Triple-S مدیریت شرکت فراهم می کند COVID-19 روز رسانی و گزارش سه ماهه اول سال 2020 نتایج

SAN JUAN, Puerto Rico, مه 7 سال 2020 /PRNewswire/ — Triple-S مدیریت شرکت (NYSE:GTS) پیشرو در مدیریت مراقبت شرکت در پورتوریکوامروز ارائه یک به روز رسانی در عملیات مربوط به COVID-19 و گزارش آن در سه ماهه اول سال 2020 نتایج.

“پس از شروع COVID-19 همه گیر در سراسر جهان در ماه مارس تیم ما شده است به طور کامل مشغول به حمایت از اعضای ما ارائه دهندگان و کارکنان گفت:” روبرتو گارسیا رودریگزرئیس جمهور و رئیس اجرایی. “جامعه ما و کارگران خط مقدم ما هستند فقرات و حالت ارتجاعی خود را در این زمان به چالش کشیدن به ما می دهد اعتماد به نفس به عنوان اقتصاد بازگشایی و ما یاد بگیرند برای زندگی با COVID-19 در هفته ها و ماه های آینده.”

“تیم ما خستگی ناپذیر کار کرده برای اطمینان حاصل شود که کاربران می توانند همچنان از دسترسی به خدمات بهداشتی با کیفیت در طول همه گیر” اضافه شده آقای گارسیا رودریگز. “ما افتخار می کنیم از خود فداکاری و تعهد و ما ادامه خواهد داد به طور کامل پشتیبانی جوامع ما در خدمت سراسر همه گیر و فراتر از آن.”

COVID-19 عملیاتی به روز رسانی

این شرکت در زمان اقدام سریع در شروع این بیماری همه گیر کردن و فعال کردن آن تداوم کسب و کار طرح. اکثریت زیادی از Triple-S کارکنان و مدیریت یکپارچه انتقال به کار از خانه در حالی که ضروری کارکنان در محل اما پیوستن نزدیک به مراکز کنترل بیماری و محلی دستورالعمل.

کارکنان

رفاه Triple-S کارکنان ضروری است و در اولویت است. به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از پورتو ریکو بهترین کارفرمایان این شرکت به سرعت در حال اجرا از راه دور مقدمات کار برای بیش از 85 درصد از نیروی کار خود را در سراسر این مستند که اعلام شد در اواسط ماه مارس. هر چند نه همه ضروری وظایف شغلی می توان از صفحه اصلی این شرکت در ادامه به دیدار خود حقوق و دستمزد در قبال کارکنان آن است. Triple-S دارای حداکثر تکنولوژی برای companywide ارتباطات از جمله زنده کارمند جلسات و همچنین کارگاه های آموزشی مجازی در بحران رهبری و راهبردهای مقابله با استرس. منابع انسانی آن تیم رسیده به کارکنان از طریق یک تماس و یک نظر سنجی برای شناسایی و پرداختن به نیازهای خود را برای مراحل بعدی و نهایی خود را به کار بازگشت.

پشتیبانی کاربران و جامعه

این شرکت در حمایت از جامعه خود و اعضای طول همه گیر برای اطمینان از ایمنی خود را و مراقبت است. در شروع بحران Triple-S بخشیده قبل از مجوز و copayments برای تست های تشخیصی و خدمات تحت پوشش که از نظر پزشکی لازم برای اعضای مبتلا COVID-19. همچنین افزایش دسترسی به داروهای تجویزی توسط waiving اولیه دارو دوباره پر کردن محدودیت 30 روزه نسخه. طرح های دیگر در علاوه بر این به کسانی که نیاز محلی و فدرال تنظیم کننده عبارتند از:

 • پزشکان و روانشناسان و دیگر ارائه دهندگان درون شبکه خود را هم اکنون می توانید تماس های صوتی و تصویری به جای بازدیدکننده داشته است دفتر که در آن مناسب, کاهش قرار گرفتن در معرض ویروس. آزمایشگاه تست دستورات را می توان از طریق e-mail و نسخه دارو از طریق e-تجویز.
 • این شرکت با گسترش دسترسی به آن 24/7, پرستار تریاژ و مشاوره خدمات TeleConsulta برای کمک به افرادی که ممکن است نیاز به مراقبت اورژانس یا می تواند مراقبت از خود در خانه.
 • این شرکت همچنین گسترش و در دسترس بودن آن telehealth پلت فرم TeleConsulta MD که اجازه می دهد تا کاربران را به پزشکی مجازی مشاوره با پزشکان مراقبت های اولیه از طریق گوشی های هوشمند, قرص, و یا کامپیوتر.
 • این شرکت به تازگی اجرا شده مواد مخدر ،
 • Triple-S بنیاد متعهد اولیه 250.000 دلار کمک مالی به سازمان های مختلف پرداختن به ناامنی غذایی از جمله بودجه برای تقویت کشاورزان کوچک ارائه مواد غذایی برای بی خانمان های کلی جمعیت از طریق پورتو ریکو بانک مواد غذایی و یک سازمان غیر دولتی در خدمت سالمندان در جوامع روستایی.

قوی ترازنامه / نقدینگی

 • همانطور که از 31 مارس سال 2020این شرکت پول نقد و معادل وجه نقد از $104.6 میلیوناز جمله 9.0 میلیون دلار در شرکت مادر سطح. Triple-S پرتفوی سرمایه گذاری در ایستاده بود $1.7 میلیارد دلار از مارس 31که 76 درصد آن سرمایه گذاری درجه درآمد ثابت اوراق بهادار. این شرکت همچنین معتقد است که آن را قادر به دسترسی به بدهی های اضافی در صورت لزوم بیشتر به تقویت نقدینگی است. در مجموع این شرکت معتقد است که به خوبی با حروف بزرگ برای حمایت از عملیات اساسی کسب و کار خود را در سراسر همه گیر و فراتر از آن.

سه ماهه اول سال 2020 تثبیت و دیگر نکات برجسته

 • پس از 45 میلیون دلار خالص از مالیات تاثیر خالص واقعی و زیان در سرمایه گذاری سهام پس از کاهش قابل توجهی در بازارهای سهام این سه ماهه این شرکت گزارش از دست دادن خالص $26.1 میلیون دلاریا $1.12 هر سهم در مقابل درآمد خالص از $34.8 میلیون دلاریا $1.52 هر رقیق سهم در قبل از سال دوره;
 • تنظیم درآمد خالص از $17.7 میلیون دلاریا $0.75 هر رقیق سهم در مقابل تعدیل درآمد خالص از $17.7 میلیون دلاریا $0.77 هر رقیق سهم در قبل از سال دوره;
 • عامل درآمد از $896.4 میلیون, یک 13.8 درصد افزایش از قبل از سال دوره عمدتا منعکس کننده بالاتر مدیریت مراقبت خالص حق بیمه به دست آورده;
 • تثبیت نسبت به از دست دادن از 81.6% 50 اساس نقطه افزایش در مقابل سه ماهه اول سال 2019;
 • پزشکی نسبت به از دست دادن (“MLR”) افزایش 10 واحدی به 83.7%;
 • تثبیت عامل درآمد $19.7 میلیون, در مقایسه با تثبیت درآمد عملیاتی $31.7 میلیون نفر در قبل از سال دوره;
 • تحت این شرکت اشتراک خرید مجدد برنامه در طول سه ماهه اول سال 2020 این شرکت repurchased 577,447 سهام در کل هزینه حدود $9.0 میلیون. به عنوان از آوریل 6, 2020, 2.5 میلیون دلار باقی مانده در دسترس در برنامه.

