سه گانه اول: بیمه های درگیر در COVID-19 بحران

نیویورک, مارس 28 سال 2020 /PRNewswire/ — ایالات متحده شرکت های بیمه پوشش کارکنان و کارفرمایان روبرو قرار گرفتن در معرض COVID-19 در حالی که کاهش بار مالی از مشتریان خود و جوامع در طول زمان فوق العاده ای در این کشور سابقه با توجه به اطلاعات بیمه موسسه (سه من).

“این بار به چالش کشیدن برای مشتریان بیمه و صنعت انجام شده است و تمام است که آن را می توانید به توان مالی اولین پاسخ. کارگران جبران خسارت بیمه ارائه پوشش برای مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان در کشورهای مختلف. کسب و کار بیمه در حال حفاظت مالی از رستوران ها که در حال حاضر ارائه را خارج و تحویل خدمات” گفت: Sean Kevelighanمدیر عامل شرکت سه گانه-I. “فراتر از آن است که شرکت های بیمه در حال گسترش پوشش و پرداخت کمک به مشتریان که در حال مبارزه مالی.”

سه گانه-من امروز منتشر شد یک برگه های بیمه مشغول به کار هستند در COVID-19 بحران. آن را تشریح چگونگی این صنعت ثبات مالی اجازه می دهد تا شرکت های بیمه به نگه داشتن وعده های داده شده به آن policyholders در این رویداد از یک گردباد طوفان یا آتش سوزی. این برگه نیز اشاره می کند که چگونه شرکت های بیمه در حال کمک به COVID-19 مربوط به سازمان های خیریه مانند بانک های مواد غذایی و تجهیزات پزشکی.

“بیماری های همه گیر در حال فوق العاده ای فاجعه است که می تواند تاثیر تقریبا هر اقتصاد در جهان پس از آن سخت است برای پیش بینی و مدیریت ریسک” Kevelighan اعلام کرد. “همه گیر باعث ضرر و زیان می شوند از استاندارد کسب و کار وقفه به دلیل سیاست های آنها تاثیر همه کسب و کار همه در همان زمان.” علاوه بر این محرومیت برای همه گیر باعث ضرر و زیان شده اند گنجانیده شده استاندارد کسب و کار وقفه سیاست برای سال.

یک کسب و کار استاندارد وقفه سیاست به طور معمول را پوشش می دهد کسب و کار هنگامی که آن را متقبل مستقیم آسیب فیزیکی به دلیل از دست دادن تحت پوشش مانند توفان یا آتش. تحت پوشش کسب و کار وقفه سیاست زیان—حتی از یک طوفان و یا یک حمله تروریستی—تاثیر تنها بخشی از ایالات متحده به جای کل ملت است.

لینک های مرتبط:

I. I. I. غیر انتفاعی و ارتباطات سازمان حمایت صنعت بیمه.

اطلاعات بیمه موسسه 110 ویلیام خیابان, نیویورک, NY 10038; (917) 923-8245; www.iii.org, [email protected]

منبع اطلاعات بیمه موسسه

لینک های مرتبط

http://www.iii.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>