
+1.636.751.4057

سرمایه گذار تماس: جنیفر Guenther
+1.646.960.6598

منبع Tronox Holdings plc

لینک های مرتبط

http://www.tronox.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im