انتخاب تثبیت فصلنامه جزئیات

 • تثبیت خالص حق بیمه به دست آورده بودند $875.9 میلیونتا 14.0 درصد از قبل از سال دوره عمدتا منعکس کننده افزایش عضویت و بالاتر از متوسط نرخ حق بیمه در بخش مراقبت های مدیریت شده.
 • تثبیت ادعای متحمل شده بودند $714.5 میلیونتا 14.7% سال بیش از سال. تثبیت نسبت به از دست دادن از 81.6% افزایش 50 واحد از قبل از سال دوره عمدتا منعکس کننده 5 میلیون دلار از برآورد تلفات زلزله ثبت شده توسط اموال و تلفات بخش و افزایش مزایا در شرکت 2020 مدیکر ارائه محصول تا حدی جبران کاهش مراقبت های مدیریت شده استفاده از خدمات در طول دو هفته گذشته از سه ماهه به عنوان نتیجه دولت اجرا در مستند مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.
 • تثبیت هزینه های عملیاتی از $162.2 میلیون افزایش یافته است $29.5 میلیونیا 22.2% از قبل از سال دوره در درجه اول ناشی از بازگشت از هیپ هزینه در سال 2020 است. تثبیت هزینه عملیاتی نسبت 18.5 درصد 130 اساس نقطه افزایش از قبل-سال چهارم.

انتخاب مدیریت مراقبت بخش فصلنامه جزئیات

 • مراقبت های مدیریت بیمه به دست آورده بودند $809.8 میلیونتا 14.8% سال بیش از سال.
  • حق بیمه مدیکر به دست آورده از $387.8 میلیون افزایش 16.6% از قبل از سال دوره تا حد زیادی با توجه به افزایش حدود 24,000 عضو ماه در درجه اول انعکاس رقابتی تر ارائه محصول بالاتر از میانگین نرخ حق بیمه و افزایش در میانگین عضویت نمره خطر.
  • تجاری حق بیمه به دست آورده از $201.1 میلیون افزایش 1.3% از قبل از سال دوره عمدتا منعکس کننده افزایش بیمه شده به طور کامل ثبت نام در طول سه ماهه از حدود 25000 عضو ماه.
  • پزشکی حق بیمه به دست آورده از $220.9 میلیون افزایش 26.7% از قبل از سال دوره عمدتا منعکس کننده بالاتر عضویت در حدود 38,000 عضو ماه طول سه ماهه بالاتر از میانگین نرخ حق بیمه و بازگشت از ران هزینه از طریق تصویب در سال 2020 است.
 • گزارش MLR از 83.7 درصد بود بر اساس 10 امتیاز بالاتر از قبل از سال دوره, بازتاب افزایش مزایا در شرکت 2020 مدیکر ارائه محصول تا حدی جبران کاهش مراقبت های مدیریت شده استفاده از خدمات در طول دو هفته گذشته از سه ماهه به عنوان نتیجه دولت اجرا در مستند مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

به روز رسانی در P&C بخش ذخایر مربوط به طوفان ماریا

همانطور که از 31 مارس سال 2020:

 • Triple-S Propiedad, Inc. (TSP) شرکت P&C شرکت تابعه پرداخت تجمعی مقدار $745 میلیون در ادعا و هزینه های مربوط به طوفان ماریا. برآورد ضرر و زیان ناخالص باقی می ماند بدون تغییر در $967 میلیون.
 • قاشق چایخوری دریافت 9 جدید ادعا بازگشایی 26 ادعا و پرداخت 28 ادعا می کند در طول سه ماهه اول سال 2020 است. 652 ادعا باز باقی می ماند.
 • این شرکت خدمت کرده است با روند در 361 از 652 ادعا می کند که باز باقی می ماند.
 • به عنوان مورد برای همه ادعای بدهی ناخالص خسارات مربوط به طوفان ماریا مبتنی بر شرکت و برآورد نهایی هزینه های مورد انتظار از ادعا می کند با اطلاعات در حال حاضر در دست و در معرض تغییر است.

چشم انداز 2020

با توجه به COVID-19 تاثیر بالقوه در محیط اقتصاد کلان و شرکت در عملیات شرکت تصمیم به تعلیق آن سال 2020 حق بیمه و هزینه راهنمایی تا آن را بیشتر دید; اما, آن است که حفظ کامل آن تا سال 2020 تنظیم درآمد خالص در هر رقیق به اشتراک گذاری راهنمایی از بین $2.60 و $2.80. تنظیم درآمد خالص در هر رقیق به اشتراک گذاری حساب نیست برای هر بالقوه اشتراک خرید مجدد فعالیت در طول سال 2020 است. این شرکت با فرض میانگین وزنی رقیق تعداد سهم برای سال 2020 از 23.3 میلیون سهم.

