سه گانه-من: ایالات متحده بیمه های خودرو به بازگشت $10.5 میلیارد دلار به مشتریان

نیویورک, مارس 11 سال 2020 /PRNewswire/ — ایالات متحده بیمه های خودرو باز خواهد گشت با بیش از 10 میلیارد دلار را به مشتریان خود در سراسر کشور, با توجه به برآورد امروز منتشر شده توسط موسسه اطلاعات بیمه (سه من).

“بیمه ها دوباره انجام نقش خود را به عنوان اقتصادی اولین پاسخ دهندگان با ارائه کمک های مالی به مشتریان زمانی که آنها به آن نیاز دارند” گفت: Sean Kevelighanمدیر عامل شرکت سه گانه-I. “اگر بقیه خصوصی کشور مسافر خودرو شرکت های بیمه به عنوان سخاوتمندانه به عنوان شرکت های سه گانه-من می داند درباره ما پروژه بیمه خواهد شد به بازپرداخت مشتری تخفیف سود سهام و اعتبارات در مجموع $10.5 میلیارد.”

سه گانه-من $10.5 میلیارد دلار برآورد شده است و بر اساس آن تجزیه و تحلیل از 14 متحده بیمه های خودرو که این هفته اعلام کرد حق بیمه بازپرداخت تخفیف سود سهام و اعتبارات در مجموع $8.1 میلیارد دلار. این بیمه ذکر شده کاهش می یابد policyholder مسافت پیموده شده و دریافت کمتر ادعا می کند در میان COVID-19 بحران به عنوان دلایل آنها قادر به تصمیم گیری در این.

داده وجود دارد صدها نفر از شرکت های که فروش خصوصی-مسافری بیمه خودرو در آمریکا سه گانه-من در این صنعت تجمعی سهم بازار و برآورد اضافی 2.4 میلیارد دلار در بازپرداخت تخفیف سود سهام و اعتبارات شد و آینده. سه گانه-من به روز شده آن برگه های بیمه را ارائه می دهند به دنبال راه حل برای COVID-19 بازیابی برای منعکس کردن آخرین اقدامات انجام شده توسط ملت بیمه های خودرو.

“این در حال به چالش کشیدن بار مالی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در این کشور و بیمه های خودرو در حال ساخت آن را آسان تر برای مشتریان خود را برای دریافت از طریق این زمان فوق العاده ای در تاریخ آمریکا” Kevelighan اعلام کرد.

سه گانه-من تخمین می زند معمولی در ایالات متحده بیمه خودرو مشتری صرف $1,113 در سال 2019 به پوشش یک واحد خصوصی-خودرو سواری.

لینک های مرتبط:

سه گانه-من در وبلاگ: بیمه خودرو

سه گانه-من حقایق و آمار: بیمه خودرو

سه گانه-من مقالات: نه راه برای کاهش هزینه های بیمه خودرو; چه بیمه خودرو?

I. I. I. غیر انتفاعی و ارتباطات سازمان حمایت صنعت بیمه.

منبع اطلاعات بیمه موسسه

لینک های مرتبط

http://www.iii.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر