پیروزی به ارائه خدمات پس به جهانی هوافضا تدارکات برای هلیکوپتر و بال ثابت MRO

BERWYN, Pa., جولای 30, 2020 /PRNewswire/ — پیروزی گروه [NYSE:TGI] امروز اعلام کرد که آن پیروزی و سیستمهای پشتیبانی کسب و کار امضا توافق نامه با جهانی هوافضا تدارکات (GAL) به ارائه تعمیر و نگهداری تعمیر و تعمیرات اساسی (MRO) محصولات و خدمات برای هواپیما لوازم جانبی و قطعات یدکی برای هواپیماهای نظامی که گال خدمات و تعمیرات برای خود در خاورمیانه و مشتریان.

که مقر آن در ابوظبینو را فراهم می کند جامع خدمات حمل و نقل هوایی است که با پویا تجاری و نظامی نیاز در سراسر جهان است. آنها حمایت از 28 مختلف دوار و ثابت بال سیستم عامل پیروزی و ارائه خواهد شد MRO محصولات و خدمات برای بیش از 200 بخش های مختلف و قطعات از جمله محرک پمپ ها و دریچه های عایق پتو.

“ما را خوشحال و برای حمایت از گال به عنوان آنها در خدمت حمل و نقل هوایی و دفاع مشتریان در خاورمیانه” گفت: William Kircher, معاون اجرایی رئیس جمهور, پیروزی, و سیستمهای پشتیبانی می کند. “پیروزی MRO محصولات و خدمات با تمرکز بر ارائه کیفیت برتر و کارایی که مشتریان بستگی دارد می توانید برای فعال کردن هواپیما در دسترس است.”

پیروزی و سیستمهای پشتیبانی خواهد اهرم و ادغام تخصص و قابلیت های آن تولید کنندگان تجهیزات اصلی (OEM) و شخص ثالث واحدهای کسب و کار در سراسر 12 ایستگاه تعمیر برای بهینه سازی تعمیر و زمان چرخش و اطمینان بخش در دسترس هستند برای حمایت از مشتریان عملیاتی مورد نیاز.

گال پیشرو در ارائه دهنده منطقه ای یکپارچه حمل و نقل هوایی آمادگی راه حل های نظامی و غیر نظامی اشخاص. کار با بزرگترین oem ها و MRO ارائه دهندگان خدمات گال کمک می کند تا مشتریان برای رسیدن به استثنایی آمادگی ناوگان از طریق کلاس جهانی نگهداری و تعمیر و عملیات زنجیره تامین مهندسی, آموزش های فنی و تقویت راه حل.

پیروزی Group, Inc., که مقر آن در Berwyn, پنسیلوانیا, طرح, مهندسین, تولید کننده, تعمیرات و, تعمیرات اساسی یک مجموعه گسترده ای از هوافضا و سیستم های دفاع قطعات و سازه. این شرکت در خدمت جهانی صنعت حمل و نقل هوایی از جمله تولید کنندگان تجهیزات اصلی و طیف کاملی از نظامی و هواپیماهای تجاری اپراتورهای.

اطلاعات بیشتر در مورد پیروزی را می توان در وب سایت این شرکت در http://www.triumphgroup.com.

منبع پیروزی گروه

لینک های مرتبط

www.triumphgroup.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de