کنفرانس تلفنی و پخش

مدیریت میزبان یک کنفرانس تلفنی و پخش امروز در ساعت 8:30 صبح به وقت شرق به بحث در مورد آن نتایج مالی سه ماهه منتهی به 31 مارس سال 2020. برای شرکت تماس گیرنده در ایالات متحده و کانادا باید شماره گیری 1-888-204-4368 و بین المللی تماس گیرنده باید شماره گیری 1-323-994-2093 حداقل ده دقیقه قبل از تماس.

برای گوش دادن به پخش, شرکت کنندگان باید به دیدار “روابط سرمایه گذار” بخش از وب سایت این شرکت در www.triplesmanagement.com چند دقیقه قبل از این رویداد پخش است و به دنبال دستورالعمل های ارائه شده برای اطمینان از آنها لازم است برنامه های صوتی دانلود شده و نصب شده است. این برنامه ارائه شده است بدون هیچ هزینه ای برای کاربر. یک نسخه بایگانی شده تماس نیز واقع در “روابط سرمایه گذار در بخش” Triple-S مدیریت وب سایت در دسترس خواهد بود در حدود دو ساعت پس از تماس به پایان می رسد و برای حداقل دو هفته. این انتشار اخبار همراه با سایر اطلاعات مربوط به تماس در دسترس خواهد بود “روابط سرمایه گذار” بخش از سایت.

بعلاوه یک پخش خواهد شد در دسترس از طریق 21 مه سال 2020 تماس 1-844-512-2921 یا 1-412-317-6671 و وارد کردن رمز عبور 9070409. پخش نیز در دسترس خواهد بود در www.triplesmanagement.com برای 30 روز.

در مورد Triple-S مدیریت شرکت

Triple-S مدیریت شرکت مستقل دارنده پروانه آبی صلیب آبی سپر انجمن. آن است که یکی از بازیکنان برجسته در مدیریت مراقبت صنعت در پورتوریکو. Triple-S مدیریت دارای حق انحصاری برای استفاده از آبی صلیب آبی سپر نام و علامت سراسر پورتوریکوبا جزایر ویرجین ایالات متحدهو کاستاریکا. با بیش از 60 سال تجربه در صنعت Triple-S مدیریت ارائه می دهد مجموعه گسترده ای از مراقبت های مدیریت شده و محصولات مرتبط در بخش های تجاری و مزیت مدیکر و مدیکید بازارهای تحت آبی صلیب آبی سپر علائم. آن را نیز فراهم می کند غیر آبی صلیب آبی سپر مارک زندگی و اموال و تلفات بیمه در پورتوریکو. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Triple-S, مدیریت بازدید www.triplesmanagement.com و یا تماس بگیرید [email protected].

اقدامات مالی غیر GAAP

این آزادی درآمد ارائه اطلاعات در مورد شرکت تعدیل درآمد خالص است که یک مالی غیر GAAP متریک ارائه شده به عنوان یک مکمل به نتایج ارائه شده مطابق با اصول حسابداری پذیرفته شده در ایالات متحده آمریکا (GAAP). آشتی از تعدیل درآمد خالص به درآمد خالص ترین GAAP مقایسه مالی و اندازه گیری ارائه شده است در جدول همراه داشت در پایان این نسخه.

به دنبال اظهارات

این سند حاوی اظهارات به جلو نگاه به عنوان تعریف شده در اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. به دنبال اظهارات شامل اطلاعات در مورد امکان یا فرض فروش آینده نتایج عملیات تحولات مصوبات قانونی و یا شرایط دیگر. جملات که شامل “باور” “انتظار” “طرح” “قصد”, “برآورد”, “پیش بینی”, “پروژه”, “مارس”, “را”, “باید”, “باید” و عبارات مشابه اعم از مثبت یا منفی در نظر گرفته شده برای شناسایی اظهارات به جلو نگاه.

همه به دنبال اظهارات در انتشار اخبار این منعکس کننده مدیریت زمان نمایش در مورد حوادث آینده و بر اساس مفروضات و به موضوع ریسک و عدم قطعیت. در نتیجه نتایج واقعی ممکن است مادی از آن بیان شده که در اینجا به عنوان یک نتیجه از عوامل مختلف از جمله تمام خطرات مورد بحث و شناسایی در براده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC).

علاوه بر این شرکت در رقابتی بسیار به طور مداوم در حال تغییر محیط زیست را تحت تاثیر قرار توسط سازمان های بسیار بزرگ که ناشی از کسب و کار ترکیب بازاریابی تهاجمی و شیوه های قیمت گذاری رقبا و نظارت نظارتی. عوامل زیر اگر به طور قابل توجهی متفاوت از این شرکت برنامه ریزی مفروضات (هر دو به صورت جداگانه و یا در ترکیب) می تواند باعث Triple-S مدیریت نتایج به اختلاف مادی از آن بیان هر گونه اظهارات به جلو نگاه به اشتراک گذاشته شده در اینجا:

 • روند در هزینه های مراقبت های بهداشتی و استفاده از نرخ
 • توانایی تامین امنیت کافی نرخ حق بیمه را افزایش می دهد
 • رقیب قیمت زیر بازار روند افزایش هزینه ها
 • Re-برآورد سیاست و قرارداد بدهی
 • تغییرات در دولت و قوانین و مقررات مدیریت, مراقبت, بیمه عمر یا بیمه اموال و تلفات
 • قابل حصول و یا divestitures توسط رقبای اصلی
 • معرفی و استفاده از داروهای تجویزی و فن آوری
 • جمع و جور کردن در قدرت مالی شرکت رتبه بندی
 • دعوی قضایی یا قانون هدفمند در مدیریت مراقبت از بیمه عمر و یا اموال و تلفات شرکت های بیمه
 • توانایی به قرارداد با ارائه دهندگان مطابق با عمل گذشته
 • توانایی به موفقیت پیاده سازی شرکت مدیریت بیماری, استفاده, مدیریت و ستاره رتبه بندی برنامه های
 • توانایی برای حفظ کارمندان فدرال مدیکر و مدیکید قرارداد
 • نوسانات در بازارهای اوراق بهادار و سرمایه گذاری ضرر و زیان و پیش فرض
 • به طور کلی رکود اقتصادی عمده حوادث و بیماری های همه گیر

این لیست جامع نیست. مدیریت معتقد است که این اظهارات به جلو نگاه در این نسخه مناسب هستند. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که این اقدامات رویدادها و یا نتایج پیش بینی شده توسط به دنبال اظهارات رخ خواهد داد و یا اگر هر کدام از آنها چه تاثیر آنها را در این شرکت نتایج حاصل از عملیات یا وضعیت مالی. با در نظر گرفتن این ابهامات سرمایه گذاران باید جای بی اتکا به هر گونه اظهارات به جلو نگاه که بر اساس انتظارات. علاوه بر این اظهارات به جلو نگاه مبتنی بر اطلاعات در دسترس روز آنها ساخته شده و در جای دیگر به عنوان مورد نیاز توسط قانون قابل اجرا از جمله اوراق بهادار قوانین ایالات متحده) این شرکت قصد ندارد به روز رسانی و یا تجدید نظر در هر یک از آنها را در پرتو اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده.

خوانندگان توصیه می شود به دقت بررسی و در نظر های مختلف آشکار در شرکت SEC گزارش.

درآمد انتشار برنامه ها و اطلاعات تکمیلی

شیر تغلیظ شده تثبیت ترازنامه……………………………………………………………………… نمایشگاه من

شیر تغلیظ شده تثبیت اظهارات درآمد…………………………………………………………… نمایشگاه دوم

شیر تغلیظ شده تثبیت بیانیه ای از جریان های نقدی………………………………………………………. نمایشگاه سوم

بخش عملکرد اطلاعات تکمیلی…………………………………………………………… نمایشگاه IV

آشتی از اقدامات مالی غیر GAAP……………………………………………………………. نمایشگاه V

نمایشگاه من

شیر تغلیظ شده تثبیت ترازنامه

(مقدار دلار در هزار)

Unaudited
مارس 31,
2020


دسامبر 31
2019

داراییسرمایه گذاری


$

1,666,126


$

1,643,637

پول نقد و معادل وجه نقد104,580109,837

حق بیمه و سایر مطالبات خالص644,984567,692

معوق سیاست هزینه های اکتساب و ارزش کسب و کار به دست آورد237,171234,885

اموال و تجهیزات شبکه89,36788,588

دارایی های دیگر245,966174,187

کل دارایی


$

2,988,194


$

2,818,826بدهی و حقوق صاحبان سهام سهامداران”سیاست بدهی و سود


$

1,466,165


$

1,425,477

حساب های قابل پرداخت و تعلق بدهی492,982370,483

استقراض کوتاه مدت78,00054,000

در دراز مدت استقراض24,89725,694

مجموع بدهی2,062,0441,875,654حقوق صاحبان سهام سهامداران”:
سهام عادی23,38623,800


دیگر حقوق صاحبان سهام سهامداران”903,464920,065

مجموع Triple-S, مدیریت, شرکت, سهامداران سهام


926,850943,865

عدم کنترل بهره در تثبیت تابعه(700)(693)

مجموع حقوق صاحبان سهام سهامداران”926,150943,172

مجموع بدهی ها و حقوق صاحبان سهام سهامداران”


$

2,988,194


$

2,818,826

نمایشگاه دوم

شیر تغلیظ شده تثبیت اظهارات درآمد

(مقدار دلار در هزار به جز در به اشتراک گذاری اطلاعات)

Unaudited


برای سه ماه به پایان رسید

مارس 31,

2020


2019

درآمد:حق بیمه به دست آورده خالص


$

875,897


$

768,002


هزینه های خدمات اداری2,194 فتح کرد گرفته شد2,632


خالص درآمد سرمایه گذاری14,31115,376


درآمد عامل های دیگر4,0391,577مجموع درآمد عامل896,441787,587نت متوجه شدم سرمایه گذاری (زیان) سود در فروش اوراق بهادار(466)1,315


خالص تحقق نیافته سرمایه گذاری (زیان) سود در سهام سرمایه گذاری(56,806)19,669


دیگر درآمد خالص3,6051,169مجموع درآمد842,774809,740
منافع و هزینه ها:
ادعاهای وارده
714,522623,190


هزینه های عملیاتی162,201132,663مجموع هزینه های عملیاتی876,723755,853هزینه بهره
1,8531,788


مجموع منافع و هزینه های878,576757,641


(از دست دادن) درآمد قبل از مالیات(35,802)52,099
مالیات بر درآمد (سود) هزینه(9,650)17,316
خالص (زیان) درآمد
(26,152)34,783

از دست دادن خالص قابل انتساب به غیر کنترل بهره73
خالص (زیان) درآمد نسبت به سه گانه-S مدیریت شرکت

$

(26,145)


$

34,786


سود هر سهم نسبت به Triple-S مدیریت شرکت:
اساسی خالص (زیان) درآمد هر سهم


$

(1.12)


$

1.53


رقیق خالص (زیان) درآمد هر سهم


$

(1.12)


$

1.52به طور متوسط وزن از سهام عادی23,381,94922,757,794


رقیق به طور متوسط وزن از سهام عادی23,381,94922,840,274

نمایشگاه سوم

شیر تغلیظ شده تثبیت بیانیه ای از جریان های نقدی

(مقدار دلار در هزار)

Unaudited
برای سه ماه به پایان رسید
مارس 31,
2020


2019

نقدی خالص ارائه شده توسط (مورد استفاده در) فعالیت های عملیاتی


$

6,518


$

(69,900)جریان های نقدی حاصل از فعالیت های سرمایه گذاری:
درآمد حاصل از سرمایه گذاری به فروش می رسد و یا بالغ:

اوراق بهادار موجود برای فروش:


ثابت سررسید به فروش می رسد43,425164,997
ثابت سررسید بالغ/نام11,09912,267اوراق بهادار برگزار شد به سررسید – سررسید ثابت بالغ/نام811,154سهام سرمایه گذاری به فروش می رسد21,10723,123دیگر سرمایه گذاری در دارایی های فروخته شده8,524373


کسب سرمایه گذاری:

اوراق بهادار موجود برای فروش – سررسید ثابت(42,822)(166,626)اوراق بهادار برگزار شد به سررسید – سررسید ثابت(80)(539)سهام سرمایه گذاری(102,733)(9,139)دیگر دارایی های سرمایه گذاری(10,438)(8,546)


افزایش در سرمایه گذاری های دیگر(4,086)(535)


خالص تغییر در سیاست وام(241)(309)


خالص هزینه های سرمایه ای(4,587)(2,968)


سهم سرمایه در سهام روش investees(4,933)

نقدی خالص (در) ارائه شده توسط فعالیت های سرمایه گذاری(85,684)13,252جریان پول نقد از فعالیتهای تامین مالی:
تغییر در برجسته چک در بیش از بانک توازن53,48536,682


تغییر خالص در استقراض کوتاه مدت24,000
بازپرداخت طولانی مدت استقراض(810)(808)


خرید مجدد و بازنشستگی از سهام عادی(8,989)(1)


درآمد حاصل از سپرده policyholder10,2963,607


تسلیم policyholder سپرده(4,073)(4,560)نقدی خالص ارائه شده توسط تامین مالی فعالیت73,90934,920خالص کاهش در پول نقد و معادل وجه نقد(5,257)(21,728)

پول نقد و معادل وجه نقد در آغاز دوره109,837117,544پول نقد و معادل وجه نقد پایان دوره


$

104,580


$

95,816

نمایشگاه IV

بخش عملکرد اطلاعات تکمیلی

(Unaudited)


سه ماه 31 مارس به پایان رسید(مقدار دلار در میلیون)

2020

2019

در صد
تغییرحق بیمه به دست آورده خالص:مراقبت های مدیریت شده:
تجاری

$ 201.1

$ 198.5

1.3%

مدیکر

387.8

332.7

16.6%

پزشکی

220.9

174.3

26.7%


در مجموع مراقبت های مدیریت شده

809.8

705.5

14.8%
بیمه عمر

46.7

44.2

5.7%
اموال و تلفات

20.6

19.4

6.2%
دیگر(1.2)

(1.1)

(9.1%)تثبیت حق بیمه به دست آورده خالص

$ 875.9

$ 768.0

14.0%عامل درآمد: 1مراقبت های مدیریت شده

$ 818.1

$ 715.0

14.4%
بیمه عمر

53.6

50.8

5.5%
اموال و تلفات

22.7

21.9

3.7%
دیگر2.0

(0.1)

100.0%تثبیت درآمد عامل

$ 896.4

$ 787.6

13.8%عامل درآمد (زيان): 2مراقبت های مدیریت شده

$ 14.2

$ 22.1

(35.7%)
بیمه عمر

5.0

5.6

(10.7%)
اموال و تلفات

(0.2)

3.6

(105.6%)
دیگر0.7

0.4

75.0%تثبیت درآمد عملیاتی

$ 19.7

$ 31.7

(37.9%)عامل حاشیه: 3مراقبت های مدیریت شده

1.7%

3.1%

-140 bp
بیمه عمر

9.3%

11.0%

-170 bp
اموال و تلفات

(0.9%)

16.4%

-1,730 bp
تثبیت

2.2%

4.0%

-180 bpاستهلاک و هزینه استهلاک

$ 3.9

$ 3.5

11.4%


1 عامل درآمد شامل حق بیمه به دست آورده, خالص, خدمات اداری و هزینه های خالص درآمد سرمایه گذاری.
2 عامل درآمد یا از دست دادن شامل عامل درآمد منهای هزینه های عملیاتی. هزینه های عملیاتی شامل ادعاهای وارده و هزینه های عملیاتی.
3 عامل حاشیه تعریف شده است به عنوان عامل درآمد یا از دست دادن تقسیم عامل درآمد.

مراقبت های مدیریت داده های اضافی

سه ماه به پایان رسید
مارس 31,

(Unaudited)


2020

2019

عضو ماه ثبت نام:
تجاری:

به طور کامل بیمه

978,342

953,052خود بیمه

330,232

362,490
کل تجاری

1,308,574

1,315,542


مزیت مدیکر

407,907

383,608


پزشکی


1,068,016

1,029,736

مجموع عضو ماه

2,784,497

2,728,886

ادعای بدهی (در میلیون)

$ 340.0

$ 397.3

روز ادعا قابل پرداخت

46

61

حق بیمه PMPM:
مراقبت های مدیریت شده

$ 329.96

$ 298.13تجاری

205.55

208.28مزیت مدیکر

950.71

867.29پزشکی

206.83

169.27

پزشکی نسبت به از دست دادن:

83.7%

83.6%


تجاری

78.4%

82.9%


مزیت مدیکر

82.7%

80.6%


پزشکی


90.3%

90.3%

تنظیم پزشکی نسبت به از دست دادن: 1

84.1%

85.5%


تجاری


78.4%

83.1%


مزیت مدیکر

81.3%

79.4%


پزشکی


94.6%

99.9%

عامل نسبت هزینه:
تثبیت

18.5%

17.2%


مراقبت های مدیریت شده

15.5%

14.5%


1 تنظیم پزشکی نسبت به از دست دادن حساب و پس از آن برای تنظیمات به برآورد مانند قبل-دوره ذخیره
تحولات و مدیکر بیمه تنظیم و ارائه آنها در دوره مشابه.

مدیریت مراقبت عضویت در بخش

به عنوان در مارس 31,2020

2019

Members:


تجاری:

به طور کامل بیمه

325,253

318,523خود بیمه

109,760

118,677
کل تجاری

435,013

437,200


مزیت مدیکر

135,710

128,090


پزشکی


355,512

355,694

Total members

926,235

920,984

نمایشگاه V

 

آشتی از اقدامات مالی غیر GAAP
تنظیم خالص درآمد (زيان)

(Unaudited)


سه ماه به پایان رسید
مارس 31,

(مقدار دلار در میلیون)

2020

2019


خالص (زیان) درآمد

$ (26.1)

$ 34.8


کمتر تنظیمات:

نت متوجه شدم سرمایه گذاری (زیان) سود خالص از مالیات

(0.4)

1.1تحقق نیافته (زیان) سود در سهام سرمایه گذاری

(45.4)

15.7سهام خصوصی سرمایه گذاری و درآمد خالص مالیاتی

2.0

0.3
تنظیم درآمد خالص

$ 17.7

$ 17.7
رقیق تنظیم درآمد خالص هر سهم

$ 0.75

$ 0.77


تنظیم خالص درآمد مالی غیر GAAP متریک و نباید به عنوان یک جایگزین و یا نسبت به اقدامات مالی محاسبه شده مطابق با GAAP. مدیریت معتقد است که استفاده از این تنظیم درآمد خالص و تنظیم درآمد خالص هر سهم را فراهم می کند سرمایه گذاران و مدیریت اطلاعات مفید در مورد درآمد تاثیر متوجه شدم و تحقق نیافته سرمایه گذاری سود یا ضرر و زیان و همچنین دیگر اقلام غیر تکرار تأثیر این شرکت نتایج حاصل از عملیات. این غیر GAAP متریک می کند با در نظر گرفتن تمامی موارد مرتبط با عملیات شرکت به عنوان مشخص مطابق با GAAP. به عنوان یک نتیجه باید در نظر نمی این اقدامات در انزوا.

برای کسب اطلاعات بیشتر:


در این شرکت:

روابط سرمایه گذار:

Juan José رمان-جیمنز

آقای گرت Edson

EVP و رئیس امور مالی

ICR

(787) 749-4949

(787) 792-6488

منبع Triple-S مدیریت شرکت

لینک های مرتبط

http://www.triplesmanagement.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de